Skocz do zawartości

Współczesne kompakty - jakość etc.


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

> A w czym problem? Ja korzystałem.

> mar00ha

ja też. W trzecim roku gwarancji we Fiacie wymienili np. amortyzatory z przodu. Bez żadnego problemu, nawet nie zasugerowali że to nie podlega czy coś. ok.gif

Mam wrażenie, że większość tych internetowych specjalistów nigdy nie miała auta na gwarancji tylko powtarzają jakieś zasłyszane bzdury zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na rozszerzonej ostatniego dnia gwarancji wstawilem auto na serwis i wymieniono pompe wody, pompe wspomagania i przekladnie kierownicza. Zaplacilem za to zero zl. Tylko zaluje ze nie pociagnalem z assistance bo bym mial jeszcze auto zastepcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też. W trzecim roku gwarancji we Fiacie wymienili np. amortyzatory z przodu. Bez żadnego

> problemu, nawet nie zasugerowali że to nie podlega czy coś.

> Mam wrażenie, że większość tych internetowych specjalistów nigdy nie miała auta na gwarancji tylko

> powtarzają jakieś zasłyszane bzdury

Pewnie zależy od ASO i ilości usterek w historii auta. Tez nigdy na gwarancji nie robili mi problemów, z tym, że tych problemów to były pierdoły i na palcach jednej reki. Oczywiście pisze o Fiacie, bo tylko takie kupowałem. Pug na razie jedna drobnostka z trzeszczącym boczkiem siedzenia kierowcy. Cos się obluzowało, poprawili chwila moment i na razie 14 tys km i OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w czym problem? Ja korzystałem.

> mar00ha

a problem w tym że w CC po przebiegu 1500 km padło radio którego mimo zgody centrali ASO nie chce tego radia wymienić bo ponoć ten model radyjka jest już ....niedostępny a oni nie wiedzą co w zamian włożyć- komedia która trwa już 2 miesiące facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Troche jednak tak, zaraz punktow naprawy TV nie bedzie, bedzie wymiana calego TV lub kupno nowego

> (tylko hobbisci elektronicy beda cos tam jeszcze se dlubac dla satysfakcji).

> Z samochodami to za wczesnie, ale moze kiedys tez do tego dojdzie.

ale już tak jest - we wspomnianym wyżej radyjku padło podświetlenie panelu- koszt naprawy ok 500 pln no ale "procedura " nie przewiduje naprawy tylko wymianę - koszt w ASO RCD 510 15400 pln smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie na rozszerzonej ostatniego dnia gwarancji wstawilem auto na serwis i wymieniono pompe wody,

> pompe wspomagania i przekladnie kierownicza. Zaplacilem za to zero zl. Tylko zaluje ze nie

> pociagnalem z assistance bo bym mial jeszcze auto zastepcze...

Też miałem taką akcję. Zepsutym dojechałem do serwisu. Okazało się, że jakbym wezwał lawetę to miałbym na czas naprawy auto zastępcze. A jak nim dojchałem to na czas naprawy (parę dni) musiałem sobie sam radzić.

Teraz wiem, że trzeba wyjechać spowrotem 100m przed bramę ASO i dzwonić po assistance zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jak oceniacie jakość wykonania, gwarancje oraz serwis współczesnych kompaktów ?

> Mam na myśli nast. marki- Ford, Citroen, Honda, VW, Hyudnai, Toyota,Opel, Kia.

> Kolejność przypadkowa.

> Pozdrawiam

O Mitsubishi nie pytałeś, ale dodam do kompletu.

Widać, że samochód zaprojektowany jest oszczędnie - tanie plastiki, słabe wygłuszenia, słaby lakier, szczątkowe zabezpieczenie antykorozyjne.

Natomiast co do samej jakości wykonania i montażu nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa, nic nie skrzypi, nie odpada. Przez ponad pięć lat wymieniłem tylko klocki i tarcze hamulcowe, żarówki świateł pozycyjnych i wycieraczki.

Gwarancja - nie wiem, nie miałem potrzeby korzystać.

Serwis - w sumie znam ich głównie z przeglądów - niestety jak im się nie patrzy na ręce, to robią minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a problem w tym że w CC po przebiegu 1500 km padło radio którego mimo zgody centrali ASO nie chce

> tego radia wymienić bo ponoć ten model radyjka jest już ....niedostępny a oni nie wiedzą co w

> zamian włożyć- komedia która trwa już 2 miesiące

Zmień serwis, a aktualny obsmaruj w liście do przedstawicielstwa marki w Polsce.

Ty masz problem z serwisem, nie z gwarancją.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.