Skocz do zawartości

3d bagażnik - zamek


Kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zbliża się fajna pogoda więc chciałbym doprowadzić auto do idealnego stanu smile.gif

Zostaje mi na pewno zamek bagażnika - kluczyka nie da się włożyć, z pilota nie da się otworzyć "tylko bagażnika", otworzenie z pilota i zamkniecie wszystkich drzwi wraz z bagażnikiem działa.

Jak się za to zabrać?

Oczyścić jakoś zamek czy szukać nowego?

Czemu się nie otwiera z pilota? coś nie tak w aucie czy pilot?

Jak to zrobię będę się zabierał za brzydkie srebrne listwy na dachu.

Miłego weekendu fajna pogoda 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Zbliża się fajna pogoda więc chciałbym doprowadzić auto do idealnego stanu

> Zostaje mi na pewno zamek bagażnika - kluczyka nie da się włożyć, z pilota nie da się otworzyć

> "tylko bagażnika", otworzenie z pilota i zamkniecie wszystkich drzwi wraz z bagażnikiem

> działa.

> Jak się za to zabrać?

> Oczyścić jakoś zamek czy szukać nowego?

> Czemu się nie otwiera z pilota? coś nie tak w aucie czy pilot?

> Jak to zrobię będę się zabierał za brzydkie srebrne listwy na dachu.

> Miłego weekendu fajna pogoda

Dostęp do wkładki zamka od wewnątrz - banalny. Po umyciu go będzie działał poprawnie - wg. mnie nie będzie potrzeby kupowania nowego.

Ja swój po konserwacji zakleiłem okrągłą nalepką w kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Zbliża się fajna pogoda ... <

Jeżeli chcesz rozbierać tylną klapę to poczekaj na wyższe temperatury - nie połamiesz plastikowych kołków - zatrzasków.

Zamek rozruszasz bez rozbierania za pomocą WD40, kilka dni i puści - sprawdzone na moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chcesz rozbierać tylną klapę to poczekaj na wyższe temperatury - nie połamiesz plastikowych

> kołków - zatrzasków.

> Zamek rozruszasz bez rozbierania za pomocą WD40, kilka dni i puści - sprawdzone na moim.

Czy zamek sam zamek rozwiąże problem nie otwierania bagażnika z pilota? ( mówię o przycisku otwierania samej klapy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy zamek sam zamek rozwiąże problem nie otwierania bagażnika z pilota? ( mówię o przycisku

> otwierania samej klapy )

Sam zamek (wkładka) nie rozwiąże. Moim zdaniem coś jest z pilotem, lub nie ustawiłeś otwierania w komputerze. Są trzy przyciski. Górnym (jak rozumiem) otwierasz wszystkie zamki. Dolny otwiera tylko bagażnik i ten nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam zamek (wkładka) nie rozwiąże. Moim zdaniem coś jest z pilotem, lub nie ustawiłeś otwierania w

> komputerze. Są trzy przyciski. Górnym (jak rozumiem) otwierasz wszystkie zamki. Dolny otwiera

> tylko bagażnik i ten nie działa?

Dokładniej tak jak mówisz.

Edit:

NIEZALEŻNE OTWIERANIE

POKRYWY BAGAŻNIKA

Przy OFF otwieram bagażnik poprzez otwarcie wszystkich drzwi ( 1 guzik na pilocie)

Przy ON w ogóle nie mogę się dostać do bagażnika.

Dodam że zmieniałem baterie do pilota bo mi padłą i przy nowej nadal mi się świeci czerwona dioda choć otwieranie i zamykanie działa ok. ( może bateria była stara)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.