Skocz do zawartości

Veyron vs S1000RR


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Z reszta po co Ci taki moto, zeby sie kurzyl .

Powód przecież doskonale znacie, jest taki sam jak w przypadku zakupu R6. wink.gif

Ponad 100 koła na Panigale R nie wydam, ale pojazd szybszy od Veyrona za 60 koła daje do myślenia palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeszcze dobrze porównać dystans potrzebny na zahamowanie

Tu sie z Toba nie zgodze.

MAjac na pokladzie ABS nie trzeba byc geniuszem, trzeba tylko miec kohones aby mocno klamke wcisnac.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Droga hamowania bmw jest o wiele dłuższa niż bugatti

Dokladnie, dla przykladu.

Ze 100km/h do 0

Bugatii: okolo 32m

BMW: okolo 41m

Z 200km/h do 0

Bugatii: 126m

BMW: 152m

Przyspieszenie do 100 czy 160km/h Bugatii tez ma lepsze. A jest jeszcze Veyron o lepszych osiagach, ktory zamias 1001KM ma ich 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w czym się nie zgodzisz ?

> Co tutaj jest do niezgadzania ?

> Droga hamowania bmw jest o wiele dłuższa niż bugatti

A nie, to sorry, mialem na mysli droge hamowania S 1000 RR a R6 biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież kierownik bugati bedzie oglądać RSSSa z tylu

Mysle, ze na odwrot, nawet dane katalogowe o tym swiadcza. A zeby wykorzystac mozliwosci BMW trzeba byc niezlym kozakiem w jezdzie na moto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak można kupić coś za tyle kasy co się nie podoba? Sa podobne (osiągami) na rynku, moze

> atrykcyjniejsze dla Ciebie. Ale nie wiem czy tylko w bmw jest abs na winkle?

1/4 się tylko nie podoba, z boku i przede wszystkim z tyłu jest bardzo OK. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepiej potem zerwać naklejki i dać nowe: GS500. Będziesz

> incognito

To chyba w drugą stronę grinser006.gif

Na Lublinie cbrką miałem prawie 2 sekundy gorszy czas niż GSem(ergo gs jest szybszy niż cbrka zlosnik.gif), z kolei ostatnio na nocnych jedziłem w towarzystwie takiego s1000rr i na Zakopiance zostało bardzo daleko w tyle za cbrką (ergo GS jest w ogóle najszybszy zlosnik.gif)

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3000 już nastukałem i nie była to jazda turystyczna

> Da się odłączyć ten ABS w tym BWM?

Przepraszam kolego ale ja zaczynałem od zera i też mam 3000 a może i ciut więcej nalatane i uważam że g**no ze mnie nie motocyklista ale ja się może wolniej uczę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam kolego ale ja zaczynałem od zera i też mam 3000 a może i ciut więcej nalatane i uważam

> że g**no ze mnie nie motocyklista ale ja się może wolniej uczę

ja nakrecilem ponad 20km w ciągu trzech lat, a wylozylem się tydzień temu jak młody szczawik. Zresztą popytaj chłopaków z tego forum smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nakrecilem ponad 20km w ciągu trzech lat, a wylozylem się tydzień temu jak młody szczawik.

nie opiszesz krótko co zrobiłeś nie tak?

ja mam pewnie pod 100 tys i cały czas zdarzają się przypadki, że robi się "gorąco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze słyszeć, że wracasz do formy, wraz z maszyną

wracam wracam. Dolna półka była krzywa, przez to kierownica tez była jak sam widziałeś. Wazne ze jest okey, czacha przepolerowana, jeszcze plastiki pospapaw i bedzie jak nówka sztuka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie opiszesz krótko co zrobiłeś nie tak?

> ja mam pewnie pod 100 tys i cały czas zdarzają się przypadki, że robi się "gorąco"

wychodziłem zza zakrętu w lewo, widziałem doskonale gdziesie zaczyna i kończy. Niestety nie był wyprofilowany jak myślałem i mimo wysiłków nie udało mi sie bardziej położyć motocykla. Siła odśrodkowa wyniosła mnie do rowu (na szczescie był rów a nie bariery) i motór wylądował na mnie oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.