Skocz do zawartości

Czy da się przesunąć termin przeglądu


Matiq

Rekomendowane odpowiedzi

> a możesz napisać gdzie jest nielegalne? bo jesli tak jest to chyba firmy Weitec, MTS, Novitec,

> Eibach, FK, H&R powinny nie istnieć, a jednak istnieją i mają sie bardzo dobrze, taki

> Novitec robi dla ferrari oraz Alfy Romeo, wiec cos tu się nie zgadza prawda?

Troszkę błąd w logice - to że w jakimś kraju nie jest to legalne (żeby nie było - sam nie wiem jakim), nie znaczy przecież, że w innych też nie i te firmy powinny upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mylisz się, akurat obniżenie samochodu nie jest nielegalne i przegląd przechodzi normalnie, co

> innego wystające koła

Co do wystających kół to temat żeka bo tak naprawdę to wystawać nie może bieżnik reszta felgi i gumy ma prawo ,ale z panami na P i tak nie pogadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do wystających kół to temat żeka bo tak naprawdę to wystawać nie może bieżnik reszta felgi i

> gumy ma prawo ,ale z panami na P i tak nie pogadasz

jaki przepis taką ciekawostkę reguluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do wystających kół to temat żeka bo tak naprawdę to wystawać nie może bieżnik reszta felgi i

> gumy ma prawo ,ale z panami na P i tak nie pogadasz

Jesteś rodziną do naszego prezydenta? hmm.gif

Jeśli będzie wystawać to będzie tarło o nadkole i tak naprawdę to będzie najmniejszy problem... no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie przegląd przypada mi na końcówkę lipca jak wiadomo jest to środek sezonu tuningowego

> Auto obniżone nie ma szans żeby wjechało na rolki + koła które wystają poza obrys pojazdu, czy

> da się przesunąć przegląd np o pół roku ? gdy auto lata w zimowej wersji ?

Oczywiście ,że się da ok.gifTeraz zakładam ,iż nie mając auta sprawnego i dopuszczonego do ruchu robisz bączki koło stodoły no.gif

Aż strach jeździć że można spotkać kogoś takiego na drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a możesz napisać gdzie jest nielegalne? bo jesli tak jest to chyba firmy Weitec, MTS, Novitec,

> Eibach, FK, H&R powinny nie istnieć, a jednak istnieją i mają sie bardzo dobrze, taki

> Novitec robi dla ferrari oraz Alfy Romeo, wiec cos tu się nie zgadza prawda?

Niemieckie przepisy regulują dopuszczalną prześwit auta jest to 7 cm dla elementów konstrukcyjnych i 5 dla gumowych czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś rodziną do naszego prezydenta?

> Jeśli będzie wystawać to będzie tarło o nadkole i tak naprawdę to będzie najmniejszy problem...

co ma trzeć jak masz naciąg opony to nic nie ma prawa trzeć bieżnik się chowa do środka a reszta wystaje chyba że dasz nisko auto wtedy trzeba albo nadkole wyciąhać albo z kontami kombinować na tak zwanych fasolkach a w De pełno aut jeździ z wystającymi felgami i jakoś nikt nic nie płacze tylko u nas w Polsce taka zasrana mentalność jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemieckie przepisy regulują dopuszczalną prześwit auta jest to 7 cm dla elementów konstrukcyjnych

> i 5 dla gumowych czy jakoś tak

Powiem ci tak Polska i Niemcy to są dwa rużne światy a nam do nich jeszcze bardzo daleko, inna mentalność to druga sprawa a co do wystających kuł to tego tu pełno i jakoś nikt nie płacze dużo żeczy u nas w Pl ludzie robią po to by tylko zdzierać kasę i to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem że oglądałeś moje auto i widziałeś zawieszenie ?

> rozumiem również że wnioskujesz że skoro jeźdżę CC to nie stać mnie na porządne zawieszenie do

> niego i jeżdżę na jakimś drucie.

Tak wnioskuję, bo na porządnym sportowym zawiasie spokojnie wjedziesz na każdą stację (są seryjne nisko zawieszone fury i one też robią przeglądy).

> Tuning każdego samochodu nawet ferrari jest z logicznego punktu widzenia nie opłacalne.

Nie zawsze.

> Jakbym chciał obejść przegląd to bym nie zakładał wątku tutaj.

Czegoś nie rozumiem: sama logika podpowiada, że w związku z powyższym auto jest niesprawne. Jeżeli się mylę to: W czym problem, żeby zrobić przegląd i po co ten temat!? boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kontami kombinować

chyba jednak będziesz startował w wyborach... rotfl.gif

> a w De pełno aut jeździ z wystającymi felgami i jakoś nikt nic nie

> płacze tylko u nas w Polsce taka zasrana mentalność jest

Ale żyjemy w PL i w PL koło nie może wystawać poza obrys nadkola, a felga (rant) to też koło.

