Skocz do zawartości

felgowy dylemat


technix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam dylemat z felgami, otóż w niedawno kupionej Omedzie B Caravan dostałem od poprzedniego właściciela kompletne koła (felgi stalówki 15" z ori kołpakami do Omegi), autko zaś stoi jeszcze na ALU 15".

Kupiłem już inne ALU, bo tamte mi się średnio podobają i chciałem na nich jeździć cały rok- głównie dlatego, że po doświadczeniach z Astrą gdzie właśnie na zimę zakładałem stalówki(bez kołpaków), zawsze nie mogłem się już doczekać przesiadki na ALU - chodzi mi tylko o względy estetyczne.

Chciałbym aby cały rok mi się podobała moja Omcia palacz.gif

Co byscie zrobili na moim miejscu - jeździli zimą na stalówkach czy na alu - mieszkam w terenach mocno wiejskich, więc dziur zimą bez liku, niestety oslabiony.gif

temat o tyle ważny, bo chcę zakupić nowe zimówki i zastanawiam się w jakim rozmiarze szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mam dylemat z felgami, otóż w niedawno kupionej Omedzie B Caravan dostałem od poprzedniego

> właściciela kompletne koła (felgi stalówki 15" z ori kołpakami do Omegi), autko zaś stoi

> jeszcze na ALU 15".

> Kupiłem już inne ALU, bo tamte mi się średnio podobają i chciałem na nich jeździć cały rok- głównie

> dlatego, że po doświadczeniach z Astrą gdzie właśnie na zimę zakładałem stalówki(bez

> kołpaków), zawsze nie mogłem się już doczekać przesiadki na ALU - chodzi mi tylko o względy

> estetyczne.

> Chciałbym aby cały rok mi się podobała moja Omcia

> Co byscie zrobili na moim miejscu - jeździli zimą na stalówkach czy na alu - mieszkam w terenach

> mocno wiejskich, więc dziur zimą bez liku, niestety

> temat o tyle ważny, bo chcę zakupić nowe zimówki i zastanawiam się w jakim rozmiarze szukać?

A w czym problem jezdzic na alusach zimą bo nie wiem ? zlosnik.gif ludzie jezdza na stalówkach i kołpakach bo ich nie stać na 2 komplety alusów (mnie też), a jak kogos by było stać to chyba każdy by jezdzil zimą też na alu - auto ładniej wygląda - a czy sa jakiekolwiek wady ? od tych co jezdza zimą na alu nie slyszalem o wadach niewiem.gif

co do dziur - to na 15 calach nie odczujesz dziur... co innego jakbys zalozyl 18 cali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.