Skocz do zawartości

Panda 1.1 -> swap na 1.x


Mars_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

piszę tu po sąsiedzku, bo tu temat jest doskonale znany.

Muszę zmienić serce mojej Pandziorce.

Po pierwsze mam krzywo wkręconą święce i bez ryzyka zerwania gwintu jest niewykręcalna. Po 2 chyba siadła UPG. Po 3 ma nakukane 250 tysi zlosnik.gif

Zmiana auta nie wchodzi w grę, bo to firmowy VAN, który na siebie zarabia zlosnik.gif

Po 2 mi się nią super jeździ po mieście, bardzo lubię to autko. Nie bite, bez rdzy, fajne zlosnik.gif

I teraz nie wiem co robić.

Remont ... bez sensu.

Swap na 1.1 ... tyle roboty i 0 efektu?

Chciałbym swapnąć na 1.2 16V / 1.2 8V, najlepiej serię.

Pytanko ... dużo będzie z tym zachodu? Tak samo łatwo jak w CC/SC?

Nie będę robił tego sam, bo nie umiem. Smak swapa znam, bo miałem już dwa.

Ile może kosztować sama robocizna, żeby to jeździło tak jak powinno? Zakładając, że graty mam.

Czy jest ktoś z Warszawy / okolic, kto by wziął moje autko i zrobił swapa?

Pozdrawiam i dzięki za odp wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1.2 8v P&P tylko to starsze 60km, pokrywa zaworów z korkiem ,,wtykanym'' jak masz w 1.1 takowy.-czyli kupujesz goły słupek 1.2 8v i przekładasz swój osprzęt.(kolektory, dolot, kolektor z katem), altek itd.

1.2 8v 69km już sporo inne inne, 1.2 16v nie wiem:-) nie zgaduję.

Do sc van 1.1mpi przełożyłem z pandy 1.2 8v zdrowy silnik i wszysko pasuje, komp też ogarnia bez checka...różnica jest bo sc miał ponad 370kkm, ten niby 120kkm-tam już nie było wałka i pierścieni, tu jest zdrowiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 1.2 8v P&P tylko to starsze 60km, pokrywa zaworów z korkiem ,,wtykanym'' jak masz w 1.1

> takowy.-czyli kupujesz goły słupek 1.2 8v i przekładasz swój osprzęt.(kolektory, dolot,

> kolektor z katem), altek itd.

> 1.2 8v 69km już sporo inne inne, 1.2 16v nie wiem:-) nie zgaduję.

> Do sc van 1.1mpi przełożyłem z pandy 1.2 8v zdrowy silnik i wszysko pasuje, komp też ogarnia bez

> checka...różnica jest bo sc miał ponad 370kkm, ten niby 120kkm-tam już nie było wałka i

> pierścieni, tu jest zdrowiutki.

Dobrze wiedzieć. Dzięki.

W takim razie w najgorszym scenariuszu włożę 1.2 60tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.