Skocz do zawartości

2015 Ford Everest - juz oficialnie ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja juz gotowa do klepania, mozna zamawiac u dealer-owlizak.gif[...]

Ford obiecuje ze to najlepszy SUV jaki zbudowalihehe.gif Designed & Engineered in Australia, product Made in Thailandzlosnik.gif - znak nowych czasow ... tanie raczki wyglepia i wysla na globalny swiat ... lizak.gif[...]

j99yN3.jpg

73kABM.jpg

GNJ622.jpg

Rama, calosc bazuje na Ranger i ma siedziec jako prosty odpowiednik 4x4 dla Ford Territory

qHBtbF.jpg

7 osobowy SUV w standardzie, Ford mowi ze to ma byc prawdziwa konkurnecja dla Toyota Prado, Isuzu MUX, Chevy Trailblaizer 001.gif[...]

Masa rzeczy w standardzie, np adaptive cruise control idea.gif,

20p3o9.jpg

750kg ma miescic sie do bagaznika, dach ma spokojnie wytrzymywac 100kgold.gif, 3tonne do ciagniecia przyczepy.waytogo.gif[...]

d7MBIZ.jpg

hkSUwA.jpg

mH0Mim.jpg

Silniki:

Asia-Pacific dostaje 2.0l Ecoboost 4cyl 183kW i 366Nm i 3.2l 5cyl Diesel z Ranger. 147kW/470Nm i 6s automatic

EU ma dostac 2.2l Diesel 110kW/375Nm i 6s manual

nW6OuP.jpg

FIBpKY.jpg

LGZoJA.jpg

au6YRG.jpg

CwejQj.jpg

ax051s.jpg

Cena u mnie od $36k = 121,978.50 PLN, sprzedaz w EU od II/2016

Info: Ford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena u mnie od $36k = 121,978.50 PLN, sprzedaz w EU od II/2016

> Info: Ford

Czesc OZI smile.gif

Czyli tradycyjnie u Was będzie kosztowal sporo taniej niz u nas.

Pamietasz, jak moja Corolla u nas kosztowala wiecej niz Camry 3.0 u Ciebie? wink.gif

A ten Ford... coz u nas podatki i cena paliwa by go zabily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód super ok.gif

Tyl to Dacia Duster (tylko światła trochę spłaszczone).

Środek ... jak to Ford ... widzę morze tworzywa sztucznego. I ta jasna tapicerka w SUVie aż prosi się o uwalenie błotem. Dodatkowo marketingowcy forda pewnie puścili zdjęcia z jasną tapicerką co by optycznie go powiększyć. Jestem ciekaw jak to na żywo by się prezentowało ... bo Kuga (pisze o rynku EU) ... a zreszta na samą myśl mnie telepie. To mówiłem ja, ex użytkownik Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas rodzynek bedzie. Ze wzgledu na akcyze i cene u Ciebie spodziewam sie jakies 200k Niedlugo u

> nas ma byc Edge ciekawe za ile

Edge to u mnie nastepca Territory - ceny maja byc takie samie jak Territory - czyli powiedzmy u dealer-a znajdziesz za 4.0l R6 jakies $35k, Diesel jakies $37-8k ...

Everest ma byc "twardy"hehe.gif - odpowiednikiem Edgespineyes.gif[...] - znaczy zeby nie matka podrzucala piaskownica.gif do szkoly, tylko facetgay.gif mial zabawe na weekend takzezlosnik.gif[...]

Dodatkowo u mnie dochodzi ogromny rynek starszych ludzi ...

Widok taki ...

CONCEPT-ASCOT-SX-CARAVAN-TOWING.jpg

Prado%205%20Door%20towing%20boat.%20Pics%20Glen%20Gall%20(5).JPG

Towing-a-boat-660x280.jpg

% jest to naprawde duzo, stad wiele ludzi teraz kupuje Diesel w SUV i Pick up ... kazdy ma jakas zabawke do ciagnieciazlosnik.gif[...]

> Na tle np nowego explorera to to troche traca myszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie za małe te silniczki do 3 ton na haku?

