Skocz do zawartości

kontrolka poduszek...


Bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

...zaczęła do mnie świecić zlosnik.gif po przekręceniu stacyjki zapalają się kontrolki i po chwili gasną (czyli ok), ale po paru sekundach zapala się kontrolka poduszek i service confused.gif jakieś sugestie? wtyczki pod siedzeniami przeglądnąłem i raczej ok. Taśma od poduszki w kierownicy też wygląda na całą hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...zaczęła do mnie świecić po przekręceniu stacyjki zapalają się kontrolki i po chwili gasną

> (czyli ok), ale po paru sekundach zapala się kontrolka poduszek i service jakieś sugestie?

> wtyczki pod siedzeniami przeglądnąłem i raczej ok. Taśma od poduszki w kierownicy też wygląda

> na całą

wtyczki jak przeglądnąłeś? spojrzałeś tylko, czy odłączyłeś, przesmarowałeś i podłączyłeś ponownie? bo u mnie wyglądały normalnie, poruszanie nic nie dało, ale jak zrobiłem jak wyżej, kontrolka znikła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym to smarujesz?

u mnie też jest (rzadko) ten problem - porozginałem nieco styki i wypryskałem obydwie wtyczki zmywaczem do hamulców, by odtłuścić. jedna wtyka jest OK, ale druga czasami się jeszcze odzywa, jak przesuwam fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czym to smarujesz?

> u mnie też jest (rzadko) ten problem - porozginałem nieco styki i wypryskałem obydwie wtyczki

> zmywaczem do hamulców, by odtłuścić. jedna wtyka jest OK, ale druga czasami się jeszcze

> odzywa, jak przesuwam fotel.

co było pod ręką, np. WD40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przesmaruję jakimś "stykiem" czy jakoś tak się nazywa smile.gif podpiąłem dziada dzisiaj pod kompa i wyszło że napinacz i poduszka boczna kierowcy- czyli fotel który wymieniałem, przez dwa tygodnie było ok, ale już nie jest zlosnik.gif po naprawie muszę jechać na skasowanie błędu, czy samo zgaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj przesmaruję jakimś "stykiem" czy jakoś tak się nazywa podpiąłem dziada dzisiaj pod kompa i

> wyszło że napinacz i poduszka boczna kierowcy- czyli fotel który wymieniałem, przez dwa

> tygodnie było ok, ale już nie jest po naprawie muszę jechać na skasowanie błędu, czy samo

> zgaśnie?

samo zgaśnie, to nie vw zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedynie co ci pomoże to uciąć wtyczki i zlutować przewody . Miałem tak samo..nie raz nie dwa..

to chyba najgorsze co można zrobić - w razie "W" ciachasz wszystko na nowo oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że walnięty był napinacz. Na szczęście miałem z poprzedniego fotela i wymieniłem. Zastanawia mnie tylko czemu dopiero teraz zaświeciło? Przecież uwalony był odkąd go kupiłem z fotelem i zamontowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niekoniecznie

Fotel zakupiłem z rozbitka, wywalona była poduszka kierowcy, więc wydaje mi się że jednak już był uwalony. A poza tym zauważyłbym chyba jakby coś pierdyknęło 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.