Skocz do zawartości

FSO1500 Kombi może do odratowania


Rekomendowane odpowiedzi

Stoi na szrocie Automar w Zgierzu FSO1500 Kombi, rok 1991, wyrejestrowany, w miarę kompletny. Może jeszcze ktoś widzi dla niego nadzieję, bo jest do wzięcia za 800 PLN. Auto w miarę kompletne, brakuje jednej szyby z tyłu i lamp tylnych. Byłem, oglądałem, nie jestem sprzedawcą tego auta i nie mam z nim żadnego związku

IMG_1891_Large.jpg IMG_1892_Large.jpg IMG_1893_Large.jpg

IMG_1894_Large.jpg IMG_1895_Large.jpg IMG_1896_Large.jpg

IMG_1897_Large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się go zarejestrować?

Po wyrejestrowaniu zostają tylko żółte.

A on nie ma jeszcze 25 lat. Nie jest też egzemplarzem unikatowym typu 1-11-21kkm przebiegu. Nie zapisał się w historii ...

Oczywiście jestem za ratowaniem (choć wiem jak to łatwo się mówi, a trudno i drogo robi), ale jak go zarejestrować?

Oczywiście można poczekać 2 lata (remont) i wtedy zarejestrować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tym bardziej, że kombi nigdy tak nie złapie za serce, jak klasyczny sedan. Czy się mylę?

Kombi są pożądane, ale jest ich ekstremalnie mało ...

Więc mają one coś w sobie. Sam kiedyś chciałbym mieć 125p Kombi w kolekcji.

Ale ta baza faktycznie jest słaba.

Lepszy byłby do poprawek za ok. 5 tysi. A w kompletnej odbudowie auta 5 tysi to znika w mgnieniu oka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kombi są pożądane, ale jest ich ekstremalnie mało ...

> Więc mają one coś w sobie. Sam kiedyś chciałbym mieć 125p Kombi w kolekcji.

> Ale ta baza faktycznie jest słaba.

> Lepszy byłby do poprawek za ok. 5 tysi. A w kompletnej odbudowie auta 5 tysi to znika w mgnieniu

> oka

Do poprawek to jest na OLX za 2 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stoi na szrocie Automar w Zgierzu FSO1500 Kombi, rok 1991, wyrejestrowany, w miarę kompletny. Może

> jeszcze ktoś widzi dla niego nadzieję, bo jest do wzięcia za 800 PLN. Auto w miarę kompletne,

> brakuje jednej szyby z tyłu i lamp tylnych. Byłem, oglądałem, nie jestem sprzedawcą tego auta

> i nie mam z nim żadnego związku

Pozwól, że wrzucę Twój post w całości na forum 125p, może kogoś zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stoi na szrocie Automar w Zgierzu FSO1500 Kombi, rok 1991, wyrejestrowany, w miarę kompletny. Może

> jeszcze ktoś widzi dla niego nadzieję, bo jest do wzięcia za 800 PLN. Auto w miarę kompletne,

> brakuje jednej szyby z tyłu i lamp tylnych. Byłem, oglądałem, nie jestem sprzedawcą tego auta

> i nie mam z nim żadnego związku

Kombi jest dość rzadkie. Za 800 zł bym próbował (Jak masz oczywiście gdzie to auto trzymać). Za 2 lata będzie można zarejestrować na żółte tablice, renowacja potrwa pewnie coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tym bardziej, że kombi nigdy tak nie złapie za serce, jak klasyczny sedan. Czy się mylę?

Czy złapie za serce to nie wiem, ale w przypadku Mercedesa 123 kombi są droższe od sedanów, a nawet coupe. Kwestia ilości wyprodukowanych i dostępnych obecnie egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy złapie za serce to nie wiem, ale w przypadku Mercedesa 123 kombi są droższe od sedanów, a nawet

> coupe. Kwestia ilości wyprodukowanych i dostępnych obecnie egzemplarzy.

Otóż to ok.gif

Z DF'em jest tak samo ... zostało baaaardzo mało kombi.

A jeszcze lepiej to widać na przykładzie Warszawy kombi i pick up wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.