Skocz do zawartości

Kufer centralny


mops

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mimo, że mój NC ma wbudowany schowek, planuję zakup kufra centralnego. Często z żonką lecimy razem i fajnie by było zostawić kaski w kufrze zamiast targać je wszędzie ze sobą.

Który kufer z oferty Givi lub Kappy możecie polecić? Interesuje mnie taki co pomieści 2 kaski integralne i nie zabije portfela.

Wstępnie podobają mi się:

- Givi V47NN

- Givi E52N Maxia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Mimo, że mój NC ma wbudowany schowek, planuję zakup kufra centralnego. Często z żonką lecimy razem

> i fajnie by było zostawić kaski w kufrze zamiast targać je wszędzie ze sobą.

> Który kufer z oferty Givi lub Kappy możecie polecić? Interesuje mnie taki co pomieści 2 kaski

> integralne i nie zabije portfela.

> Wstępnie podobają mi się:

> - Givi V47NN

> - Givi E52N Maxia

jak E52 Maxia nie zabije Twojego portfela to bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Mimo, że mój NC ma wbudowany schowek, planuję zakup kufra centralnego. Często z żonką lecimy razem

> i fajnie by było zostawić kaski w kufrze zamiast targać je wszędzie ze sobą.

> Który kufer z oferty Givi lub Kappy możecie polecić? Interesuje mnie taki co pomieści 2 kaski

> integralne i nie zabije portfela.

> Wstępnie podobają mi się:

> - Givi V47NN

> - Givi E52N Maxia

mam V47 (nie wiem co to za NN w symbolu, u mnie tego chyba nie było). Polecam, ale dwa duże kaski mogą się nie zmieścić, musisz przymierzyć - mój szczękowy Shoei Multitec zajmuje tyle miejsca, że nawet dziecięcy się nie wejdzie wink.gif. Mnie osobiście brakuje minimalnie większych wymiarów, ze względu na kask szczękowy i plecak z laptopem, teraz pewnie wolałbym dopłacić i kupić maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam V47 (nie wiem co to za NN w symbolu, u mnie tego chyba nie było). Polecam, ale dwa duże kaski

> mogą się nie zmieścić, musisz przymierzyć - mój szczękowy Shoei Multitec zajmuje tyle miejsca,

> że nawet dziecięcy się nie wejdzie . Mnie osobiście brakuje minimalnie większych wymiarów, ze

> względu na kask szczękowy i plecak z laptopem, teraz pewnie wolałbym dopłacić i kupić maxie.

To zależy od rozmiaru głowy i typu kasku, bo ja mam V46 i szczękowy z integralnym prawie się mieszczą (brakuje kilku mm żeby go zamknąć) ok.gif Najlepiej po prostu, jeśli jest możliwość, wziąć dwa swoje kaski i sprawdzić wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyłączę się się do wątku bo też jestem na tym samym etapie:

> A modele Kappa

> -K49

> -K53

W zeszłym roku kupiłem trochę mniejszy model K46.

Do tego kupiłem oryginalny stelaż i płytę.

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z pytaniem.

Co myślicie o małym, miejskim kufrze TRAX EVO 38L w kolorze czarnym?

Będzie to w ogóle pasować do nakeda GSF 650? Użytkował ktoś coś takiego albo widział na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłączę się z pytaniem.

> Co myślicie o małym, miejskim kufrze TRAX EVO 38L w kolorze czarnym?

> Będzie to w ogóle pasować do nakeda GSF 650? Użytkował ktoś coś takiego albo widział na żywo?

1. only GIVI, Kappa, Shad

2. 38l moze byc za malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. only GIVI, Kappa, Shad

Dlaczego? Wiem, że są najbardziej popularne, ale SW-Motech to znana firma.

Stelaże do Givi/Kappa są bardzo rozbudowane. W przypadku Trax'a jest tylko niewielka płytka na tyle.

> 2. 38l moze byc za malo

Wystarczy. Ma się zmieścić tylko jeden kask.

Ewentualnie Givi TRK46N. Tylko czy taki kwadratowy kufer przy naked'zie nie będzie dziwnie wyglądał? Duże opływowe kufry jakoś nie bardzo mi się podobają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? Wiem, że są najbardziej popularne, ale SW-Motech to znana firma.

> Stelaże do Givi/Kappa są bardzo rozbudowane. W przypadku Trax'a jest tylko niewielka płytka na

> tyle.

> Wystarczy. Ma się zmieścić tylko jeden kask.

> Ewentualnie Givi TRK46N. Tylko czy taki kwadratowy kufer przy naked'zie nie będzie dziwnie

> wyglądał? Duże opływowe kufry jakoś nie bardzo mi się podobają...

moze i znana ale IMO jakosciowo odstaje od pozostalych

ja mialem na Hornecie 43l Givi i bylo ok

sprobuj wrzucic nawet plecak i jakies duperele do malego kufra ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? Wiem, że są najbardziej popularne, ale SW-Motech to znana firma.

> Stelaże do Givi/Kappa są bardzo rozbudowane. W przypadku Trax'a jest tylko niewielka płytka na

> tyle.

> Wystarczy. Ma się zmieścić tylko jeden kask.

Więc sam sobie odpowiedziałeś wink.gif Firmy nie znam, może jest dobra - ja w takich sytuacjach preferuje sprawdzone marki.

> Ewentualnie Givi TRK46N. Tylko czy taki kwadratowy kufer przy naked'zie nie będzie dziwnie

> wyglądał? Duże opływowe kufry jakoś nie bardzo mi się podobają...

A dlaczego ma dziwnie wyglądać? Po za tym przez 99% czasu powinieneś patrzeć przed siebie, a nie na kufer smile.gif Takiego małego to i tak w lusterkach nie zobaczysz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.