Skocz do zawartości

Blachy Cento - Gdzie kupić ?


cb_marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Potrzebuje reperaturki, zamienniki, bądź najlepiej oryginały tylnych nadkoli zewnętrznych, oznaczonych na tej fotce jako 5 lub 6

Na allegro brak, tablica również, ostatnimi czasy obdzwoniłem kilka hurtowni i nigdzie ściągnąć mi tego nie mogą, może ktoś ma u siebie w okolicy jakiś polmozbyt bądź inny sklep z takimi zabytkami gdzie by posiadali takie coś ? Bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info

obrazek

post-126147-14352523267122_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Panowie

> Potrzebuje reperaturki, zamienniki, bądź najlepiej oryginały tylnych nadkoli zewnętrznych,

> oznaczonych na tej fotce jako 5 lub 6

> Na allegro brak, tablica również, ostatnimi czasy obdzwoniłem kilka hurtowni i nigdzie ściągnąć mi

> tego nie mogą, może ktoś ma u siebie w okolicy jakiś polmozbyt bądź inny sklep z takimi

> zabytkami gdzie by posiadali takie coś ? Bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info

> obrazek

Tutaj mają tylko prawy i chyba nawet ricambi, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w katalogu jest, niestety niedostępny w sprzedaży, brak stanów magazynowych

Tutaj masz reperaturke tylnego błotnika do CC i piszą że jest dostępny. Na pewno mają lewą, o prawą musiał byś zapytać.

A tutaj masz obydwie strony i pisze, że obu stron jest dużo w magazynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj masz reperaturke tylnego błotnika do CC i piszą że jest dostępny. Na pewno mają lewą, o

> prawą musiał byś zapytać.

> A tutaj masz obydwie strony i pisze, że obu stron jest dużo w magazynie

ta, ale z tego co zrozumialem jemu chodzi o blotnik, ale nie na zewnatrz, tylko ta blache nad kolem we wnece. ona lubi bardzo gnic. ja swoje potraktoralem kontowka, bo w polowie juz ich nie bylo, bo rudzielec zjadl na sniadanie. teraz zostaje jedynie rzezba z blachy, zeby to dobudowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta, ale z tego co zrozumialem jemu chodzi o blotnik, ale nie na zewnatrz, tylko ta blache nad kolem

> we wnece. ona lubi bardzo gnic. ja swoje potraktoralem kontowka, bo w polowie juz ich nie

> bylo, bo rudzielec zjadl na sniadanie. teraz zostaje jedynie rzezba z blachy, zeby to

> dobudowac...

nie zauważyłeś tego jak składałeś cc gdy leżał na boku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj masz reperaturke tylnego błotnika do CC i piszą że jest dostępny. Na pewno mają lewą, o

> prawą musiał byś zapytać.

> A tutaj masz obydwie strony i pisze, że obu stron jest dużo w magazynie

czytacie co napisane na górze? chodzi o wnękę , nadkole wewnętrzne, a nie reparaturke poszycia,

no niestety u mnie tez lubi gnić ale naprawa poprzez zakitowanie masą to nie w moim stylu i musze coś wymysleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez urazy ale:

> Ok zasugerowałem się pierwszym zdaniem.

Nadkoli nie błotników , starałem się to zinterpretować według ogólnie przyjętej nomenklatury podpierając się zdjęciem, bo co sklep bądź hurtownia to inna nazwa, u jednych nadkole wewnętrzne, u drugich wnęka, u innych znów reperaturka nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.