Skocz do zawartości

Ktoś chce przytulić Clio IV?


kfaz

Rekomendowane odpowiedzi

> 35k za dwu letnie auto z silnikiem 75KM? To raczej srednia okazja. No ale co kto lubi.

Okazja to na pewno nie jest. Po prostu uczciwa oferta bez ściemniania, że dziadek do kościoła tym jeździł.

Poza tym auto nie dwuletnie tylko niespełna półtoraroczne smile.gif Cena jedna z niższych w ogłoszeniach jeśli odrzucimy rozbitki więc chyba tak źle nie jest. Wiadomo, że jak najmniej chce dołożyć do tego interesu a z drugiej strony jak spojrzysz, że masz prawie nowy samochód ponad 20% taniej niż w salonie to tak źle nie wychodzi cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest, bo kolor odrzuca . Dopłata była pewnie 1500, a teraz trzeba odpuścić trzy razy tyle .

> Było myśleć przy kupnie nowego!

Jak bym miał Kasę to bez wahania kupił bym żonie w tym kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak bym miał Kasę to bez wahania kupił bym żonie w tym kolorze...

Moja żona na początku napaliła się na ten kolor.

Ale jej odradzili w salonie. Że niby ten lakier to ma jakiś feler. Miękki, szybko płowieje i takie tam niewiem.gif

Na początku była napalona, bo ten samochód już stał w salonie i można było brać od ręki. Zresztą stoi do dzisiaj, więc chętnych raczej nie ma.

W końcu zdecydowała się na czarnego. Musiała poczekać, ale dzisiaj nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okazja to na pewno nie jest. Po prostu uczciwa oferta bez ściemniania, że dziadek do kościoła tym

> jeździł.

> Poza tym auto nie dwuletnie tylko niespełna półtoraroczne Cena jedna z niższych w ogłoszeniach

> jeśli odrzucimy rozbitki więc chyba tak źle nie jest. Wiadomo, że jak najmniej chce dołożyć do

> tego interesu a z drugiej strony jak spojrzysz, że masz prawie nowy samochód ponad 20% taniej

> niż w salonie to tak źle nie wychodzi

Niby tak cena podobno do demowki. Trzeba wziac pod uwage wszystkie za i przeciw.

1. Czy nabywca placi podatek czy wysatwiasz fakture VAT.

2. Czy mozna wziac tak dobry kredyt jak w salonie oraz czy pakiet ubezpeiczen jak dla nowego auta?

Jezeli 2x tak zlosnik.gif to git.

A wracajac do tematu tak uczciwa oferta ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest, bo kolor odrzuca . Dopłata była pewnie 1500, a teraz trzeba odpuścić trzy razy tyle .

> Było myśleć przy kupnie nowego!

A mi się tam podoba smile.gif Kupowałem samochód dla siebie a nie do poźniejszej sprzedaży więc nie kierowalem się tym, że nudne kolory są popularniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja żona na początku napaliła się na ten kolor.

> Ale jej odradzili w salonie. Że niby ten lakier to ma jakiś feler. Miękki, szybko płowieje i takie

> tam

> Na początku była napalona, bo ten samochód już stał w salonie i można było brać od ręki. Zresztą

> stoi do dzisiaj, więc chętnych raczej nie ma.

> W końcu zdecydowała się na czarnego. Musiała poczekać, ale dzisiaj nie żałuje

Ja jakoś nie zauważyłem żeby lakier był słabszy od innych, nie jest zmatowiony ani podrapany. Chociaż teraz standardem jest to, że lakiery są na bazie wody i nie są tak twarde jak były kiedyś frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja żona na początku napaliła się na ten kolor.

> Ale jej odradzili w salonie. Że niby ten lakier to ma jakiś feler. Miękki, szybko płowieje i takie

> tam

> Na początku była napalona, bo ten samochód już stał w salonie i można było brać od ręki. Zresztą

> stoi do dzisiaj, więc chętnych raczej nie ma.

> W końcu zdecydowała się na czarnego. Musiała poczekać, ale dzisiaj nie żałuje

ja mam czarnego teraz i poprzedni granat był lepszy w utrzymaniu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.