Skocz do zawartości

Urwane lusterko


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdążyłem jeszcze się nacieszyć samochodem jak pojawiła się niespodzianka. Jakiś klnie.gif baran na parkingu opukał mi drzwi i urwał lusterko od strony kierowcy. Wisi na drutach (przykleiłem na taśmę izolacyjną) - osobno jest podstawka, a osobno górna część.

Rozumiem, że używka z anglika nie wchodzi w grę, więc trzeba kupić nowe, tanie pewnie nie będzie sciana.gif. A może ustawić i skleić, jeśli tak to czym. Robił ktoś rekonesans w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zdążyłem jeszcze się nacieszyć samochodem jak pojawiła się niespodzianka. Jakiś baran na

> parkingu opukał mi drzwi i urwał lusterko od strony kierowcy. Wisi na drutach (przykleiłem na

> taśmę izolacyjną) - osobno jest podstawka, a osobno górna część.

> Rozumiem, że używka z anglika nie wchodzi w grę, więc trzeba kupić nowe, tanie pewnie nie będzie .

> A może ustawić i skleić, jeśli tak to czym. Robił ktoś rekonesans w tym zakresie?

z anglika może nie, ale z europy czemu nie? kolorową nakładke ze swojego przełożysz i po "bulu".

Sprawdź ilu przewodowe masz lusterko i szukaj na alle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może ustawić i skleić, jeśli tak to czym. Robił ktoś rekonesans w tym zakresie?

Jeśli nie masz lusterek składanych elektrycznie, to mam do sprzedania lewe lusterko z mojej Cromy. Dokupowałem elektrycznie składane i jeszcze jedno mi zostało. Kompletne z wkładem i nakładką w kolorze srebrnym (nakładka jest delikatnie porysowana - taką już kupiłem).

Jak coś to pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie masz lusterek składanych elektrycznie, to mam do sprzedania lewe lusterko z mojej Cromy.

> Dokupowałem elektrycznie składane i jeszcze jedno mi zostało. Kompletne z wkładem i nakładką w

> kolorze srebrnym (nakładka jest delikatnie porysowana - taką już kupiłem).

> Jak coś to pisz na priv

no niestety kupiłem już, ale jeśli coś pójdzie nie tak, to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dokupowałem elektrycznie składane i jeszcze jedno mi zostało.

To ja się dopytam, czy do każdej Cromy można dokupić składane elektrycznie lusterka? Jak z instalacją, przy zamykaniu z pilota same się chowają, czy to jest jakaś osobna instalacja która nie "gada" z CAN?

I dodatkowe pytanie, schodzi mi powłoka odblaskowa z lusterek, chcę kupić nowe wkłady z podgrzewaniem, jakie oryginalnie Fiat instalował szkła (płaskie, sferyczne, a-sferyczne)? Chyba że rzucicie jakimś linkiem. 20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja się dopytam, czy do każdej Cromy można dokupić składane elektrycznie lusterka? Jak z

> instalacją, przy zamykaniu z pilota same się chowają, czy to jest jakaś osobna instalacja

> która nie "gada" z CAN?

W odpowiednim dziale jest opis Liska, jak się ten temat ogarnia.

> I dodatkowe pytanie, schodzi mi powłoka odblaskowa z lusterek, chcę kupić nowe wkłady z

> podgrzewaniem, jakie oryginalnie Fiat instalował szkła (płaskie, sferyczne, a-sferyczne)?

> Chyba że rzucicie jakimś linkiem.

widzę, że nie tylko u mnie jest ten problem. W dolnej części odbłyśnika schodzi frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.