Skocz do zawartości

Licznik z Pandy do PII


Rekomendowane odpowiedzi

Kombinował ktoś takie coś? Jutro lecę po zegarki i podpinam, piny we wtyczce już pozamieniane czyli po podpięciu powinny wstać. Kwestia osiowania. Podobno zegarki z PIIFL pasują zamiennie z tymi pandowymi. Liczniki z pandy są o tyle fajniejsze że mają polskie menu, oczywiście mowa o wersji z dużym wyświetlaczem wink.gif Inna kwestia to że nr body z PIIFL w niektórych przypadkach pokrywają się z tymi z PII czyli w najgorszym wypadku podpinam zegary z PIIFL i też powinno banglać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PII z tego co pamiętam nie da rady założyć zegarów z mk2fl, jest całkowicie inny sposób komunikacji.

Z pandy do FL'a prędzej, ale tez były zmiany, bo z pandy dużo sygnałów idzie po CAN, a w FL'u część idzie bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt się nie bawił bo ogólnie sprawa czy to MKII czy FL jest bardzo podobna kwestia ułożenia pinów we wtyczce wszystko idzie po CAN oprócz poduch no i regulacji wysokości świateł. Jutro mam cały dzień od rana będę się bawił zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli nikt się nie bawił bo ogólnie sprawa czy to MKII czy FL jest bardzo podobna kwestia ułożenia

> pinów we wtyczce wszystko idzie po CAN oprócz poduch no i regulacji wysokości świateł. Jutro

> mam cały dzień od rana będę się bawił

IMHO ktoś próbował już kiedyś, ale nie pamiętam w czym był problem. Coś mi świta, że po prostu licznik nie rozumiał co do niego body mówi, jakieś inne kodowanie czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO ktoś próbował już kiedyś, ale nie pamiętam w czym był problem. Coś mi świta, że po prostu

> licznik nie rozumiał co do niego body mówi, jakieś inne kodowanie czy coś.

No zobaczymy w każdym razie niektóre modele polifta miały body o takim samym numerze jak PII więc tym się sugeruję że dużo włosi namieszać nie mogli. Jeżeli będą problemy może coś uda się ugrać programatorem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na bank nie zadziała , jesli nawet jakimś cudem to nie przejdzie procedury osiowania , w pandzie

> jest inne body oraz inna architektura CAN-a

Ja to wiem, pozostaje kwestia że wskaźniki z Punta ktoś z PandaClubPolska z powodzeniem przeszczepił do Pandy więc to nie do końca musi być tak, zresztą jak nie spróbuję to się nie dowiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak efekty?

podpięte i trochę działa trochę nie, trochę pokazuje dobrze trochę kłamie zlosnik.gif pewnie osiowanie załatwiłoby sprawę ale niestety przy próbie wywala nieznany błąd. Na razie zegarki zostają u mnie, będę miał kiedyś czas to dalej będę się bawił bo ewidentnie sprawa jest do ogarnięcia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.