Skocz do zawartości

Regner autohandel i octavia do oceny


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

> Wierzysz? To wychodzi ponad 800km dziennie licząc niedzielę i święta. A gdzie wymiana oleju,

> serwis, itd. ? Imo jakis błąd w ocenie.

hehe.gif lepiej wierzyć w 180 tys w 15 letnim dieslu,nie?Kolego w niektórych firmach samochody naprawdę sporo jeżdżą. Znam 1 firmę, samochód 3 lata i prawie bańka na liczniku )990tys w momencie sprzedaży-2 kierowców i non stop Szwajcaria lub Hiszpania z dokumentami.Sprzęgło zmienione raz, wtryski i turbo ori, wnętrze nie zniszczone, kupił jakiś handlarz, teraz pewnie dumny właściciel ma ze 160 tys w 3 latku i się cieszy, że kupił tanio fajną furę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej wierzyć w 180 tys w 15 letnim dieslu,nie?Kolego w niektórych firmach samochody naprawdę

> sporo jeżdżą. Znam 1 firmę, samochód 3 lata i prawie bańka na liczniku )990tys w momencie

> sprzedaży-2 kierowców i non stop Szwajcaria lub Hiszpania z dokumentami.Sprzęgło zmienione

> raz, wtryski i turbo ori, wnętrze nie zniszczone, kupił jakiś handlarz, teraz pewnie dumny

> właściciel ma ze 160 tys w 3 latku i się cieszy, że kupił tanio fajną furę

jakim cudem tak długo turbo i wtryski wytrzymały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej wierzyć w 180 tys w 15 letnim dieslu,nie?Kolego w niektórych firmach samochody naprawdę

> sporo jeżdżą. Znam 1 firmę, samochód 3 lata i prawie bańka na liczniku )990tys w momencie

> sprzedaży-2 kierowców i non stop Szwajcaria lub Hiszpania z dokumentami.Sprzęgło zmienione

> raz, wtryski i turbo ori, wnętrze nie zniszczone, kupił jakiś handlarz, teraz pewnie dumny

> właściciel ma ze 160 tys w 3 latku i się cieszy, że kupił tanio fajną furę

A pozniej sie slyszy ze jakie te nowe samochody to lipne bo przy 200 tys trzeba wymienic sprzeglo, turbo itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie Ty to kto?

TyWyOni? cool.gif Swoją drogą nie pierwszy raz widzę samochody z dużymi przebiegami w lepszym stanie od tych z małymi, szczególnie te co mają nakulane w krótkim czasie. Niektóre poflotówki mają +300 tys i naprawdę fajnie się prezentują technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych co zawsze jak sprzedają auto to trafią frajera fetyszyste któremu os prywatna , salon polska pierwszy właściciel siada na oczach. Otóż kupują oni zawsze nowe popularne auto klasy kompakt . Jeżdżą nim 5-6 lat nie robiąc dokładnie nic . Nie zmieniają oleju filtrów klocków - dosłownie nic - jak w astrze kilka lat temu zapaliła się kontrolka oleju to gość dolal najtańszego jaki był w tesco. Auto zwykle przecierane szata albo myte woda że studni na deszczowke . Jak sprzedają to oddają na myjnie za 200-250 i chłopaki doprowadzają wizualnie do fajnego wyglądu. Książka serwisowa czysta ale nie będą "nabijac kasy złodziejom " serwisowany u kolegi...

I co? Zawsze znajdzie się frajer za górna rynkową i kupuje perelke od emeryta garazowana a nie to gowno polisingowe czy pofirmowe ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

> http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

> Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

> Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry

> itp niezależnie od wszystkiego.

> Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

Ja użytkuję już drugie auto zakupione w podobnym komisie aut po leasingowych i jestem zadowolony. Takim autem jeździ też mój Tata. Plusem tych aut jest udokumentowany przebieg możliwy do sprawdzenia w ASO (grupa VW) i dobry stan techniczny. Mnie udało się nawet kupić 4 letnie auto z fabryczną powłoką lakierniczą smile.gif

Obejrzyj dobrze auto w szczególności od spodu (wycieki / inne uszkodzenia), jak masz możliwość sprawdź historię po VIN i ciesz się fajnym autem.

Pozdrawiam

Siemion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja użytkuję już drugie auto zakupione w podobnym komisie aut po leasingowych i jestem zadowolony.

> Takim autem jeździ też mój Tata. Plusem tych aut jest udokumentowany przebieg możliwy do

> sprawdzenia w ASO (grupa VW) i dobry stan techniczny. Mnie udało się nawet kupić 4 letnie

> auto z fabryczną powłoką lakierniczą

> Obejrzyj dobrze auto w szczególności od spodu (wycieki / inne uszkodzenia), jak masz możliwość

> sprawdź historię po VIN i ciesz się fajnym autem.

> Pozdrawiam

> Siemion

w przyszłym tygodniu jade do wawy do kącikowego kolegi po inną poleasingówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.