Skocz do zawartości

Byliby chętni na Enduro Sprint dla "ciężkich" motocykli?


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Czy ktoś z 2oo AKowiczów miałby ochotę na udział w amatorskim Enduro Sprint (ale nie dla "wścieklaków" ino dla klocków typu transalp, super tenere, africa)?

Miejscówka jest, puchary będą, kupa dobrej zabawy też zlosnik.gif

Wpisowe na 100% będzie, w jakiej wysokości nie wiem.

Kilku trampkowiczów już się zainteresowało, szukam następnych chętnych.

I co to ten enduro sprint (za scigacz.pl):

Quote:

Enduro Sprint to formuła zbliżona do tradycyjnego enduro, jednak wyróżnia ją krótsza pętla, o długości około 10-12 km.

Zawodnicy pokonują taką pętlę około 8-10 razy, mając w sumie do przejechania 100-120 km - w 100 % po bezdrożach.

W skład pętli wchodzą dwa odcinki specjalne z pomiarem czasu i dwa odcinki dojazdowe.

Odcinki specjalne do Cross Test i Enduro Test wraz z ustawionymi sztucznymi przeszkodami, typu opony, belki.


Dla nas będzie wersja terenowo dostosowana do klocków (co nie znaczy, że łatwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od ilu moto jest ciezkie bo moze wezme worek ziemniaków

Trza było przeczytać trochę więcej niż temat i zauważyć te ciapki, w które ubrałem słowo ciężkich zlosnik.gif270751858-jezyk.gif

Że się zacytuję:

Quote:

Czy ktoś z 2oo AKowiczów miałby ochotę na udział w amatorskim Enduro Sprint (ale nie dla "wścieklaków" ino dla klocków typu transalp, super tenere, africa)


beemki też przygarniemy wink.gif

Ale jak się patrzę na KTM 525, to to już dla mnie jest "wścieklak" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie. Czy ktoś z 2oo AKowiczów miałby ochotę na udział w amatorskim Enduro Sprint (ale nie

> dla "wścieklaków" ino dla klocków typu transalp, super tenere, africa)?

> Miejscówka jest, puchary będą, kupa dobrej zabawy też

> Wpisowe na 100% będzie, w jakiej wysokości nie wiem.

> Kilku trampkowiczów już się zainteresowało, szukam następnych chętnych.

> I co to ten enduro sprint (za scigacz.pl):

> Quote:

> Enduro Sprint to formuła zbliżona do tradycyjnego enduro, jednak wyróżnia ją krótsza pętla, o

> długości około 10-12 km.

> Zawodnicy pokonują taką pętlę około 8-10 razy, mając w sumie do przejechania 100-120 km - w 100 %

> po bezdrożach.

> W skład pętli wchodzą dwa odcinki specjalne z pomiarem czasu i dwa odcinki dojazdowe.

> Odcinki specjalne do Cross Test i Enduro Test wraz z ustawionymi sztucznymi przeszkodami, typu

> opony, belki.

> Dla nas będzie wersja terenowo dostosowana do klocków (co nie znaczy, że łatwa).

Kiedy i gdzie?

Ten Cross Test i Enduro Test z oponami w przypadku Afry/Transa to żart chyba grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy i gdzie?

Kwiecień - czerwiec 2015, datę będę jeszcze ustalał. Gdzie? Kosianka-Boruty pod Siemiatyczami.

> Ten Cross Test i Enduro Test z oponami w przypadku Afry/Transa to żart chyba

Nie zlosnik.gif Przejechałem trampkiem tor crossowy właśnie w Kosiance, gdzie są tego typu przeszkody zlosnik.gif

I nawet nie wygwiździłem, mimo że drugie kółko odbywało się już w błocie (przynajmniej w rynnach było) wink.gif

To co wrzuciłem było przykładowe wink.gif Samą trasę będzie nam przygotowywał Zenon, ja tylko potem podjadę sprawdzić, czy taka pierdoła jak ja da radę przejechać bez większej ilości gleb.

Jak przejadę, to inni powinni spokojnie dać radę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawaj znać. Im bliżej czerwca tym lepiej, bo cieplej...

Będę dawał. Na razie muszę poczekać na oznajmienie terminu zlotu trampkarskiego i uzgodnić z takim jednym kiedy on będzie robił inną imprezę.

Ale coś mi się wydaje, że raczej kwiecień będzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.