Skocz do zawartości

Czy policja z "tym" coś zdziała?


Luke16

Rekomendowane odpowiedzi

> Auto które miało się zatrzymać na znaku stop zwolniło znacznie, prawie się zatrzymało. Kierowca

> jadący drogą z pierwszeństwem mógł tutaj spodziewać sie tego, że jednak się zatrzyma skoro tak

> zredukował prędkość.

> To nie było nieustąpienie pierwszeństwa spowodowane zignorowaniem takowego. Kierowca z tego colta

> po prostu nie wychylił zbyt daleko głowy. Oba samochody jechały pod takim kątem do siebie, że

> mógł nie zauważyć kamerkowicza bez wychylania się zza fotela.

> Sytuacja do przewidzenia, ale bardzo trudna. Nie jesteś w stanie tego robić na codzień w gęstym

> ruchu bo ześwirujesz. Nie jesteś w stanie wyłapać wszystkich możliwych błędów innych kierowców

> zwłaszcza przy takiej "zmyłce".

Jasne. Wszystkiego nie przewidzisz. Ale w analizowanej sytuacji zarządca drogi rzucił koło ratunkowe - ograniczył prędkość przed skrzyżowaniem. Dla mnie to klarowny sygnał, że z takim skrzyżowaniem jest coś nie tak (w tym przypadku przecinanie się dróg pod kątem nieprostym utrudnia widoczność).

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nue kazdy jest takim łachmytą motoryzacyjnym, ze jak cos nie odpadnie to da sie jechac.

Nie mierz wszystkich swoja miara hehe.gif

A co do podejscia do stanu technicznego to akurat nie czekam az cos odpadnie ale i nie szukam DZIURY w calym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mierz wszystkich swoja miara

Nie próbuje nawet, nie takich mędrców.

> A co do podejscia do stanu technicznego to akurat nie czekam az cos odpadnie ale i nie szukam

> DZIURY w calym.

Jasne, ale przecież (że zacytuję twoje słowa) "a nie moglo tak byc, ze dalo sie jezdzic "...smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze rzeczowe to drazniace?

> Gosc hamuje na normalnej drodze, wpada na kupke piasku i pogieta felga i wahacz krzywy

> Sorry ale jakos rece opadaja bo co srednia dziura to wszystkie pandy bylyby krzywe.

> Guma w Pandzie chyba w standardzie ma 80 profil wiec cos mi tu nie pasuje

> Ale to moje gdybanie

> Ja krece na 17 i 18" profil 50 i 40 i jakos daje rade,a tez FIAT

A kogo to obchodzi co Ty sobie człowieku i gdzie kręcisz.

Weź sobie daj spokój z tymi swoimi domysłami. Człowiek pyta jak z policją załatwiać, a Ty dupe zawracasz z jakimiś dołkami i felgami.

Masz z tym jakiś problem czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kogo to obchodzi co Ty sobie człowieku i gdzie kręcisz.

> Weź sobie daj spokój z tymi swoimi domysłami. Człowiek pyta jak z policją załatwiać, a Ty dupe

> zawracasz z jakimiś dołkami i felgami.

> Masz z tym jakiś problem czy co?

Odpowiem choć to nie do mnie. Niech załatwia ale oby policji nie chciało się pojechać na miejsce przed tym jak użyje łopaty do wykopania jakiejkolwiek dziury. Gdybyś tam był tak jak ja i widzialbys to skrzyżowanie i ta niby dziurę to miałbyś ogromne wątpliwości. Ja je mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiem choć to nie do mnie. Niech załatwia ale oby policji nie chciało się pojechać na miejsce

> przed tym jak użyje łopaty do wykopania jakiejkolwiek dziury. Gdybyś tam był tak jak ja i

> widzialbys to skrzyżowanie i ta niby dziurę to miałbyś ogromne wątpliwości. Ja je mam.

A jeśli na poboczu leżał kamień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie próbuje nawet, nie takich mędrców.

> Jasne, ale przecież (że zacytuję twoje słowa) "a nie moglo tak byc, ze dalo sie jezdzic "...

tak, wlasnie tak bo mialem kiedys lekko podgiety rant stalowki i jezdzilem, bicia nie bylo, kierownica prosta wiec mozna

Alu mam tez z jednym aucie przytarte (zona powozi) i mozna

W obecnym mam kier lekko w lewo i mozna a all ok technicznie

wiec mozna czy nie mozna?

Ale kto bogatemu zabroni:)) po kazdym hamowaniu wahacze wymieniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.