Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęciowych Citroen C5


krzys139

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jadę z kolega obejrzeć auto jak z ogłoszenia. Daleko na nie ma ale może komuś rzuci się w oczy coś podejrzanego.

Przebieg myślę jak na auto z gazem niski ale zamontowanie instalacji gazowej mistrzowskie.

http://otomoto.pl/citroen-c5-gaz-serwis-aso-C33157194.html

za wszelkie uwagi wielkie dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jadę z kolega obejrzeć auto jak z ogłoszenia. Daleko na nie ma ale może komuś rzuci się w

> oczy coś podejrzanego.

> Przebieg myślę jak na auto z gazem niski ale zamontowanie instalacji gazowej mistrzowskie.

> http://otomoto.pl/citroen-c5-gaz-serwis-aso-C33157194.html

> za wszelkie uwagi wielkie dzięki,

Nie powala wyposażeniem jak za te pieniądze smile.gif a LPG faktycznie "miszcz" montował smile.gif już z tego powodu bym nie wziął smile.gif

Co do auta.

Data Początku Gwarancji 25.02.2010

ale produkcja 15 July 2009

NIE ma hydrauliki, to już mało citroenowy jest jeśli chodzi o komfort.

Reszta w PDF na email, (podaj go)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jadę z kolega obejrzeć auto jak z ogłoszenia. Daleko na nie ma ale może komuś rzuci się w

> oczy coś podejrzanego.

> Przebieg myślę jak na auto z gazem niski ale zamontowanie instalacji gazowej mistrzowskie.

> http://otomoto.pl/citroen-c5-gaz-serwis-aso-C33157194.html

> za wszelkie uwagi wielkie dzięki,

Dosyć powszechne u Holendrów jest montowanie wlewu w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niech podadzą oryginalny przebieg.

bylem kolega się napalil w poniedzialek zadzwonie do Holandii dowiem sie czy auto bylo serwisowane zobaczymy:)

czekam na info od kolegi na maila ciekawe co wysle w pdf:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie powala wyposażeniem jak za te pieniądze a LPG faktycznie "miszcz" montował już z tego powodu

> bym nie wziął

Taki montaż wlewy wynika z przepisów a nie z partactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bylem kolega się napalil w poniedzialek zadzwonie do Holandii dowiem sie czy auto bylo serwisowane

> zobaczymy:)

> czekam na info od kolegi na maila ciekawe co wysle w pdf:)

Rozkodowanie VIN.

Poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poproś o numer rej z Holandii i sprawdzisz sobie przebieg

Zadzwoniłem do serwisu podali nie jest zle. Auto ma cofniety licznik ale do konca serwisowane. Mily Pan powiedział ze nic niepokojacego sie z autem nie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadzwoniłem do serwisu podali nie jest zle. Auto ma cofniety licznik ale do konca serwisowane. Mily

> Pan powiedział ze nic niepokojacego sie z autem nie dzialo.

Z ciekawości, ile cofnięty licznik to "nie jest źle" ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości, ile cofnięty licznik to "nie jest źle" ?

Dokładnie ciężko ocenić ale jakoś przy końcu zeszłego roku miał około 180tys.

Ale auto serwisowane od początku do końca, zgodnie z planem i nie było z nim problemów. Więc jak napisałem dramatu nie ma taki standard w naszym kraju. Można trafić gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jadę z kolega obejrzeć auto jak z ogłoszenia. Daleko na nie ma ale może komuś rzuci się w

> oczy coś podejrzanego.

> Przebieg myślę jak na auto z gazem niski ale zamontowanie instalacji gazowej mistrzowskie.

> http://otomoto.pl/citroen-c5-gaz-serwis-aso-C33157194.html

> za wszelkie uwagi wielkie dzięki,

nie kupił bym z dwóch powodów .

1. Cofnięty licznik i jeśli ktoś na starcia oszukuje to nie warto się pchać,

2. Ten co montował wlew powinien być zastrzelony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ciężko ocenić ale jakoś przy końcu zeszłego roku miał około 180tys.

> Ale auto serwisowane od początku do końca, zgodnie z planem i nie było z nim problemów. Więc jak

> napisałem dramatu nie ma taki standard w naszym kraju. Można trafić gorzej.

I tu sedno - standard w naszym kraju - ale ludzie kupują ....... bo wszyscy o tym wiedzą, ale i tak cofają, a inni kupują .....

Dlatego jak ściągane, to sam kupuję i sprowadzamy, wczesniej sprawdzam gdzie się tylko da!

