Skocz do zawartości

Kia sportage 2006-2008


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym autku?

> Np takie Allegro. (przypadkowe ogłoszenie)

> Jak z automatem w tych wozach? Jaki silnik najlepszy?

> Ktoś coś?

że kogoś poniosło

"REDUKTOR Z BLOKADĄ MOSTU"

grinser006.gif

silnik raczej rzadko spotykany, podobno nie jedzie a pali dużo

cena IMO wysoka

auto z przed liftu (te po lifcie niby lepsze)

popatrz na hultaja, bliźniak a ceny niższe

ja szukam 2.0 noPB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że kogoś poniosło

> "REDUKTOR Z BLOKADĄ MOSTU"

> silnik raczej rzadko spotykany, podobno nie jedzie a pali dużo

> cena IMO wysoka

> auto z przed liftu (te po lifcie niby lepsze)

> popatrz na hultaja, bliźniak a ceny niższe

> ja szukam 2.0 noPB

Zaraz zerknę 893goodvibes.gif

Chodzi o HYUNDAI TUCSON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie wolą Kie od Hultaja bo jest zwyczajnie ładniejsza...

Mam dokładnie odwrotne odczucia grinser006.gif

Jak szukałem dla siebie Tucsona to było więcej Sportage, tłumaczyłem sobie, że trudniej kupić Tucsona, bo jest o wiele ładniejszy grinser006.gif

Nie wiem jak linia boczna Sportage może się komukolwiek podobać... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz jak to jest z gustem

> Swoją drogą gdybym miał za to zapłacić rynkową cenę to bym tego kilem nie tchnął. Ani jednego ani

> drugiego.

i jak żyć ... grinser006.gif

pojechałem w niedzielę oglądnąć kilka JEEPów ... rdza na rantach, progach w letnim aucie icon_eek.gif

zresztą w foresterze III nie było lepiej oslabiony.gif

z 2008r a już na zgrzewach drzwi pojawiał sie rudy nalot

chyba zostanę przy c-max'ie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak żyć ...

Moim zdaniem to się nie sugeruj. Mam wypatrzony gust zlosnik.gif

Kia to bardzo dobre auto. Tyle że jak dla mnie nie warte ceny, którą za nią wołają. Jak dla mnie bo sprzedaje się bardzo dobrze smile.gif

Co do silnika 2.0 - nie mogłem z 5 osobami na pokładzie ruszyć pod stromą górkę. W końcu mi się udało ale jak zamierzasz tym targać przyczepę to nie jestem przekonany czy to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka takich i kilka Tucsonów dla rodziców,tak crdi jak i benzyn.To wykonanie wnętrza jest tak tandetne i plastikowe,że głowa mała.Zegarek rodem z Ponego z lat 90 rozbił mi system. hehe.gif

Finalnie rodzice dołożyli parę zł i kupili Rav-4 2007r krajowy od pierwszego właściciela 2,0d4-d. zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem kilka takich i kilka Tucsonów dla rodziców,tak crdi jak i benzyn.To wykonanie wnętrza

> jest tak tandetne i plastikowe,że głowa mała.Zegarek rodem z Ponego z lat 90 rozbił mi system.

To fakt. W środku jest tak plastikowo i tandetnie, że mój Lanos z 2000 roku robi lepsze wrażenie niż Tucson z 2009 no.gif

Ale... przyzwyczaiłem się, wygląd rekompensowany jest np. grzanymi fotelami ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem kilka takich i kilka Tucsonów dla rodziców,tak crdi jak i benzyn.To wykonanie wnętrza

> jest tak tandetne i plastikowe,że głowa mała.Zegarek rodem z Ponego z lat 90 rozbił mi system.

> Finalnie rodzice dołożyli parę zł i kupili Rav-4 2007r krajowy od pierwszego właściciela 2,0d4-d.

Dzięki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To fakt. W środku jest tak plastikowo i tandetnie, że mój Lanos z 2000 roku robi lepsze wrażenie

> niż Tucson z 2009

> Ale... przyzwyczaiłem się, wygląd rekompensowany jest np. grzanymi fotelami

Jest z kolei przyjemniej niż w nowej Astrze 4. Tam patrząc na wszechobecną plastikową szarość można się powiesić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest z kolei przyjemniej niż w nowej Astrze 4. Tam patrząc na wszechobecną plastikową szarość można

> się powiesić

Nie widziałem z bliska Astry 4, choć wiele nowych aut ma plastiki jak z poprzedniej epoki.

Jak szukałem Tucsona - oglądałem jednego z jasnym wnętrzem i beżowymi skórami - bardzo ładnie to wyglądało ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widziałem z bliska Astry 4, choć wiele nowych aut ma plastiki jak z poprzedniej epoki.

Jest to trwałe i praktyczne. Tylko w samochodzie się jednak spędza trochę czasu. Więc to wnętrze powinno być bardziej ludzkie. A tu chcesz jak najszybciej wyjść z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.