Skocz do zawartości

czy standardowy czarny zderzak mozna zastąpić innym?


sirapacz

Rekomendowane odpowiedzi

temat niefortunny - nie mialem pomyslu jak w kilku slowach strescic o co mo chodzi.

wymieniam w jednym z kropkow zderzak. oryginalnie byl czarny (calkowicie czarny, niemalowany). na allegro nabylem zamiennik pod lakier (nie jest to nigdzie napisane ale tam prawie wszystkie takie byly) - ma kolor badzo ciemny szary i jest gladki.

no i moje pytanie jest takie - czy taki zderzak mozna zamontowac bez malowania czy musze go pomalowac.

najchetniej mialbym oryginalny nowy zderzak ale same zamienniki pod lakier sa (anwiasem mowiac roznica pomiedzy jednym a drugim jest znaczna.... plastik taki badziewny ze daloby sie pewnie zderzak na lewa strone wywinac:P)

jezeli juz musi byc pomalowany to rozumiem ze musialbym sciagnac jeszcze podklad na plastik czy to maluje sie zwyklym podkladem akrylowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem....

Jak kupiłeś taki szary pod lakierowanie - to to już jest podkład na plastik, i na to idzie tylko lakier.

I tak, raczej malować, jak założysz to co masz, to pewnie szybko ten podkład się zniszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem....

> Jak kupiłeś taki szary pod lakierowanie - to to już jest podkład na plastik, i na to idzie tylko

> lakier.

> I tak, raczej malować, jak założysz to co masz, to pewnie szybko ten podkład się zniszczy.

no jak dla mnie to tam farby zadnej nie ma - zywy plastik

kolor tego to hmmmm ciemno szary (prawie czarny lub moze bardziej odcien granatowego). kurde kobieta miala by okreslenie z dokladnoscia do jednej szesnastomilionowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak dla mnie to tam farby zadnej nie ma - zywy plastik

> kolor tego to hmmmm ciemno szary (prawie czarny lub moze bardziej odcien granatowego). kurde

> kobieta miala by okreslenie z dokladnoscia do jednej szesnastomilionowej

no to nie wiem co kupiłeś. Fabrycznie zderzaki były w wersji przygotowanej do malowania, czyli plastik już z podkładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale oryginalne chyba, a ja kupilem zamiennik z polcara czy innego siajstwa

> niestwety sprzedawca tez nie wiedzial.

Jezu co za sprzedawca ..... nie wie sam co sprzedaje, a wystarczy sprawdzić w katalogu producenta. Jak masz nr katalogowy to będziesz wiedział, a jak nie, to sprzedawca chyba powinien mieć, bo jak nie to znaczy że handlarz nie wie co zamawia zlosnik.gif

Poniższe dotyczy PII FL

287983803-Przechwytywanie.JPG

post-36421-14352526361285_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezu co za sprzedawca ..... nie wie sam co sprzedaje, a wystarczy sprawdzić w katalogu producenta.

> Jak masz nr katalogowy to będziesz wiedział, a jak nie, to sprzedawca chyba powinien mieć, bo

> jak nie to znaczy że handlarz nie wie co zamawia

> Poniższe dotyczy PII FL

a malo takich biega? na allegro firemki co sie wystawiaja maja ludzi z lapanek to co sie dziwic.

mam obok siebie (tzn jakies 8km ode mnie intercars fote i jesszcze jakis bhmd czy cos) i chyba porejestruje sie tam i bede bezposrednio tam bral a nie ze sklepow allegrowych......

edit: w sumie z tego co wkleiles nie wynika czy to calkowicie czarny przystosowany do uv czy nie. o to sie w sumie rozbija - czy ten zderzak niepomalowany pod wplywem uv nie skruszeje. jest roznica pomiedzy moim oryginalnym a tym - domyslam sie ze sklad surowca moze byc inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.