Skocz do zawartości

Akcja zorganizowana....


Owcen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z dzisiejszą akcją policji na Śląsku, jestem ciekaw, ile razy Wy w dniu dzisiejszym byliście zatrzymani do rutynowej kontroli ?

Mnie dzisiaj Panowie trzy razy zatrzymywali, ostatni raz już się śmiałem ( pod Pyskowicami), że co 50km mam kontrolę... niestety, Pan policial.gif nie zrozumiał mojego rozbawienia. Dokładnie posprawdzał 2oo, dokumenty, kazał jechać dalej.

Panowie policial.gif co dzisiaj stali w Piekarach koło 16:00 byli "najprzyjemniejsi" w rozmowie, pozostałe kontrole takie trochę "na siłę", widać, że chyba im się "nie chciało".

Miałem się zapytać, po co cały czas silniki zostawiają włączone, skoro zewnętrznie w żaden sposób nie dają o swojej obecności znać, ale już nie chciałem denerwować chłopaków.

Cała akcja jest spowodowana "drastycznym" wzrostem wypadków śmiertelnych niewiem.gif

Moim zdaniem, dobra akcja, szkoda tylko, że trzeba 10-15min odstać, zanim Panowie pospisują dane, posprawdzają itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cała akcja jest spowodowana "drastycznym" wzrostem wypadków śmiertelnych

> Moim zdaniem, dobra akcja, szkoda tylko, że...

Ze nikt nie zapobiegł śmierci 7. nastolatków kujawsko-pomorskim (dzisiejsze doniesienia prasowe).

W mojej dzielnicy gliniarze też pilnują przejścia dla pieszych... które sobie inżynier ruchu narysował, ale mieszkańcy równo olewają grinser006.gifhehe.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> W związku z dzisiejszą akcją policji na Śląsku, jestem ciekaw, ile razy Wy w dniu dzisiejszym

> byliście zatrzymani do rutynowej kontroli ?

> Mnie dzisiaj Panowie trzy razy zatrzymywali, ostatni raz już się śmiałem ( pod Pyskowicami), że co

> 50km mam kontrolę... niestety, Pan nie zrozumiał mojego rozbawienia. Dokładnie posprawdzał

> 2oo, dokumenty, kazał jechać dalej.

> Panowie co dzisiaj stali w Piekarach koło 16:00 byli "najprzyjemniejsi" w rozmowie, pozostałe

> kontrole takie trochę "na siłę", widać, że chyba im się "nie chciało".

> Miałem się zapytać, po co cały czas silniki zostawiają włączone, skoro zewnętrznie w żaden sposób

> nie dają o swojej obecności znać, ale już nie chciałem denerwować chłopaków.

> Cała akcja jest spowodowana "drastycznym" wzrostem wypadków śmiertelnych

> Moim zdaniem, dobra akcja, szkoda tylko, że trzeba 10-15min odstać, zanim Panowie pospisują dane,

> posprawdzają itd.

a jutro akcji już nie będzie i wszystko wróci do "normy". Ktoś na górze kazał, oni robią, żeby zrobić. Jak trzeba będzie to nawet się pożalą i przeproszą za głupie nakazy clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze nikt nie zapobiegł śmierci 7. nastolatków kujawsko-pomorskim (dzisiejsze doniesienia prasowe).

> W mojej dzielnicy gliniarze też pilnują przejścia dla pieszych... które sobie inżynier ruchu

> narysował, ale mieszkańcy równo olewają

Całę szczęście, że w tym Sceniku tylko 9 osób jechało bo jakby chociaż jedna więcej to zaraz by jakiś inteligent wpadł na pomysł, że to bus był, kierowca nie miał uprawnień, pojazd był nieprzystosowany; czyli tak samo jak było przy okazji tych co na jabłka jechali w 18-ście 6-osobowym transporterem. I jak znam życie, to tak jak wtedy, tak i teraz akcja nie miała miejsca pierwszy raz, tylko akurat teraz stało się nieszczęście i szuka się winy wszędzie poza sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze nikt nie zapobiegł śmierci 7. nastolatków kujawsko-pomorskim (dzisiejsze doniesienia prasowe).

Nie czytałem jeszcze dzisiejszych wiadomości, ale wyszukałem temat, i.... ręce opadają oslabiony.gif

Pięcioosobowe auto, dziewięć osób w środku, siedem trupów frown.gifswieca.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> W związku z dzisiejszą akcją policji na Śląsku, jestem ciekaw, ile razy Wy w dniu dzisiejszym

> byliście zatrzymani do rutynowej kontroli ?

> Mnie dzisiaj Panowie trzy razy zatrzymywali, ostatni raz już się śmiałem ( pod Pyskowicami), że co

> 50km mam kontrolę... niestety, Pan nie zrozumiał mojego rozbawienia. Dokładnie posprawdzał

> 2oo, dokumenty, kazał jechać dalej.

> Panowie co dzisiaj stali w Piekarach koło 16:00 byli "najprzyjemniejsi" w rozmowie, pozostałe

> kontrole takie trochę "na siłę", widać, że chyba im się "nie chciało".

> Miałem się zapytać, po co cały czas silniki zostawiają włączone, skoro zewnętrznie w żaden sposób

> nie dają o swojej obecności znać, ale już nie chciałem denerwować chłopaków.

> Cała akcja jest spowodowana "drastycznym" wzrostem wypadków śmiertelnych

> Moim zdaniem, dobra akcja, szkoda tylko, że trzeba 10-15min odstać, zanim Panowie pospisują dane,

> posprawdzają itd.

Koło 16 stali w centrum Piekar, oni Cię zatrzymali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pięcioosobowe auto, dziewięć osób w środku, siedem trupów

A, to dlatego dzisiaj robili kontrole trzeźwości tam, gdzie nigdy się nic takiego nie działo, gdzie nie ma się gdzie zatrzymać i gdzie z tego tytułu busted.gif blokowali chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.