Skocz do zawartości

Wentylator chłodnicy...


chojnik

Rekomendowane odpowiedzi

> czy ja wiem, czy jest sens kombinować?

Nie rozumiem - ja nie chcę kombinować tylko kupić serię plug&play. Pytam czy zamienniki - inne niż Magneti Marelli dadzą radę. smile.gif

Np cos takiego: http://allegro.pl/wentylator-chlodnicy-fiat-cinquecento-seicento-900-i4096407653.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że należy go szukać za aku ?

> Gdzie można go kupić i co to za bezpiecznik ?

Za aku jest 30A, wiekszy niz w skrzynce w srodku samochodu, pewnie w kazdym lepszym motoryzacyjnym kupisz. A dla pewnosci sprawdz jeszcze bezpiecznik w srodku, jak dobrze pamietam , wedlug oznacz3n na klapce, tez jest bezpiecznik z wentyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za aku jest 30A, wiekszy niz w skrzynce w srodku samochodu, pewnie w kazdym lepszym motoryzacyjnym

> kupisz. A dla pewnosci sprawdz jeszcze bezpiecznik w srodku, jak dobrze pamietam , wedlug

> oznacz3n na klapce, tez jest bezpiecznik z wentyla.

Wymieniłem wentylator na nowy i bezpiecznik 30A (był przepalony) na 40A bo tylko taki dostałem. Niestety wentylator nie zabanglał... albo jestem już przewrażliwiony i za krótko czekałem aż się załączy ? Nie wiem, moim zdaniem już powinien się załączyć - auto poszło w mądrzejsze ręce... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może spalił się ponownie bezpiecznik lub czujnik na chłodnicy fiksuje.

Obstawiam czujnik, ale nie miałem na podmiankę. Dam znać co było, żeby temat dla potomnych został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem wentylator na nowy i bezpiecznik 30A (był przepalony) na 40A bo tylko taki dostałem.

> Niestety wentylator nie zabanglał... albo jestem już przewrażliwiony i za krótko czekałem aż

> się załączy ? Nie wiem, moim zdaniem już powinien się załączyć - auto poszło w mądrzejsze

> ręce...

można zewrzeć styki w wtyczce od czujnika

,wtedy musi ruszyć, bez grzania,,no chyba ze sie kable (jak u mnie) upaliły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od wentylator tez mi ok sie wypina,wlasnie chodzi mi o ta z czujnika. Moze ktos inny mial z tym

> problem to napisze jak sobie poradzil.

mogło dobrze nie łączyć i sie wtyczka stopila. Przy światłach się tak czesto robi. Nie pozostaje nic innego jak wymiana wtyczki i próba uratowania czujnika o ile jest jeszcze sprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa wyjaśniona, wszystko ok, za krótko go grzałem grinser006.gif Wszystko działa po wymianie wiatraka.

Korzystając z okazji wymieniam pompe hamulcową bo cieknie między serwem a pompą wink.gif Dzięki za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.