O Ecoboost ci nie powiem, bo niewiem.gif - nie nowy silnik, ale sprzedaz minimalna ... nikt tego nie chcepanic.gif, teraz nie bedzie wyboru, bo V6 nie ma ... wiec chcec benzyne to 4cyl, lub Diesel...

3 tonne jest standardowe...

GM - masz 2.8l 4 cyl Diesel 147kW/500Nm automatic w Colorado/Trailblazer

20121202_170518.jpg

ge5632630736282631555.jpg

Isuzu MU-X znika ze sklepow szybciej niz moga zladowac na statek ... znany 3.0l 4JJ1 -130kW/380NM ale jest nieznisczalny, - Isuzu daje ci na niego 500,000km001.gif[...], znow 3.0 tonne do ciagniecia...

11132385835_17be46f823_o.jpg

Isuzu_D-MAX_ute_engine.JPG

Prado ma gorzej 2.5 tonnebuu.gif zarowno z 4.0l V6 jak i 3.0l TDiesel ... hmm.gif

DSCN0201.jpg

Wiec Diesel bez problemu da rade... ale 91RONniewiem.gif - zobaczymyzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena z kosmosu u nas jeszcze będzie gorzej przez akcyze na auto z silnikiem większym niż dwa litry

zlosnik.gif - ciekawe tylko o ktorej czesci EU mowiazlosnik.gif - bo fabryka ktora klepie na LHD jest w PRC - czyli auto oficjalnie na rynki LHD Africa/Asia/EU bedzie z Made in China...

Zobaczymy co Ford powieniewiem.gif blizej premiery na innych rynkach... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód super

> [...] Dodatkowo marketingowcy forda pewnie puścili zdjęcia z jasną tapicerką

> co by optycznie go powiększyć.[...]

hehe.gifwaytogo.gif - nie wiele osob to wie...zlosnik.gif, ale jak kupowalem Prado u Toyota to chcialem jasna tapicerkelizak.gif[...] Na cale 3,000-4,000 aut na stock u dealer-ow w Oz byly 4 - doslownie 4 auta z jasna tapicerkahahaha.gif[...] i zaden kolor zewnetrzny mi nie odpowiadal ...zlosnik.gif ... Pozostale 3,996 na plachach w Oz bylo w szarej/czarnej tapicercezlosnik.gif[...]

Teraz zgadnij na 40 stron folder Toyota Prado ... ile stron prezentuje bezowa tapicerkehahaha.gif???/

toyota-prado-3-0l-vx-2014.png

vs moja rzeczywistosc...

KZbWFT.jpg

bo Kuga

> (pisze o rynku EU) ... a zreszta na samą myśl mnie telepie. To mówiłem ja, ex użytkownik

> Forda.

A co zlego z Kuga aka Escape?hmm.gif

Ten Diesel slyszlem same pozytywne opinie, 2.0l Ecoboost tezniewiem.gif...????confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód super

> Tyl to Dacia Duster (tylko światła trochę spłaszczone).

> Środek ... jak to Ford ... widzę morze tworzywa sztucznego. I ta jasna tapicerka w SUVie aż prosi

> się o uwalenie błotem. Dodatkowo marketingowcy forda pewnie puścili zdjęcia z jasną tapicerką

> co by optycznie go powiększyć. Jestem ciekaw jak to na żywo by się prezentowało ... bo Kuga

> (pisze o rynku EU) ... a zreszta na samą myśl mnie telepie. To mówiłem ja, ex użytkownik

> Forda.

Pokaż mi samochód tej klasy/w tej cenie gdzie nie będzie morza plastiku wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc jackko [...][...]

> [...] Pewnie do dzis tak jest[...]

A dlaczego mialoby sie to zmienic? Tzn moglo sie zmienic-u nas mogly dojsc nowe podatki/wymogi dot bezpieczenstwa, czystosci spalin itp czyli jeszcze drozej niz po drugiej stronie swiata frown.gif

> BTW czy ty czasem nie kupowales wtedy tej Corolla?

Wtedy to juz bylem po zakupie i wyslem Ci zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.