Skocz do zawartości

2.2 HDI 204 KM w Peugeocie 508 GT


natek

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn zastanawia się nad kupnem peżota 508 SW GT z silnikiem 2.2 HDI 204 KM z 2011 roku. Auto jest z automatyczną skrzynią. Ponoć ładny, pewny egzemplarz z przebiegiem ok 130 kkm.

1. Czy ten silnik jest porządny, bez jakichś szczególnych przypadłości? Rozumiem, ze ma dwie turbosprężarki, to jeden podzespół czy dwa osobne urządzenia?

2. Co tam jest za skrzynia automatyczna, klasyczny automat czy jakiś manual zautomatyzowany? Jak z trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuzyn zastanawia się nad kupnem peżota 508 SW GT z silnikiem 2.2 HDI 204 KM z 2011 roku. Auto jest

> z automatyczną skrzynią. Ponoć ładny, pewny egzemplarz z przebiegiem ok 130 kkm.

> 1. Czy ten silnik jest porządny, bez jakichś szczególnych przypadłości? Rozumiem, ze ma dwie

> turbosprężarki, to jeden podzespół czy dwa osobne urządzenia?

> 2. Co tam jest za skrzynia automatyczna, klasyczny automat czy jakiś manual zautomatyzowany? Jak z

> trwałością?

Jak podasz VIN to się wypowiem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuzyn zastanawia się nad kupnem peżota 508 SW GT z silnikiem 2.2 HDI 204 KM z 2011 roku. Auto jest

> z automatyczną skrzynią. Ponoć ładny, pewny egzemplarz z przebiegiem ok 130 kkm.

> 1. Czy ten silnik jest porządny, bez jakichś szczególnych przypadłości? Rozumiem, ze ma dwie

> turbosprężarki, to jeden podzespół czy dwa osobne urządzenia?

> 2. Co tam jest za skrzynia automatyczna, klasyczny automat czy jakiś manual zautomatyzowany? Jak z

> trwałością?

Wersja 204KM ma jedna sprezarke, wczesniejsza wersja 2.2HDI 170KM miala uklad biturbo (ja taki mam) i jesli chodzi o sam bazowy silnik to nie mam z nim jakichs szczegolnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja 204KM ma jedna sprezarke, wczesniejsza wersja 2.2HDI 170KM miala uklad biturbo (ja taki mam)

> i jesli chodzi o sam bazowy silnik to nie mam z nim jakichs szczegolnych problemow.

jesteś pewien na 100% że 204 KM to jedno turbo tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesteś pewien na 100% że 204 KM to jedno turbo tylko?

Na 99% - bez kodu VIN do konca nie wiadomo ale z tego co do tej pory widzialem to PSA przestalo robic biturbo w 2.2HDI po silniku ktory ja mam. Seria DW12C wg rysunkow ma pojedyncza turbine Mitsubishi, wyglada nawet na to ze sterowana elektrycznie a nie podcisnieniem.

287769222-DW12C-2.2HDI204PS-sprezarka.jpg

post-10054-14352524469436_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.