Skocz do zawartości

Farba magnetyczna


ElBombino

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś doświadczenia z taka farbą?

Jeśli farba jest w kolorze szarym i taki kolor mi odpowiada to muszę to malować jeszcze zwykła farbą czy to może być ostatnia warstwa?

Mocno się tego magnesy trzymają? Nie chodzi mi o takie małe magnesiki jakie pokazują na opakowaniu/reklamie tylko ciut większe? Konkretnie mam na myśli magnesy z lodówki 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś jakieś doświadczenia z taka farbą?

> Jeśli farba jest w kolorze szarym i taki kolor mi odpowiada to muszę to malować jeszcze zwykła

> farbą czy to może być ostatnia warstwa?

> Mocno się tego magnesy trzymają? Nie chodzi mi o takie małe magnesiki jakie pokazują na

> opakowaniu/reklamie tylko ciut większe? Konkretnie mam na myśli magnesy z lodówki 3D.

Mam taką, tz młody ma w pokoju i wg mnie kicha. Mamy Fluggera, który niby jest lepszy od innych ma więcej opiłków itd. ale.. po 1 trzeba zrobić przynajmniej 3 warstwy a farba jest dość "gruba" więc się odznacza na ścianie, po 2 u nas jest pod białym i robią się takie jakby wytarcia i jak młody jeździ magnesami robią się rysy (wg mnie przydałoby się nawet na szary pomalować przynajmniej jedną warstwą, farba ma strukturę coś jak bardzo drobny papier ścierny, nie wiem jak to nazwać), po 3 kiepsko trzyma, w zasadzie ciężko przyczepić coś cięższego od kartki, takie małe mocne magnesiki jakoś trzymają, ale większe magnesy z obrazkiem lubią odpadać. Podsumowując chyba drugi raz bym się nie zdecydowała zwłaszcza za tą cenę szło by zrobić coś fajniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś jakieś doświadczenia z taka farbą?

Farba po wyschnieciu bedzie czarna, matowa i ostra w dotyku jak papier scierny.

> Jeśli farba jest w kolorze szarym i taki kolor mi odpowiada to muszę to malować jeszcze zwykła

> farbą czy to może być ostatnia warstwa?

Bedzie czarna. Poza tym jest sens malowac cala sciane od gory do dolu?

Farba magnetyczna jest dosc droga.

> Mocno się tego magnesy trzymają? Nie chodzi mi o takie małe magnesiki jakie pokazują na

> opakowaniu/reklamie tylko ciut większe? Konkretnie mam na myśli magnesy z lodówki 3D.

Nie wiem co to lodowka 3D.

Magnesy trzymaja sie tak sobie, im wiecej warstw farby polozysz tym lepiej.

3 warstwy to imho minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam farbę magnetyczną z firmy Novodomo.

> Przez dwa lata przyjąłem tylko jedną reklamację na tą farbę.

> Wg. producenta nie ma określonej ilości warstw.

> Po trzech godzinach wykonuję się próbę z magnesem.

Szwaggier,a polecasz jakas samoprzylepna tapete/folie, ktora moznaby wykleic wnetrze szafy wnekowej bez scian bocznych i tylnej? Tylko, zeby mnie nie zabila cena, jak to w dekoszopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam farbę magnetyczną z firmy Novodomo.

> Przez dwa lata przyjąłem tylko jedną reklamację na tą farbę.

> Wg. producenta nie ma określonej ilości warstw.

> Po trzech godzinach wykonuję się próbę z magnesem.

A kolega w farbach siedzi?

Co na korytarz (brudzące łapy, kurtki, poręcz) zeby nie trzeba malowac za rok dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.