Poza tym po pierwsze w DE też jeżdżą ulepy (czasem widzę jak są takie "dżerman stajl" przywożone no.gif), a po drugie nie wiesz jak długo takiemu udaje się taka jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem ci tak Polska i Niemcy to są dwa rużne światy a nam do nich jeszcze bardzo daleko, inna

> mentalność to druga sprawa a co do wystających kuł to tego tu pełno i jakoś nikt nie płacze

> dużo żeczy u nas w Pl ludzie robią po to by tylko zdzierać kasę i to chyba tyle

Teraz tak na serio ty celowo te błędy robisz? Bo w słowie "koło" nawet dyslektyk błędu nie zrobi czerwona.giffacepalm%5B1%5D.gif

Tylko nie pisz, że to forum motoryzacyjne, bo czytanie twoich wpisów to ból dla oczu... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem ci tak Polska i Niemcy to są dwa rużne światy a nam do nich jeszcze bardzo daleko, inna

> mentalność to druga sprawa a co do wystających kuł to tego tu pełno i jakoś nikt nie płacze

> dużo żeczy u nas w Pl ludzie robią po to by tylko zdzierać kasę i to chyba tyle

OT

czy Ty czytasz co piszesz? zainwestuj w słownik bo oczy bolą i nawet te głupoty nie przyćmiewają błędów w ilościach hurtowych tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ma trzeć jak masz naciąg opony to nic nie ma prawa trzeć bieżnik się chowa do środka a reszta

> wystaje chyba że dasz nisko auto wtedy trzeba albo nadkole wyciąhać albo z kontami kombinować

> na tak zwanych fasolkach a w De pełno aut jeździ z wystającymi felgami i jakoś nikt nic nie

> płacze tylko u nas w Polsce taka zasrana mentalność jest

Odchodząc od tematu ,powiem Ci iż zdanie zaczyna się z dużej litery a kończy kropką.Generalnie robię masę błędów ,ale na to aby napisać żeka 2 razy bym nie wpadł.Miałem kiedyś w pracy gościa który wypisując FV napisał ,,ogrut zollologiczny'' ale Twoja rzeka go bije na głowę zlosnik.gif.

Wracając do tematu wiem ,że żyjemy w kraju w którym przegląd za flaszkę funkcjonuje ale mam takie marzenie aby kiedyś było tak jak w DE które wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak wnioskuję, bo na porządnym sportowym zawiasie spokojnie wjedziesz na każdą stację (są seryjne

> nisko zawieszone fury i one też robią przeglądy).

Czyli twierdzisz na na gwincie za 5 tysięcy wjadę z 4 cm prześwitem na stację a takim za 1000 zl już nie ? hehe.gif

> Nie zawsze.

> Czegoś nie rozumiem: sama logika podpowiada, że w związku z powyższym auto jest niesprawne.

> Jeżeli się mylę to: W czym problem, żeby zrobić przegląd i po co ten temat!?

Dla mnie auto niesprawne jest takie które powoduję zagrożenie w ruchu drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie auto niesprawne jest takie które powoduję zagrożenie w ruchu drogowym.

a Ty go nie powodujesz, tak?

Wystarczy głębsza koleina, albo poprzeczna nierówność i jesteś pasażerem przy takim zawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli twierdzisz na na gwincie za 5 tysięcy wjadę z 4 cm prześwitem na stację a takim za 1000 zl

> już nie ?

Twierdzę, że: uwaga, napiszę wyraźniej AUTO KTÓRE NIE JEST W STANIE WJECHAĆ NA SKP JEST NIESPRAWNE

> Dla mnie auto niesprawne jest takie które powoduję zagrożenie w ruchu drogowym.

Tu się zgadzam, auto które powiesi się na pierwszym z brzegu progu zwalniającym, powoduje zagrożenie w ruchu drogowym. Nie wspominam nawet o zjechaniu na chodnik, żeby zrobić miejsce karetce.

Albo gwałtowne rąbnięcie po heblach panic.gif jak zostawisz miskę olejową na 5cm studzience (takich nie brakuje na naszych drogach). no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz tak na serio ty celowo te błędy robisz? Bo w słowie "koło" nawet dyslektyk błędu nie zrobi

> Tylko nie pisz, że to forum motoryzacyjne, bo czytanie twoich wpisów to ból dla oczu...

Ja też nie mogłem tego znieść. Mogą mnie wyrzucić z moderacji, ale to jakaś masakra ortograficzna. pad.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.