W Polsce pokutuje max 150000 km BEZ WZGLĘDU na wiek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tu sedno - standard w naszym kraju - ale ludzie kupują ....... bo wszyscy o tym wiedzą, ale i tak

> cofają, a inni kupują .....

> Dlatego jak ściągane, to sam kupuję i sprowadzamy, wczesniej sprawdzam gdzie się tylko da!

> W Polsce pokutuje max 150000 km BEZ WZGLĘDU na wiek

Niestety mam sąsiadów handlarzy i wiem jak to wygląda. Niestety kupując auto w komisie poza granicami naszego kraju szanse na kupienie nie cofniętego auta też są coraz mniejsze. Dlatego oni są zadowoleni bo już nie muszą cofać liczników. Przywożą już cofnięte ale żeby to było tylko to widziałem już spawanie bloków silnika i inne cuda na kiju, to dopiero miny.

Pozostaje pierwszy właściciel lub komis przysalonowy ale ceny zupełnie inne niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ciężko ocenić ale jakoś przy końcu zeszłego roku miał około 180tys.

> Ale auto serwisowane od początku do końca, zgodnie z planem i nie było z nim problemów. Więc jak

> napisałem dramatu nie ma taki standard w naszym kraju. Można trafić gorzej.

Powiedz mi tylko jak Pan z serwisu widział ze serwisowany do końca jak należy bo Citroen nie ma spólnej bazy serwisowej. Chyba ze miał wykupiony kontrakt na wszystko łącznie z żarówkami confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi tylko jak Pan z serwisu widział ze serwisowany do końca jak należy bo Citroen nie ma

> spólnej bazy serwisowej. Chyba ze miał wykupiony kontrakt na wszystko łącznie z żarówkami

Pewnie zadzwonił tam gdzie rzeczywiście był serwisowany, nr. telefonu masz na pieczątkach w ks.ser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety mam sąsiadów handlarzy i wiem jak to wygląda. Niestety kupując auto w komisie poza

> granicami naszego kraju szanse na kupienie nie cofniętego auta też są coraz mniejsze. Dlatego

> oni są zadowoleni bo już nie muszą cofać liczników. Przywożą już cofnięte ale żeby to było

> tylko to widziałem już spawanie bloków silnika i inne cuda na kiju, to dopiero miny.

> Pozostaje pierwszy właściciel lub komis przysalonowy ale ceny zupełnie inne niż w Polsce.

Po prostu realne, a nie jak w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie zadzwonił tam gdzie rzeczywiście był serwisowany, nr. telefonu masz na pieczątkach w

> ks.ser.

Dokladnie, zrobilem sobie zdjecie ostatniej pieczatki i zadzwonilem aby sprawdzic czy auto wogole tam bylo. Musze przyznac, ze bylem milo zaskoczony checia pomocy Pana z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie, zrobilem sobie zdjecie ostatniej pieczatki i zadzwonilem aby sprawdzic czy auto wogole

> tam bylo. Musze przyznac, ze bylem milo zaskoczony checia pomocy Pana z serwisu.

W takim razie, w jaki sposob cofniety byl licznik?

Skoro rzekomo byl przeglad w ksiazce przy 180kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie, zrobilem sobie zdjecie ostatniej pieczatki i zadzwonilem aby sprawdzic czy auto wogole

> tam bylo. Musze przyznac, ze bylem milo zaskoczony checia pomocy Pana z serwisu.

miałem podobnie z moim Sceniciem serwis w Niemczech bardzo dużo informacji mi podali przez mail ok.gif i nie było takich głupich cyrków jak u nas w kraju ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie, w jaki sposob cofniety byl licznik?

> Skoro rzekomo byl przeglad w ksiazce przy 180kkm?

jak to jak , w Polsce patałach który sprowadził na plac na dzień dobry zawołał kolesia od liczników ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak to jak , w Polsce patałach który sprowadził na plac na dzień dobry zawołał kolesia od liczników

I podrobili dokladnie pieczatke serwisu z Holandii? icon_eek.gif

Skoro dalo sie zadzwonic, to musialy tam byc prawdziwe dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I podrobili dokladnie pieczatke serwisu z Holandii?

> Skoro dalo sie zadzwonic, to musialy tam byc prawdziwe dane.

kto to wie, gdzie on się dodzwonił zlosnik.gif

a po drugie, kolega Mirek, jak jedzie po auto to po drodze zahacza o Niemiecki serwis, gdzie zmienią mu klocki przy przebiegu 99.000 km zlosnik.gif

jaki przebieg będzie widoczny w serwisie ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.