Skocz do zawartości

[Fluence/MIII] domykanie szyb z pilota kluczyka (bez karty)


alkor

Rekomendowane odpowiedzi

Fluence '11 ze zwykłym kluczykiem. Czy da się jakoś go zaprogramować, żeby domykał okna z pilota?

Powiem szczerze, że brakuje mi trochę tego wynalazku. Znaczy nie w zimę ale zaraz zacznie brakować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fluence '11 ze zwykłym kluczykiem. Czy da się jakoś go zaprogramować, żeby domykał okna z pilota?

> Powiem szczerze, że brakuje mi trochę tego wynalazku. Znaczy nie w zimę ale zaraz zacznie brakować

a jak dwa razy wciśniesz przycisk zamknięcia ? hmm.gif

tak miałem w Megane i tak mam w Scenic hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fluence '11 ze zwykłym kluczykiem. Czy da się jakoś go zaprogramować, żeby domykał okna z pilota?

> Powiem szczerze, że brakuje mi trochę tego wynalazku. Znaczy nie w zimę ale zaraz zacznie brakować

A to chyba musi być wpakowany moduł komfortu. Jak tego nie ma to nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak dwa razy wciśniesz przycisk zamknięcia ?

> tak miałem w Megane i tak mam w Scenic

Sprawdzę ale chyba próbowałem. Próbowałem na pewno trzymać dłużej przycisk zamykania drzwi bo tak miałem w Stilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to chyba musi być wpakowany moduł komfortu. Jak tego nie ma to nic nie poradzisz.

Może może. Chociaż w Stilo chyba nie było specjalnego modułu a działało. Zresztą google i allegro nie bardzo znajduje mi moduł komfortu do Megane III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkor, wałkowałem kiedyś ten temat, bo też mnie denerwował brak tego domykania, zwłaszcza że w Megane II to miałem. Wnioski są taki (spece + aso): w Expressionie z kluczykiem nie ma takiej opcji, żeby szyby domykały się po dwukrotnym kliknięciu. Ponoć na niektórych rynkach europejskich jest to w standardzie, ale nie w Polszy. Nowy model został zwyczajnie wykastrowany z fego fajnego dodatku, w porównaniu z poprzednią generacją. Cięcie kosztów, jak wszędzie. Nie wiem jak jest w przypadku domówienia karty HF, być może wówczas taka funkcja była dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Miałem w Stilo (trzeba było dłużej przytrzymać kłódkę na kluczyku).

W necie czytam właśnie że II to miały więc... to chyba Szkoci projektowali te auta dziady jedne zlosnik.gif

Są osobne moduły i można by sobie dołożyć ale on chyba domyka okna przy zamknięciu centralnego zawsze czyli nie ma nad tym kontroli. Jakbyś chciał zostawić uchylone to się nie da.

BTW w Stilo jak się przytrzymało otwartą kłódkę dłużej to się okna otwierały. Z tego też często korzystałem. W upał jak podchodziłem do samochodu na parkinu to już miał otwarte okna i się wietrzył i nie wsiadałem do piekarnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda. Miałem w Stilo (trzeba było dłużej przytrzymać kłódkę na kluczyku).

> W necie czytam właśnie że II to miały więc... to chyba Szkoci projektowali te auta dziady jedne

> Są osobne moduły i można by sobie dołożyć ale on chyba domyka okna przy zamknięciu centralnego

> zawsze czyli nie ma nad tym kontroli. Jakbyś chciał zostawić uchylone to się nie da.

> BTW w Stilo jak się przytrzymało otwartą kłódkę dłużej to się okna otwierały. Z tego też często

> korzystałem. W upał jak podchodziłem do samochodu na parkinu to już miał otwarte okna i się

> wietrzył i nie wsiadałem do piekarnika

To jest bardzo fajny i przydatny patent. ok.gif Też żałuję, że go nie ma. Pamiętam, że na początku mojej przygody z Fluencem wielokrotnie zostawiałem uchylone szyby w oknach, miałem nawyk z MII, że jak dwa razy kliknę na karcie przycisk zamknięcia, to szybki się ładnie domkną. Niestety, tu to tak nie działa. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.