Skocz do zawartości

Jakie marki alufelg...


QuBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Takie oto pytanko. Szukam do siebie jakiś fajnych alufelg, ale nie chciałbym kupić jakiegoś miękkiego szitu... zlosnik.gif. W związku z tym, czy moglibyście pomóc i podpowiedzieć co warto, a czego nie warto brać, najlepiej z własnych doświadczeń.

Od siebie napiszę, że mam w lanosie (kupione jako nowe) od 7 lat Dezenty V, 15 cali, mają dość ładny wzór, mimo tylu lat, lakier na nich OK, nic się nie dzieje, proste, wyważają się, i nie kosztowały majątku (1050zł za komplet). Wiem że są felgi i "felgi". Dobrze też by było nie kupić mega ciężkich kloców.. jednak nie wszyscy producenci podają wagę, żeby można to było sobie porównać...

ps. jakbyście mieli jakieś fajne kółko 16 cali 4x100, 6-7,5J, ET 30-40 to podeślijcie 20.GIF20.GIF

ps.2 - mam na oku ciekawe alusy marki "Alessio" - obiegowa opinia - miękkie... ?? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam allesio sport u mnie 14 lat lakier idealny. Prostowane nigdy nie byly jedynie wywazanie.

> Rekord to 5lat jazdy i 1z 4szt nie trzeba bylo wywazac bo pokazywalo 0-0 reszta maks 5-15gram.

ok.gif

Tych allesio jeszcze nie oglądałem, ale na jednej widziałem dużo ciężarków nabite....

Zaraz obczaje sobie te ronale... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Takie oto pytanko. Szukam do siebie jakiś fajnych alufelg, ale nie chciałbym kupić jakiegoś

> miękkiego szitu... . W związku z tym, czy moglibyście pomóc i podpowiedzieć co warto, a

> czego nie warto brać, najlepiej z własnych doświadczeń.

> Od siebie napiszę, że mam w lanosie (kupione jako nowe) od 7 lat Dezenty V, 15 cali, mają dość

> ładny wzór, mimo tylu lat, lakier na nich OK, nic się nie dzieje, proste, wyważają się, i nie

> kosztowały majątku (1050zł za komplet). Wiem że są felgi i "felgi". Dobrze też by było nie

> kupić mega ciężkich kloców.. jednak nie wszyscy producenci podają wagę, żeby można to było

> sobie porównać...

> ps. jakbyście mieli jakieś fajne kółko 16 cali 4x100, 6-7,5J, ET 30-40 to podeślijcie

> ps.2 - mam na oku ciekawe alusy marki "Alessio" - obiegowa opinia - miękkie... ??

Teraz w Chevrolecie mam Enzo W Jak narazie zero problemów . Bardzo fajnie się myje Lakier bardzo trwały Ten wzór jest akurat na 4 śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Takie oto pytanko. Szukam do siebie jakiś fajnych alufelg, ale nie chciałbym kupić jakiegoś

> miękkiego szitu... . W związku z tym, czy moglibyście pomóc i podpowiedzieć co warto, a

> czego nie warto brać, najlepiej z własnych doświadczeń.

> Od siebie napiszę, że mam w lanosie (kupione jako nowe) od 7 lat Dezenty V, 15 cali, mają dość

> ładny wzór, mimo tylu lat, lakier na nich OK, nic się nie dzieje, proste, wyważają się, i nie

> kosztowały majątku (1050zł za komplet). Wiem że są felgi i "felgi". Dobrze też by było nie

> kupić mega ciężkich kloców.. jednak nie wszyscy producenci podają wagę, żeby można to było

> sobie porównać...

> ps. jakbyście mieli jakieś fajne kółko 16 cali 4x100, 6-7,5J, ET 30-40 to podeślijcie

> ps.2 - mam na oku ciekawe alusy marki "Alessio" - obiegowa opinia - miękkie... ??

OZ-ty. Miałem w Clio OZ F-1. Felgi nie do zarżnięcia. Przetrwały szkodę całkowitą w wykonaniu szwagra, a teraz jeżdżą w Lagunie szwagra, mojego szwagra. Mają 14 lat i nigdy nie były prostowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.