Skocz do zawartości

Tanie radio


gala

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim aucie mam już mocno zmęczonego blaupunkta sam remo.

Cudów nie potrzebuję. Auto przejeżdża jakieś 7 kkm rocznie.

Pytanie co kupić aby było tanio i jako tako grało: zależy mi na odbiorniku radiowym i powiedzmy USB i tyle.

Czy wybrać coś z linków:

dalco

AEG

Canva

czy moze lepiej szukać jakiejś markowej używki?

Nadmienię, że ne zależy mi na CD/DVD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W drugim aucie mam już mocno zmęczonego blaupunkta sam remo.

> Cudów nie potrzebuję. Auto przejeżdża jakieś 7 kkm rocznie.

> Pytanie co kupić aby było tanio i jako tako grało: zależy mi na odbiorniku radiowym i powiedzmy USB

> i tyle.

> Czy wybrać coś z linków:

> dalco

> AEG

> Canva

> czy moze lepiej szukać jakiejś markowej używki?

> Nadmienię, że ne zależy mi na CD/DVD...

mie baw sie w takie wynalazki. ja też miałem taki dylemat. w sprzedaży są obecnie tanie odbiorniki uznanych. ja zakupilem pioniera. kenwood sony i jvc też takie mają. ceny to zależnie od sklepu ale okolicy 170-200 zł chodzą. pelnoprawne odbiorniki radiowe w wersji budżet. tanie bo nie mają napędów cd. jedynie usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj markowej używki...

mam dalco od pół roku.... radiostacji nie zbiera, pena powyżej 1GB nie widzi... a mp3 z SD tak średnio mu idzie... gdyby nie fakt, że radio dostałem to bym nie wiedział że to taki chłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W drugim aucie mam już mocno zmęczonego blaupunkta sam remo.

> Cudów nie potrzebuję. Auto przejeżdża jakieś 7 kkm rocznie.

> Pytanie co kupić aby było tanio i jako tako grało: zależy mi na odbiorniku radiowym i powiedzmy USB

> i tyle.

> Czy wybrać coś z linków:

> dalco

> AEG

> Canva

> czy moze lepiej szukać jakiejś markowej używki?

> Nadmienię, że ne zależy mi na CD/DVD...

dołóż do pionka lub nawet do nowszego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK koledzy, dzięki za info, takiego właśnie potrzebowałem,

> w takim razie poszukam czegoś markowego jednak

To ja jeszcze powiem ze używalem radia "Auna" z gniazdem SD i USB oraz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth.

Radio kosztowało circa 80 PLN-ów.

100zł. to IMHO górna granica ceny za takiego chińczyka.

Radio grało dobrze. Dużo lepiej niż sie spodziewałem.

Czułość tunera radiowego była OK, ale zauważalnie gorsza niż w markowych sprzętach.

Zarówno gniazdo SD jak i USB czytało wszystko - pendrive 16 GB - bez problemu. Radio pamiętało gdzie skończyliśmy słuchać - a to ważne np. przy słuchaniu audiobooków.

Zestaw Bluetooth działal bezbłednie, ale rozmówcy narzekali ze słabo mnie słychać - mikrofon umieszczony w panelu to słabe rozwiązanie. ALe dogadać się dało.

Radio nie lubiło zdejmowania panelu, i raz na jakiś czas się zawieszało. "Odwieszało" sie po odlaczeniu od prądu.

Jak nie ruszałeś panelu - grało bez problemu.

W sprzęcie nie istniała obsługa folderów - i to była masakra wink.gif

Wyjście RCA okazało sie mało przydatne, po podlaczeniu suba okazało się że RCA się "nie zgrywa" z wyjściem głośnikowym - np. przy przełaczaniu tracków najpierw dudnil bas, a potem płynnie "wchodziły" głośniki.

Ogólnie - jakbym nie podłączył suba, to grałoby nadal.

Chcesz zobaczyć jak taki chińczyk wygląda w środku?

grinser006.gif

post-20663-14352526578157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja jeszcze powiem ze używalem radia "Auna" z gniazdem SD i USB oraz z zestawem głośnomówiącym

> Bluetooth.

> Radio kosztowało circa 80 PLN-ów.

> 100zł. to IMHO górna granica ceny za takiego chińczyka.

> Radio grało dobrze. Dużo lepiej niż sie spodziewałem.

> Czułość tunera radiowego była OK, ale zauważalnie gorsza niż w markowych sprzętach.

> Zarówno gniazdo SD jak i USB czytało wszystko - pendrive 16 GB - bez problemu. Radio pamiętało

> gdzie skończyliśmy słuchać - a to ważne np. przy słuchaniu audiobooków.

> Zestaw Bluetooth działal bezbłednie, ale rozmówcy narzekali ze słabo mnie słychać - mikrofon

> umieszczony w panelu to słabe rozwiązanie. ALe dogadać się dało.

> Radio nie lubiło zdejmowania panelu, i raz na jakiś czas się zawieszało. "Odwieszało" sie po

> odlaczeniu od prądu.

> Jak nie ruszałeś panelu - grało bez problemu.

> W sprzęcie nie istniała obsługa folderów - i to była masakra

> Wyjście RCA okazało sie mało przydatne, po podlaczeniu suba okazało się że RCA się "nie zgrywa" z

> wyjściem głośnikowym - np. przy przełaczaniu tracków najpierw dudnil bas, a potem płynnie

> "wchodziły" głośniki.

> Ogólnie - jakbym nie podłączył suba, to grałoby nadal.

Co sie stalo sie?

> Chcesz zobaczyć jak taki chińczyk wygląda w środku?

Tak, poka foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co sie stalo sie?

> Tak, poka foty...

288002153-auna.jpg

A stało się to co napisałem - przy przejściach między utworami w głosnikach słychać płynne "narastanie"dźwięku, a RCA dają w tym czasie pełny sygnał.

Każdy utwór zaczyna się graniem (tam graniem, dudnieniem) subwoofera, a dopiero potem wchodzą głośniki wink.gif

Ale nic to, radio na Allegro właśnie przeskoczyło cenę "kup teraz" którą dałem na początku aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.