Skocz do zawartości

zakup auta w Holandii


Blues_Brother

Rekomendowane odpowiedzi

Znam gościa który ściąga auta z NL na handelek i z tego co mówił aby coś na tym zarobić trzeba zakupić z przebiegiem 300+, lekko uszkodzone blacharsko lub mechanicznie albo kumulacja. Zrobić niezbędne rzeczy w Pl, korekta licznika i do ludzi.

Czy oszukują, trzeba mieć zawsze oczy szeroko otwarte, no może przy autach na eksport nie mówią do końca wszystkiego.

Po za tym używane auta w komisach z gwarancją w NL i wszędzie na zachodzie EU są znacznie droższe niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem Crome i 147 w Elburgu w komisie.

Croma w necie cena inna niż na miejscu okazało się ze podali netto o czym zapomnieli (?). Przebieg różnił się o 10 tyś km w ogłoszeniu do stanu faktycznego. Pozatym troche przekolorowany opis auta (biksenon, aluminiowe wstawki wewnątrz). Wydaje się jakby opis robił kompletny laik.

147 za to kupiona przy okazji, cena, przebieg itd zgodne z opisem ogłoszenia.

Ceny za Cromę bez rewelacji ale przebieg niski bo 50 tyś km i w sumie auto mogło być używane ok 6-7 miesięcy od nowości po lekkim dzwonie troche zimowało na placu.

W pl kupiłbym za mniejszą kasę, z tym że nikt nie chciał

pokazać zdjęć jak auto przed blacharskimi naprawami wyglądało.

Oba samochody drugi rok jezdza u mnie, zadne kwiatki nie wyszły po czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> czytam też oszukują na wszystkim, czy można raczej ufać ogłoszeniom?

> oglądam od tygodnia w necie perełki na otomoto ole i allegro i dochodzę do wniosku że trzeba szukać

> gdzie indziej.

> podpowiedzcie proszę.

> pozd

oszukuja jak leci. szczegolnie handlarze.

od prywatnych osob lepiej brac ale tez trzeba uwazac

z reguly jak auto jest na export to znaczy ze jest tyle rzeczy do zrobienia w nim ze u holenderskiego mechanika bylo by drozej niz wartosc auta.albo ma tyle przebiegu ze lada moment cos padnie....

diesle z malymi przebiegami ponoc sie trafiaja ale raczej to tylko legenda, no chyba ze po jakims dzwonie albo czyms innym... znajomy kupil punto w dieslu okazyjnie bo holendrzy mysleli ze skrzynia padla a okazalo sie ze wysprzeglik byl zepsuty( ale takich przypadkow jest malo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oszukuja jak leci. szczegolnie handlarze.

> od prywatnych osob lepiej brac ale tez trzeba uwazac

> z reguly jak auto jest na export to znaczy ze jest tyle rzeczy do zrobienia w nim ze u

> holenderskiego mechanika bylo by drozej niz wartosc auta.albo ma tyle przebiegu ze lada moment

> cos padnie....

> diesle z malymi przebiegami ponoc sie trafiaja ale raczej to tylko legenda, no chyba ze po jakims

> dzwonie albo czyms innym... znajomy kupil punto w dieslu okazyjnie bo holendrzy mysleli ze

> skrzynia padla a okazalo sie ze wysprzeglik byl zepsuty( ale takich przypadkow jest malo )

dzięki. czyli wszędzie jest podobnie. myślałem że chociaż prawdziwy holender będzie uczciwy.

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znam gościa który ściąga auta z NL na handelek i z tego co mówił aby coś na tym zarobić trzeba

> zakupić z przebiegiem 300+, lekko uszkodzone blacharsko lub mechanicznie albo kumulacja.

> Zrobić niezbędne rzeczy w Pl, korekta licznika i do ludzi.

> Czy oszukują, trzeba mieć zawsze oczy szeroko otwarte, no może przy autach na eksport nie mówią do

> końca wszystkiego.

> Po za tym używane auta w komisach z gwarancją w NL i wszędzie na zachodzie EU są znacznie droższe

> niż w PL.

dzięki, ja nie szukam taniej tylko uczciwiej. szukam lacetti i w polskim necie auta mają znacznie mniejsze przebiegi od mojego a nawet na zdjęciach z internetu wyglądają na bardziej zmęczone od mojego. dlatego szukam może drożej ale żeby napisane 150 000 km było prawdziwymi, a nie cofniętymi z 300 000 km.

co prawda znalazłem wyjątek ale 600km ode mnie i z silnikiem 1.6 a ja preferowałbym z 2.0.

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.