Skocz do zawartości

159


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedzi na czerwiec 2015.

Ma sie nie nazywać Giulia i ma się pozycjonować gdzieś pomiędzy bmw 3 a 5 (hmmm wielkość 5 a cena 3? Czy odwrotnie? zlosnik.gif)

444171.jpg

....a potem ma sie pojawić suv wielkości q5 i sedan pomiędzy bmw 5 a 7 zlosnik.gif

Szkoda ze suv bedzie taki mały hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiedzi na czerwiec 2015.

> Ma sie nie nazywać Giulia i ma się pozycjonować gdzieś pomiędzy bmw 3 a 5 (hmmm wielkość 5 a cena

> 3? Czy odwrotnie? )

> ....a potem ma sie pojawić suv wielkości q5 i sedan pomiędzy bmw 5 a 7

> Szkoda ze suv bedzie taki mały

O kurka serduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif

Skąd info? Coś więcej food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiedzi na czerwiec 2015.

> Ma sie nie nazywać Giulia i ma się pozycjonować gdzieś pomiędzy bmw 3 a 5 (hmmm wielkość 5 a cena

> 3? Czy odwrotnie? )

> ....a potem ma sie pojawić suv wielkości q5 i sedan pomiędzy bmw 5 a 7

> Szkoda ze suv bedzie taki mały

Mieli tyle czasu, że wystarczy na arcydzieło wzornictwa.

Zobaczymy co im wyszło.

A to zdjęcie ciekawe, ale za dużo w nim przerobionych elementów Giulietty zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mieli tyle czasu, że wystarczy na arcydzieło wzornictwa.

> Zobaczymy co im wyszło.

> A to zdjęcie ciekawe, ale za dużo w nim przerobionych elementów Giulietty

Oczekiwanie normalnie trwające lata, jak na jedną taką płytę Guns n' Roses hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty się pochwal lepiej tym swoim GTV. Tam jest 16zaworowy traktor? Ile to ma koni?

Tak 16-ka. Koni to ... tyle że na VI jechałem 4500rpm i dalej się już bałem grinser006.gif

No może to bylo 4300, dokladnie juz nie pamietam, bo mało nią jeżdżę. W tym roku to zrobiłem nią nie więcej niż 1500 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakis render czy co. Ale ladna. Pytanie skoro bedzie powyzej 3ki to cena powyzej 100k. Oprocz paru estetow kto przekona Euoropejczykow zeby kupili Alfe zamiast BMW 3, Merecedesa CLA, C a moze nawet E albo Audi czy Pasnika? Wiecej serwisow, wiecej salonow, lepiej postrzegana marka.

Wydaje mi sie, ze skupia sie na innych rynkach i oleja EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jeszcze 156 sw?

> ja mam teraz 3 alfy i glownie jezdzi jedna. W pozostalych doladowuje regularnie akumulatory

156 to już historia, ale nadal ją widuję, bo sprzedałem znajomej smile.gif

PS

I o dziwo znajoma się nadal do mnie odzywa, więc jak widać nie taka Alfa straszna hahaha.gif

[edyta]

to rozumię że masz 2x159 i 1xBrera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.