Skocz do zawartości

(G) Problem z ryglowaniem


Gepard210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dawno mnie u was nie było ale wracam jak syn marnotrawny z prośbą do was

W moim astrolocie padło ryglowanie Nie dziala z pilota jak i z klucza.

Zawsze było tak ze po zamknięciu z pilota kierunki mignely 1 raz ryglowanie to 2 sygnał kierunkami.Otwieranie to następny błysk migaczy.

Natomiast w tej chwili po 1 wcisnieciu pilota miga 2 razy i koniec brak mozliwosci zaryglowania jak i przy otwierani z pilota kieunki nie reagują

Podłączyłem Abcom i wyskakuje 1 błąd którego nie da sie skasować.

Błąd 19 Oświetlenie wewnętrzne, obieg otwarty

prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Błąd 19 Oświetlenie wewnętrzne, obieg otwarty

> prosze o porady

Skasuj błąd i zobacz czy się pojawi ponownie, a kluczyk ponownie zaprogramuj do auta.

Wsiadasz do auta, zamykasz drzwi, przekręcasz kluczyk w pozycję zapłon (kontrolki się palą) i wciskasz przycisk zamknięcia na kluczyku, drzwi powinny się zaryglować i chyba odryglować - jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skasuj błąd i zobacz czy się pojawi ponownie, a kluczyk ponownie zaprogramuj do auta.

> Wsiadasz do auta, zamykasz drzwi, przekręcasz kluczyk w pozycję zapłon (kontrolki się palą) i

> wciskasz przycisk zamknięcia na kluczyku, drzwi powinny się zaryglować i chyba odryglować -

> jak dobrze pamiętam.

Tego juz próbowałem odłączałem aku,programowałem klucz a co do błędu to nie da sie skasowac a jesli juz skasuje to powaraca za chwile jak bumerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego juz próbowałem odłączałem aku,programowałem klucz a co do błędu to nie da sie skasowac a jesli

> juz skasuje to powaraca za chwile jak bumerang

Czyli jak powraca to jest usterka w oświetleniu, światło gaśnie po zamknieciu drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij lampkę podświetlenia i zobacz czy żaden z przewodów nie jest przetarty, pomysły mi się kończą.

Może ktoś z kąckiowców pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyzej pisalem ze w sobote przekrecalem krancowki z innej astry.Bez efektu.W tym czujniku ida jak pisałeś 2 kable (nie pamietam kolorów).Który jest od lamki a który od modułu ?Moze ten sie przetarł gdzies i nie podaje sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis byłem u znajomego podłaczyłem asteroide pod bosch esi tronic i o dziwo moj sterownik mysli ze

> wszystkie drzwi są otwarte włacznie z tylna klapą.Pilot klucza nie

> niesynchronizowany jakies cuda.Jakieś pomysły?

Zastanawiam się czy moduł komfortu nie odpowiada za ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Mutimetr ok! moduł komfortu ok!Zamieniłem od blizniaczej astry.Zostaje jeden szczegół z tego co wyczytałem w tylnej wiązce drzwi pin 6 szary włącznik otwartych drzwi.Wiec to może byc przyczyna

moja 2 astra pojechała na pomoże wiec juz nie sprawdze ale moze ktoś z was mógłby na moment wypiąc wtyczkę i próbować zaryglowac drzwi.Powoli brak mi

pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.