Skocz do zawartości

Turbina do 1,9dci 120 laguna. Jak to jest?


Iwin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

pany jest lagunka z turbina po regeneracji ale zaczyna z niej cieknąc olej i poza tym auto nie jedzie. turbina słabo pompuje i bardzo późno "wstaje". generalnie do wymiany.

i teraz jak robić, czy szukać używki w jak najlepszym stanie ale fabrycznej nie tykanej palcem, czy może znacie jakiegoś dobrego "regenerowacza".

bo opinie co robić są tak skrajnie ze nie wiem kogo słuchać.

jedni mówi ze regeneracji to jak "nowe" a inni ze nikt tego poprawnie nie potrafi zrobić i nie ma to jak fabryka.

jeżeli możecie pomoc to proszę o wskazówki co robić?

szukać używki na allegro czy szukać "regenerowacza"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widocznie ta regeneracja była nią tylko z nazwy. Ja mam w scenicu regerowaną i nie czuję żadnej

> różnicy w porównaniu do oryginału. Zapłaciłem za nią 700 zł , zostawiając w zamian.

gdzie regenerowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawdopodobnie najlepsza Regeneracja turbosprężarek

> reklamacja wskazana

reklamacji juz nie ma. skonczyla sie niecaly rok temu.

no trudno szukam uzywki. pojezdze jeszcze z 1,5 roku i sprzedam bo mam juz druga lale (L3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> reklamacji juz nie ma. skonczyla sie niecaly rok temu.

> no trudno szukam uzywki. pojezdze jeszcze z 1,5 roku i sprzedam bo mam juz druga lale (L3)

pomyliłeś reklamacje z gwarancja chyba

jeśli chodzi o używkę to jest to loteria

osobiście oddałbym turbo do regeneracji ale tylko do sprawdzonego warsztatu, który daje 2 lata pisemnej gwarancji. Mówie to ja, który wymienił turbo na nowe w swoim aucie w ASO i zapłaciłem sporo kasy. Kolega oddał do regeneracji (została tylko obudowa) i turbo sprawuje się dobrze a kasa znacznie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> pany jest lagunka z turbina po regeneracji ale zaczyna z niej cieknąc olej i poza tym auto nie

> jedzie. turbina słabo pompuje i bardzo późno "wstaje". generalnie do wymiany.

> i teraz jak robić, czy szukać używki w jak najlepszym stanie ale fabrycznej nie tykanej palcem, czy

> może znacie jakiegoś dobrego "regenerowacza".

> bo opinie co robić są tak skrajnie ze nie wiem kogo słuchać.

> jedni mówi ze regeneracji to jak "nowe" a inni ze nikt tego poprawnie nie potrafi zrobić i nie ma

> to jak fabryka.

> jeżeli możecie pomoc to proszę o wskazówki co robić?

> szukać używki na allegro czy szukać "regenerowacza"?

to niemożliwe , dci są nieśmiertelne grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to niemożliwe , dci są nieśmiertelne

możliwe, możliwe. 2.0 dci z mojej L3 jest naprawde pancerne i bezproblemowe. ze starszym 1.9 juz tak kolorowo nie jest, choc to też nie jest zły silnik, a turbina to w kazdym dieslu z duzym przebieg paść może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.