Skocz do zawartości

Do zdjęciowych oglądaczy


badyl1982

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat takiego wynalazku jakiś tekst

Najbardziej chodzi mi o silnik. O ile się nie mylę to jest to jednostka 8 zaworowa. Jak z jej trwałością? Auto miałoby służyć jako drugie w rodzinie. Liczę, że ze 2 lata bym potrzymał to jakieś 30-40kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat takiego wynalazku jakiś tekst

> Najbardziej chodzi mi o silnik. O ile się nie mylę to jest to jednostka 8 zaworowa. Jak z jej

> trwałością? Auto miałoby służyć jako drugie w rodzinie. Liczę, że ze 2 lata bym potrzymał to

> jakieś 30-40kkm.

Zdjęcia zrobione tosterem więc powiedzieć się za wiele nie da. Co do samego modelu-powinieneś być zadowolony, wygodny samochód, tanie części. Zobacz czy nie ma dziur na tylnych nadkolach bo tam ruda często się wbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i końcówki progów

W zasadzie to całe progi, no ale w tych pieniądzach to progi w każdym samochodzie są do sprawdzenia. Dla mnie taka laguna to fajniejsza alternatywa dla np golfa 3,lanosa czy astry F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zasadzie to całe progi, no ale w tych pieniądzach to progi w każdym samochodzie są do

> sprawdzenia. Dla mnie taka laguna to fajniejsza alternatywa dla np golfa 3,lanosa czy astry F.

za te pieniądze to i tak nie ma co wybrzydzać, przez 2 lata nawet jak już coś chrupie to nie powinno zniknąć i odsłonić wzmocnienia zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zasadzie to całe progi, no ale w tych pieniądzach to progi w każdym samochodzie są do

> sprawdzenia. Dla mnie taka laguna to fajniejsza alternatywa dla np golfa 3,lanosa czy astry F.

No właśnie ma być zamiast lanosa, który jest już pożerany przez krokodyle na całego. W progach już dziury, nadkola tył to same purchle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za te pieniądze to i tak nie ma co wybrzydzać, przez 2 lata nawet jak już coś chrupie to nie

> powinno zniknąć i odsłonić wzmocnienia

O to, to zlosnik.gif Dzwoniłem, podobno miód malina, zero rdzy. Miał jakieś drobne purchle na błotniku z przodu, ale zrobiono zaprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za te pieniądze to i tak nie ma co wybrzydzać, przez 2 lata nawet jak już coś chrupie to nie

> powinno zniknąć i odsłonić wzmocnienia

Akurat... smile.gifzależy od samochodu. Niektóre korodują powoli, a niektóre bardzo i to od środka, z wierzchu wydaje się, że niewiele, mija zima i nagle obrdzewiało dookoła i wypadło kawał blachy, znam takie przypadki w seacie i punto II smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.