Skocz do zawartości

Ogrzewanie C4 Grand Picasso


czakpepe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem raz grzeje a raz nie... Tam jest jakiś termik/termostat jak w nim wygląda ogrzewanie jest elektryczne czy wodne bo już zgłupiałem do reszty co się tu u mnie dzieje i dlaczego tak jest może ktoś naświetlić mi temat ogrzewania w tym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki mały problem raz grzeje a raz nie... Tam jest jakiś termik/termostat jak w nim wygląda

> ogrzewanie jest elektryczne czy wodne bo już zgłupiałem do reszty co się tu u mnie dzieje i

> dlaczego tak jest może ktoś naświetlić mi temat ogrzewania w tym aucie?

Ogrzewanie jest i takie i takie.

Jest normalna nagrzewnica w obiegu wodnym i grzałka elektryczna w kanale powietrza dolotowego do kabiny.

Co to znaczy raz grzeje a raz nie grzeje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem sobie na trasie (500km) temperatura ustawiona na 24 stopnie a z nawiewów zimne powietrze leci zamiast ciepłego. Czyli jadę grzeje sobie dobrze, grzeje, przestaje grzać i znowu zaczyna załapywać i grzać normalnie tak jakby coś mi wyłączało ogrzewanie. Musiałem w trasie się posiłkować ogrzewanym siedzeniem bo nogi mi zaczynały kostnieć z zimna. Nadmuch pracował prawidłowo tylko wiał po prostu zimnym powietrzem zamiast ciepłym, szyby zaczęły parować, coś nie halo zaczyna się u mnie dziać i nie wiem z czym jest tu problem. A autko mam dopiero od lipca rocznik początek 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie sprawdzaile jest w srodku?

Pytanie co pokazuje temp. zewnętrzna ? jeśli OK to nie to, jeśli zawyża sporo lub kreski to od tego bym zaczął.

Innym tematem jest ustawienie "figurek" na wyświetlaczu, tu jest o tym sporo:

http://klub.citroen.triger.com.pl/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=95976&forum=56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Paweł zgłoś adminom Klubu Cytrynki że nie daje się wejść w linkowane materiały, czy to znalezione w

> googlu, czy też zalinkowane w w/w sposób.

nie da rady smile.gif byłem pyskaty i mnie zablokował jakiś ........

Poza tym NIGDY się nie dało w googlach znaleźć tematu z KC (taki silnik forum) a druga sprawa tam się trzeba zarejestrować (za zgodną Adminów) na prawdziwych danych Imiennych smile.gif

KC pomału umiera, większość normalnych ludzi już dawno się przesiadła na PKP, nawet powstał tak oddzielny kącik dla Citroena smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura wskazywana na wyświetlaczu komputera powiedzmy wskazania prawidłowe różnica błędu układu pomiarowego +/-, zaobserwowałem jeszcze że coś nie tak z elektryką się chyba dzieje bo nie wskazuje spalonych żarówek stopu a wskazywało i świeci alarm spalonych żarówek pozycyjnych podczas jazdy na światłach mijania natomiast gaśnie ten komunikat podczas jazdy na światłach dziennych ot tak sobie. Nie wiem czy ja tu coś sprawdzę bez podpięcia pod kompa bo świeci się alarm żarówek których nie mam bo są ledy fabrycznie dwu funkcyjne, przełączają się prawidłowo bo sprawdziłem organoleptycznie. faktycznie linki się nie otwierają więc nie wiem o jakie figurki chodzi, klima była załączona na panelu przy tym grzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> nie da rady byłem pyskaty i mnie zablokował jakiś ........

> Poza tym NIGDY się nie dało w googlach znaleźć tematu z KC (taki silnik forum) a druga sprawa tam

> się trzeba zarejestrować (za zgodną Adminów) na prawdziwych danych Imiennych

> KC pomału umiera, większość normalnych ludzi już dawno się przesiadła na PKP, nawet powstał tak

> oddzielny kącik dla Citroena

można nawet na jan kowalski się zarejestrować ale tam dziwne zasady panują moderatorzy jacyś nawiedzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.