Skocz do zawartości

V50 kombi ... który i dlaczego


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli szukam następcy swojego wagona...

Aktualnie na tapecie mam V50, siedziałem i się mieszczę.... to już sukces- może się podobać to już drugi plus...

Może by więc ŁOSIA szukać?

Na pewno chce kombi, na pewno od 2010, idealnie byłoby realne koło 100kkm na liczniku.

Koniecznie cena poniżej 40tys , a najlepiej koło 35 tys zlosnik.gif

Czy tak to tylko w bajkach na dobranoc czy to realne?

Jakiego silnika szukać i gdzie zaglądać w poszukiwaniu standardowych bolączek tego modelu

VIN z łosia jest gdzieś do sprawdzenia?

Miałbym pierwszy do sprawdzenia

vin

rps20141111_153250_202.jpg

auto

V50 po raz 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test by Vadero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po pierwsze nie silnik1,6D no.gif bo słabizna i paliwożerny. Jeżeli diesel to tylko 2,0D jest to diesel PSA HDI poprawiony przez volvo 136 kuni i fajny do czipowania a przy tym oszczędny ! ok.gif

A jak byś miał szczęście to najlepiej 2,4D D5 szwedzka legenda niezawodności ! ok.gif

288048495-123456.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Test by Vadero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> Po pierwsze nie silnik1,6D bo słabizna i paliwożerny. Jeżeli diesel to tylko 2,0D jest to

> diesel PSA HDI poprawiony przez volvo 136 kuni i fajny do czipowania a przy tym oszczędny !

> A jak byś miał szczęście to najlepiej 2,4D D5 szwedzka legenda niezawodności !

Z tą legendą to bym nie przesadzał ale to niezły silnik z tym że w v50 dość erzadko spotykany. 1.6d też nie jest jakiś straszny - mam do czynienia z v70 III z tym silnikiem i ma ok 200 kkm przebiegu i nic sie z nim jeszcze nie dzialo i o dziwo jakoś tam jezdzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w jednym komisie po civica i stało tam V50, ktore wcale nieźle sie prezentowało - ale tylko na pierwszy rzut oka zlosnik.gif nie zgłębiałem tematu.

kliku

rodzinka ktora sie bawi w komis szuka tylko krajowych egzemplarzy, ja kupiłem całkiem fajnego civica smile.gif wiadomo, że lepiej dorwać bezprośrednio od właściciela, a nie dawać zarobić komisowi, ale jakby co to pisze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co sprzedajesz ? Przecież T5 na sprzedaż właściwie nie ma. Na otomoto 6szt. na całą Polskę V50tki

> i 0szt. S40II

smile.gif ponieważ jestem zadowolony i nie wiem na razie co mogłoby zastąpić eske to nie sprzedaje smile.gif Chociaż z drugiej strony to jest samochód którym najdłuzej już jeżdzę w mojej karierze i moze troszke sie już znudził..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.