Skocz do zawartości

Ninja 250/300 - co powiecie o tym sprzęcie?


Rekomendowane odpowiedzi

> Kolega się przymierza na pierwsze moto - jakieś zady/walety tego modelu?

Sympatyczny sprzęt, szczególnie na pierwsze moto (albo jako typowy pojazd miejski). Niech sprawdzi czy mu pozycja pasuje.

Gdy oglądałem dwa lata temu to na Kawa było mi ciaśniej i generalnie bardziej leżąco niż na Hondzie CBR250.

No i wtedy Kawa została u mnie zdyskwalifikowana za brak ABSu (teraz w 300 jest już dostępny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sympatyczny sprzęt, szczególnie na pierwsze moto (albo jako typowy pojazd miejski). Niech sprawdzi

> czy mu pozycja pasuje.

> Gdy oglądałem dwa lata temu to na Kawa było mi ciaśniej i generalnie bardziej leżąco niż na Hondzie

> CBR250.

> No i wtedy Kawa została u mnie zdyskwalifikowana za brak ABSu (teraz w 300 jest już dostępny)

Czyli 250-tka nie ma? Nawet z końca produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli 250-tka nie ma? Nawet z końca produkcji?

Chyba w ostatnim roku (2013 - po zmianie zegarów itp) ABS był już dostępny. Ja oglądałem w 2012.

I wtedy porażka były też zegary :-) (jak w Ursusie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa ma tylko wygląd... o ile komuś pasuje taka pozycja za sterami.

przy prezentacji inazumy miałem możliwośc porównania... powtórzę ... tylko wygląd przemawiał "za". wiem że inazuma ma wygląd japońskiej "wueski" ale przynajmniej silnik fajniej jedzie. i można juz mówić o komforcie.

aha w ułęzu inazuma objechala ninja300... jeźdźcy nie zamieniali sie po okrążeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kawa ma tylko wygląd... o ile komuś pasuje taka pozycja za sterami.

> przy prezentacji inazumy miałem możliwośc porównania... powtórzę ... tylko wygląd przemawiał "za".

> wiem że inazuma ma wygląd japońskiej "wueski" ale przynajmniej silnik fajniej jedzie. i można

> juz mówić o komforcie.

> aha w ułęzu inazuma objechala ninja300... jeźdźcy nie zamieniali sie po okrążeniu...

znaczy kierowcy nie zamienili sie wcale? bo generalnie inazuma to technologiczna kupa w porownaniu do ninjy 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy kierowcy nie zamienili sie wcale?

no własnie się nie zamienili ... ale umiejetności raczej porównywalne.

> bo generalnie inazuma to technologiczna kupa w porownaniu do ninjy 300

dwa różne typy motocykli... i rózne technologie. zależy co komu i do czego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no własnie się nie zamienili ... ale umiejetności raczej porównywalne.

> dwa różne typy motocykli... i rózne technologie. zależy co komu i do czego potrzebne.

inazuma to ciezki kloc o malej mocy, widocznie driver Kawy nie ogarnial sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sensie, że na CBR250?

Mi przy 180 wzrostu jeździ się bardzo wygodnie.

> A mają ABS?

Część ma. Nie było to standardem, ale sporo motocykli z ABSem było sprzedanych (szczególnie na początku, gdy różnica w cenie była niewielka)

Potem, Honda zrobiła promocje, ale tylko na model bez ABS (bo tych więcej im zostało) i różnica w cenie zrobiła się absurdalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Część ma. Nie było to standardem, ale sporo motocykli z ABSem było sprzedanych (szczególnie na

> początku, gdy różnica w cenie była niewielka)

yikes.gif źródło daj bo nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> źródło daj bo nie wierzę

W co nie wierzysz? Ze róznica cenowa była nie wielka, czy że sporo było sprzedanych z ABSem?

Ilości sprzedanych Ci nie podam, ale gdy kupowałem swoją to te z ABSem były "towarem deficytowym".

Róznica w cenie wynosiła wtedy 1500 lub 2000.

Potem na wersję bez ABSu wprowadzono promocję -2000 więc róznica była 4000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W co nie wierzysz? Ze róznica cenowa była nie wielka, czy że sporo było sprzedanych z ABSem?

że kawa 250 miała abs ....

ale chyba ty piszesz o hondzie... to się zgadzam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszemy o hondzie (patrz posty powyżej).

> A kawa 250 od 2013 (wersja SE) miała opcjonalny ABS.

> jakiś tekst

A to jakiś mix, nowa buda, stary silnik smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.