Skocz do zawartości

Zatrzymanie 2oo z użyciem broni palnej, było ?


Owcen

Rekomendowane odpowiedzi

> Zostali puszczeni wolno!

i tego nie rozumiem, zapindalają stwarzając mega zagrożenie, dodatkowo zapindala policja podwajając to wszystko

a potem się rozchodzi po kościach

tępić debili

i tych na moto

i psów w aucie (inaczej ich nie nazwę bo nie zasługują na nazwę policjantów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale z bronią to go poniosło

ja myślę, że nie

cwaniak po prostu by dodał gazu i gliniarz by spierniczał w krzaczory, uznał że motocykl może zostać użyty jak broń przeciw niemu, a tak ja lufa wycelowana to już trzeba pomyśleć dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostali puszczeni, tylko uciekli, to troszkę inna bajka.

A sfrustrowani "policjanci" zatrzymali ruch we wsi, co by "wyprzedzonych" złapać.

Z jednej strony debile na 2oo, co widać na filmie, gdyż ani "ci co uciekli", ani autor filmu z kolegą wolno nie jechali.

Z drugiej strony debile w nieoznakowanym, aby zatrzymywać ruch we wsi, co by chociaż "resztki złapać" i mieć usprawiedliwienie swoich działań.

Nie popieram ani jednych, ani drugich, a wolno nie jeżdżę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale z bronią to go poniosło

Nie wiem, czy pamiętasz jakiś tekst

Człowiek na własnej skórze przekonał się, że to nie tak, jak pokazują w filmach: gliniarz pociągnął serią z KM-u i "klient" dostał w plecy. Miał wybór - wybrał źle.

A tu? Gliniarz pokazał, kto tu rządzi i tyle grinser006.gif Wielgachne "cohones" pękły jak wydmuszki hehe.gif

Ale piszesz, że "rozeszło się po kościach": po co w takim razie to zatrzymanie? niewiem.gif Bez sensu, strata czasu i pieniędzy... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy wziąć poprawkę, że w są kręgi 2oo "pasjonatów" wywodzących się w "HWDP".

Jeżeli policjant, przy zatrzymaniu, mówi mi wprost, że nie liczył się z tym, że się zatrzymamy, to jest coś na rzeczy, a z racji tego, że w tym roku, i tylko tym byłem zatrzymywany na 2oo niemalże dziesięć razy, w tym raz "słusznie", to coś na "rzeczy jest". A taki tekst słyszałem w 7/10 przypadków.

Pytanie tylko, czy nie zatrzymanie się do kontroli, automatycznie daje policji prawo strzelania do wszystkiego co się rusza ?

To chyba nie współmierne środki mimo wszystko niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po zatrzymaniu zostali puszczeni

A co z kolegami, w komentarzach jest, że to "dwóch innych" policja ścigała, ale się nie udało ?

Jednego na filmiku widać ( kolorowe moto), a gdzie ten drugi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musimy wziąć poprawkę, że w są kręgi 2oo "pasjonatów" wywodzących się w "HWDP".

Tak, słyszałem o tym: policjanci dzielą się na tych, co jeżdżą na 2oo i całą resztę grinser006.gif

> Jeżeli policjant, przy zatrzymaniu, mówi mi wprost, że nie

> liczył się z tym, że się zatrzymamy, to jest coś na rzeczy,

> Pytanie tylko, czy nie zatrzymanie się do kontroli, automatycznie daje policji prawo strzelania do

> wszystkiego co się rusza ?

> To chyba nie współmierne środki mimo wszystko

Policjant (mimo, że nie darzę ich specjalnym uczuciem) musi zakładać najgorsze: coś musi być na rzeczy, skoro nie reagujesz na dawane sygnały i nie zatrzymujesz się na wezwanie. Niejednego ręka świerzbi i tylko czeka na okazję, aby dobyć broni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niejednego

> ręka świerzbi i tylko czeka na okazję, aby dobyć broni...

W USA, gdzie "każdy" ma broń, to rozumiem, ale w PL ?

Przecież zapamięta numer rejestracyjny, da znać kolegom, da opis itd. Przecież nie jest tak, że przypada jeden radiowóz na okręg o promieniu 25km niewiem.gif

W każdym razie, broń, strzelanie przeciw 2oo to przesada. Jakoś po wioskach się policial.gif z pijanymi gania i nie strzelają od razu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ten sposób patrząc...

> Mnie za każdym razem zatrzymywali bez "włażenia" pod koła, zostawiając sporo miejsca na

> "ewentualną" ucieczkę.

> Ale może się zdarzyć tak jak piszesz

Mnie kiedyś tak wyłazł na drogę, że gdybym miał spóźniony refleks to bym go trzepnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale z bronią to go poniosło

Myślę że większość tych motocyklistów którzy nie zatrzymują się do kontroli policyjnej, widząc policjanta z wycelowanym pistoletem robi kupę w majtki i się grzecznie zatrzymuję.

Sposób skuteczny i bardzo prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jakiegoś "twardziela" trafiłeś co się za dużo "westernów" naoglądał

Chyba chciał mnie złapać; )

Bardzo się zdziwił jak zjechalem przed nim pod radiowóz.

Jeszcze bardziej był zdzwiony, że papiery ok.;)

To była dziwna kontrola.

Na koniec spytał czy może mnie sobie spisać - ne będzie musiał następnego łapać.

Ewidentnie brakowało mu mnie do wykonania normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.