Skocz do zawartości

Bagażnik na hak


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

> Bagażnik na hak na rowery posiadam, znam i używam od lat. Jednak obecnie potrzebuję taki bagażnik

> ale do przewożenia bagażu. Czy może ktoś używa czegoś takiego i może coś polecić?

Poszukaj na forach myśliwskich, jest kilka firm robiących coś takiego do przewozu zwierzyny więc pewnie zrobią i coś pod Twoje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bagażnik na hak na rowery posiadam, znam i używam od lat. Jednak obecnie potrzebuję taki bagażnik

> ale do przewożenia bagażu. Czy może ktoś używa czegoś takiego i może coś polecić?

Thule coś takiego ma, zarówno samą platformę jak i skrzynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Thule coś takiego ma, zarówno samą platformę jak i skrzynię.

Tak, widziałem, ale niestety cena tego kompletu jest zupełnie zaporowa frown.gif

Zastanawiam się, czy nie można byłoby użyć dowolnej płaskiej platformy rowerowej i zamocować do niej solidnie odpowiedniej wielkości nieprzemakalną torbę bagażową (Thule też taką torbę oferuje zamiast skrzyni). Bagażnika na rowery który mam teraz raczej nie wykorzystam bo jest on typu uchwyt czyli bez platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, widziałem, ale niestety cena tego kompletu jest zupełnie zaporowa

> Zastanawiam się, czy nie można byłoby użyć dowolnej płaskiej platformy rowerowej i zamocować do

> niej solidnie odpowiedniej wielkości nieprzemakalną torbę bagażową (Thule też taką torbę

> oferuje zamiast skrzyni). Bagażnika na rowery który mam teraz raczej nie wykorzystam bo jest

> on typu uchwyt czyli bez platformy.

Jak nie przekroczysz DMC (zapewne platformy, bo DMC haka zwykle będzie wyższa) to możesz tam wozić i skrzynki z wódką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, widziałem, ale niestety cena tego kompletu jest zupełnie zaporowa

> Zastanawiam się, czy nie można byłoby użyć dowolnej płaskiej platformy rowerowej i zamocować do

> niej solidnie odpowiedniej wielkości nieprzemakalną torbę bagażową (Thule też taką torbę

> oferuje zamiast skrzyni). Bagażnika na rowery który mam teraz raczej nie wykorzystam bo jest

> on typu uchwyt czyli bez platformy.

Jest platforma rowerowa bodajże firmy Amos, która ma składany na płasko ten pałąk do przyczepienia ramy co daje w miarę płaską podłogę. Więc ewentualnie na to postawić taką torbę, przypiąć linkami i gotowe. Druga opcja to zrobić sobie pod wymiar. Jakieś profile na kształt prostokąta, na to podłoga, do tego uchwyt na kulę. Gość robił tak bagażnik rowerowy, na to montował zwykłe uchwyty dachowe i wydał na to nie więcej niż dwie stówki (bez uchwytów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.