Skocz do zawartości

Koło zapasowe Cruze


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie bo nie chce mi się odkręcać i sprawdzać grinser006.gif czy pełnowymiarowe koło zapasowe np. zimówka na stali wejdzie w miejsce gdzie leży zestaw naprawczy jak się go wypitoli?

Interesuje mnie czy wejdzie i czy podłoga w bagażniku będzie równa czy górka się zrobi. Jakby co to sedan zlosnik.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... czy pełnowymiarowe koło zapasowe np.

> zimówka na stali wejdzie w miejsce gdzie leży zestaw naprawczy jak się go wypitoli? ...

Wejść wejdzie.

Będzie wystawało ponad podłogę ok. 8 cm.

Lekarstwem na wyrównanie podłogi jest wkładka do bagażnika.

Ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra poka jak to wygląda i gdzie zanabyć wkładkę

Po prostu trzeba dać jakieś podkładki pod podłogę.

Standardowe koło mocno podnosi podłogę i zmniejsza bagażnik.

U mnie podłoga nie chciała się w takiej pozycji mieścić - trzeba by było ciąć.

Jakiś czas woziłem koło w pokrowcu w bagażniku.

W końcu kupiłem dojazdówkę - idealnie mieści się we wnęce. yay.gif

Mam hatchbacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra poka jak to wygląda i gdzie zanabyć wkładkę

Wkładkę dostałem za darmo od dilera gdy kupowałem samochód.

Są to standartowe wkładki stosowane w przypadku umieszczania zbiornika na gaz we wnęce dla koła zapasowego. Uwaga na grubość wkładki - w zależności od zbiornika są grubsze i cieńsze. Już nie pamiętam, którą mam zastosowaną, ale pamiętam, że pierwsza przymiarka nie wyszła i sprzedawca leciał do magazynu po inną wkładkę.

Jeśłi nie zapomnę (i nie będzie padało), to w sobotę lub niedzielę zrobię zdjęcie wnętrza bagażnika.

Mnie niewielka zmiana objętości nie przeszkadza.

Jest wg mnie pewien plus (sedan) - po bokach zrobiły się dwie wnęki, w które można włożyć rzeczy wymagające transporu pionowego ok.gif

A ukraińcy, to coś takiego mają - niestety polski diler o czymś takim nie słyszał:

288054786-ko%B3ozapasowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żartowałem.

> Chyba się przyzwyczaiłem i widzę pewne plusy dotychczasowego rozwiązania.

Dzięki za foty. Podeśle maila do mojego Aso czy mają takie coś. A co do opcji ukraińskiej, to o niebo lepiej to wygląda. Jako że mieszkam praktycznie na Ukrainie grinser006.gif i szwagier na przejściu stoi shhh.gif to może jest szansa na takie cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> A co do opcji ukraińskiej, to o

> niebo lepiej to wygląda. Jako że mieszkam praktycznie na Ukrainie i szwagier na przejściu

> stoi to może jest szansa na takie cudo.

Niech sobie daruje, bo to jest do HB zlosnik.gif uchwytów nie widzi? grinser006.gif

a do SED to co powyżej lub opcja z MY2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.