Skocz do zawartości

Odprysk w płytce łazienkowej


MeMpHiS

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wizualnie nie przeszkadza, ale nieszczęśliwie powstał pod prysznicem, na podłodze bez brodzika, prawie centralnie pod deszczownicą zlosnik.gif

288118558-20141217_192239.jpg

Pytanie może głupie, ale czy odprysk tez wielkości może "przeciekać"? spineyes.gif

Oczywiście pod spodem kilka warstw izolacji, między innymi folia w płynie, oraz zwykła folia pod wylewką, więc zalanie sąsiada mało prawdopodobne 893goodvibes.gif ale mimo wszystko źle się czuje z myślą, że woda może się dostawać tam gdzie jej nie chce.

Ewentualnie czym to zabezpieczyć, żeby było "szczelne" płytki o takie

post-43242-14352527582213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie wizualnie nie przeszkadza, ale nieszczęśliwie powstał pod prysznicem, na podłodze bez

> brodzika, prawie centralnie pod deszczownicą

> Pytanie może głupie, ale czy odprysk tez wielkości może "przeciekać"?

Jak to nie gres, tylko szkliwo na cegle, to będzie nasiąkała. Tak, jak cegła. Jak gres, to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie masz zapasu? coby skuć i podmienić...jeśli cię to denerwuje...

Podejrzewam że jak skuje to efekt może być jeszcze gorszy... Teraz fajnie wszystko jest zasylikonowane włącznie z połączeniem z szyba, zreszta szyba jest na tej kafelce... strasznie dużo roboty. Wizualnie mnie to nie denerwuje, chce tylko żeby nie przeciekało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem z "branzy", mieszkam w bloku i powiem Ci, ze balem sie u siebie zrobic odplyw;), postawilem

> jak najnizszy brodzik;) i na nim kabinke

No popatrz. A ja nie jestem z branży. I mam gwarancję ludzi z branży ;P

I fugi epoksydowe. Szczelne. I gres. Wszystko jeszcze zaimpregnowałem po doświadczeniach z płytkami na tarasie, co brud tak chłonęły, ze doczyścić się nie dało (deweloper zachwalał jako cudowny włoski gres). Ale odprysków brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tam gdzie jest cięta od czoła nie będzie nasiąkała? Tam nie ma szkliwa

Moze przesadziłem, ale od czoła wszystko jest przeciągnięte silikonem zlosnik.gif

Wracając do tematu, niezależnie czy będzie przeciekać czy nie, chciałbym to delikatnie zabezpieczyć jakimś bezbarwnym lakierem.

Możecie coś polecić?

Ten Delfin z Atlasa będzie dobry, czy faktycznie wystarczy kapnąć kropelkę lakieru do paznokci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.