Skocz do zawartości

Jeep Wagoneer SJ


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - niech ktoś to kupi albo wybije mi z głowy serduszka.gifzlosnik.gif Póki co, wmawiam sobie od kilku dni, że posiadanie dwóch samochodów osobowych o łącznej pojemności 12.5 litra to lekka przesada grinser006.gif Z drugiej strony, auto wydaje się kompletne, dostęp do części pewnie będzie, budowa prosta... gdyby tak wizualnie zostawić serię i wykręcić silnik do jakiejś nieprzyzwoitej wartości... No i kolor jest obłędny zlosnik2.gif

Po drugie: jaki tam jest silnik? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji odnośnie 7.8 w SJ. Czyżby błąd w ogłoszeniu? hmm.gif

Tak czy inaczej... jaram się zlosnik.gif

Tak na serio, to pewnie go nie kupię... chociaż aprobatę mulher.gif już mam zlosnik.gif Ale pogadać na kąciku zawsze warto wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze - niech ktoś to kupi albo wybije mi z głowy Póki co, wmawiam sobie od kilku dni, że

> posiadanie dwóch samochodów osobowych o łącznej pojemności 12.5 litra to lekka przesada Z

> drugiej strony, auto wydaje się kompletne, dostęp do części pewnie będzie, budowa prosta...

> gdyby tak wizualnie zostawić serię i wykręcić silnik do jakiejś nieprzyzwoitej wartości... No

> i kolor jest obłędny

> Po drugie: jaki tam jest silnik? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji odnośnie 7.8 w SJ. Czyżby błąd

> w ogłoszeniu?

> Tak czy inaczej... jaram się

> Tak na serio, to pewnie go nie kupię... chociaż aprobatę już mam Ale pogadać na kąciku zawsze

> warto

Powiem ci tak - jeżeli czujesz "chemię" do tej Wołgi SUV to bierz ok.gif

Marzenia trzeba spełniać, a jeżeli do tego będzie cię stać na jego utrzymanie to nawet się nie zastanawiaj ok.gif

Poza tym cena niewygórowana jak za taką wydumkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny .. ale trzeba umiec go doprowadzic do porzadku i miec jakas szybka i tania forme przesylania czesci z USA .. bo u nas do niego zamiennikow raczej nie znajdziesz wink.gif

ten z filmiku to raczej ma inny silnik , pewnie hemi tam wsadzili albo ls1 od corvetty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.