Skocz do zawartości

Uniqa - warte to coś? Które TU najbardziej polecacie (AC)


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Likwidował ktoś szkodę AC z Uniqa? Robią problemy? Bo w sumie dość korzystnie mi wyliczyli składkę AC z całkiem przyzwoitymi warunkami - choc jeszcze studiuję OWU.

Ewentualnie gdzie brać?

Warta? Sporo drożej, ale moja ciocia i rodzice likwidowali z AC Warty i poszło w miarę (ciocia super, rodzice średnio).

Wolę zapłacić więcej, żeby mieć więcej pewności bezproblemowej wypłaty odszkodowania w razie "W", ale z kolei jak mam przepłacać a dostać to samo, co za mniejsze pieniądze, to też bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Likwidował ktoś szkodę AC z Uniqa? Robią problemy? Bo w sumie dość korzystnie mi wyliczyli składkę

> AC z całkiem przyzwoitymi warunkami - choc jeszcze studiuję OWU.

> Ewentualnie gdzie brać?

> Warta? Sporo drożej, ale moja ciocia i rodzice likwidowali z AC Warty i poszło w miarę (ciocia

> super, rodzice średnio).

> Wolę zapłacić więcej, żeby mieć więcej pewności bezproblemowej wypłaty odszkodowania w razie "W",

> ale z kolei jak mam przepłacać a dostać to samo, co za mniejsze pieniądze, to też bez sensu.

Uniqa może być. Z polecanych PZU i Allianz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Warta?

żona kiedyś miała stłuczkę z gościem, który był w warcie. bez problemu w ciągu 2 tygodni wypłacili odszkodowanie i to dość wysoką kwotę, jak na powstałe szkody, nawet do nich nie musiałem ani dzwonić, ani pisać.

natomiast w zeszłym roku miała bardzo poważny wypadek- przywalił w nią jakiś stary cymbał, który jechał o stówe za dużo i był ubezpieczony w allianzie. szkoda słów. kontakt bardzo mizerny. jakbyśmy adwokata nie wzięli, to pewnie do dzis by kasy nie było. nie odpowiadają na maile, na telefony, wypierają się wszystkiego, przekręcają wersję zdarzeń. po prostu dramat. mamy nadzieję, ze nie będziemy musieli się z nimi znowu o coś dochodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinno być jak w reklamie PZU od kogo masz OC i AC ten wypłaca a sam ściąga kasę od innych wtedy

> każdy by zadbał o dobrą polisę

w reklamie pzu jest mala gwiazdka - za free to tylko jak cie trafi osobowka na polskich numerach, w kazdym innym przypadku (uszkodzenie spowodowane przez np. ciezarowke albo obcokrajowca) jest obslugiwane tak jak dotychczas - czyli sam sie bujasz, no chyba ze wykupisz ekstra opcje grinser006.gif wtedy buja sie PZU niezaleznie od tego kto cie trafil.

ale z opisu kolegi to wiem ze jak go trafil pacjent z ubezpieczeniem compensy to po zgloszeniu do pzu cala sprawe udalo sie zalatwic doslownie w pare dni wink.gif

PS. ja po wielu przygodach z roznymi ubezpieczycielami (glownie przy autach sluzbowych) od lat mam (prywatnie) PZU w wersji: OC,AC i nic nie place grinser006.gif i musze przyznac ze z PZU nigdy nie mialem zadnego problemu. Natomiast polecam sie trzymac jak najdalej od compensa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.