Skocz do zawartości

Styczeń 2015 - Cromiarze spamują od początku ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> Trabant.

> Ale niektórzy nie pamiętają tych czasów.

> Albo jeszcze ich nie bylo na świecie hehe

Mój szkolny kolega miał kartona, ja wtedy jeździłem kaszlakiem zlosnik.gif

Ta mydelniczka kolegi miała alarm i centralny zamek na pilota. Dużo śmiechu było jak ścigał się z dyrektorem szkoły kto pierwszy otworzy pilotem swoją furę. Dyrektor miał nowke Galanta. zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano wyciska, zwlaszcza jak grupa kolarska 1.5h miedzy pedalami, ze az doooo_pa boli:)

> Teraz cycling bardziej na interwalowe treningi zmienilem i czuje sie ...inaczej, zwlaszcza po

> TABATCIE rower przy tym to paczki u babci:)

A ja tam w tym roku trenuję trochę mniej intesywnie ale za to regularnie. W tym roku o coś takiego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale żeby tak facet tańczył z własnej nieprzymuszonej woli, na trzeźwo.

> Nie wierzę

a jednak grinser006.gif lepiej umieć tańczyć niż ściany podpierać grinser006.gif No i fajnie jest umieć poprowadzić partnerkę.

Na tym filmie tańczą dość daleko ale my uczymy się będąc "kontakcie" czasami też prowadzi się partnerkę bez użycia rąk grinser006.gif Samą klatką piersiową i biodrem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jednak lepiej umieć tańczyć niż ściany podpierać No i fajnie jest umieć poprowadzić partnerkę.

> Na tym filmie tańczą dość daleko ale my uczymy się będąc "kontakcie" czasami też prowadzi się

> partnerkę bez użycia rąk Samą klatką piersiową i biodrem

Eee tam, to wszystko umiem, ale dopiero po trzech piwach zlosnik.gif Najlepiej jak partnerka też jest trochę rozmiękczona zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złą partnerkę masz. Jak coś to mogę Ci tanio wypożyczyć Kryśkę na następną imprezę, ona jest

> wyrozumiała i w pysk nie dostaniesz.

a to wiadomo na jaką się trafi? Balety to loteria i często trzeba kilka kobit obtańczyć.

Kryśka bardzo fajna jest, ma piękny wschodni akcent. Jest w Ciebie strasznie zapatrzona. Ciągle gada, mój Pan Radek to, mój Pan Radek tamto... myślę że nie mam szans oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to wiadomo na jaką się trafi? Balety to loteria i często trzeba kilka kobit obtańczyć.

> Kryśka bardzo fajna jest, ma piękny wschodni akcent. Jest w Ciebie strasznie zapatrzona. Ciągle

> gada, mój Pan Radek to, mój Pan Radek tamto... myślę że nie mam szans

Ale te baby są miała mówić mój król Radek. Chyba dzisiaj czeka ją poważna rozmowa jak wróci z bazaru. horse.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale te baby są miała mówić mój król Radek. Chyba dzisiaj czeka ją poważna rozmowa jak wróci z

> bazaru.

Tak, często opowiada o jakimś Karolu hmm.gif. Niby te słowiańskie języki podobne są, ale zupełnie inaczej można zrozumieć. Myślałem że chodzi jej o jakiegoś byłego chłopaka, a to o Tobie gadła ideia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o tej mysle bo Xblitz Platinum to tylko obrandowane ladniej i kolor inny

> Opisz jakie wrazenia, warte toto 250zl?Na jakiej karcie chodzi?

> No i fotke z real na szybie umiejscowienia w cromie poprosilbym

> Dzieki

pojezdzilem tydzień i dziala na razie spoko.

miałem kiedys taką " popularną" z diodami na przodzie które nic nie dawaly.

Karta ADATA 16. starcza na 2 dni. zalezy ile jezdzisz i w jakim formacie nagrywasz.

Fotke może jutro.

Na razie testuje w starym seacie:)

Bateria sama w sobie dosc słaba mi sie trafila ale i tak non stop podpiety pod zapalniczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojezdzilem tydzień i dziala na razie spoko.

> miałem kiedys taką " popularną" z diodami na przodzie które nic nie dawaly.

> Karta ADATA 16. starcza na 2 dni. zalezy ile jezdzisz i w jakim formacie nagrywasz.

> Fotke może jutro.

> Na razie testuje w starym seacie:)

> Bateria sama w sobie dosc słaba mi sie trafila ale i tak non stop podpiety pod zapalniczke.

Jak najlepiej podpiąć taką kamerę na stałe aby można było pochować kable? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak najlepiej podpiąć taką kamerę na stałe aby można było pochować kable?

ja mam podpięta tuż nad naklejka z numerem rej ( po prawej) .

Kable włażyłem w uszczelkę drzwi, szyby itp.

potem za schowkiem, A przedłużacz zapalniczki mam w tuneliku między siedzeniem pasażera.

I tyle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam podpięta tuż nad naklejka z numerem rej ( po prawej) .

> Kable włażyłem w uszczelkę drzwi, szyby itp.

> potem za schowkiem, A przedłużacz zapalniczki mam w tuneliku między siedzeniem pasażera.

> I tyle,

Mi bardziej chodzi żeby się wpiąć gdzieś na stałe, a nie do zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozpiją chłopaka, a tak się dobrze zapowiadał

> Nic to, łączę się z Tobą w bólu i jadę dziś po skrzynkę Lubuskiego

hehe.gif i z kilka lat znow nic nie wypije hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie, co tu tak nudno?

> Doblo wypiera Cromę z tego kącika

> Trzeba jednak jak najszybciej zmienić Cromę na BMW, bo tu już tylko wiatr hula

Croma na insignie, to zawsze na technicznym bedzie ruch hehe.gifhehe.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twoje również Lubuskim

> Leszek co prawda to straszne szczyny, ale pewnie lepszy od belgijskich koncerniaków.

> Jak tu nie pić na obczyźnie i z małym dzieckiem, co?

Opijam, bo mala juz sama chodzi, dzis po sklepie trza bylo ja gonic hehe.gifhehe.gif

i co do obczyzny tez racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.