Skocz do zawartości

Pasy bezpieczeństwa Łada/125p oraz zagłówki tył


Rekomendowane odpowiedzi

Czy pasy Łada 2105/2107 i fiat 125p są zamienne? Ewentualnie jakie inne by tu pasowały? Chodzi o przód i tył.

Muszę wymienić pasy w ładziance - do docelowo wszystkie - a na pierwszy ogień idą przednie.

Z innej beczki - zagłówki tył. ZTCW to w BA3 2105/2107 nie miały zagłówków z tyłu.

Pytanie, czy da się dorzeźbić zagłówki to tylnej kanapy. Myślałem o oparciu kanapy z 125p/ poldolota, ewentualnie adaptacji zagłówków z ładwoskich siedzeń do tylnej kanapy. hmm.gif

Wystarczą 2.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam w 2105 zamontowane pasy bezwładnościowe na przodzie i tyle od poloneza. chyba nie było żadnych

> komplikacji przy montażu. miejsce do przykręcenia na tylnych słupkach jest pod tapicerką.

> trzeba zrobić dziurę

Pasy mam, ale są zużyte.

Masz pasy z poldolota sedana? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze to nie wiem. kupiłem komplet prawie nowych pasów z zapasów jakiegoś zbieracza. z środkowym

> biodrowym. jak poznasz po numerach to zdejmę kocyk z auta i spiszę te numery . ale dopiero w

> sobotę

Oki. Właśnie taki komplet potrzebuję

Poproszę o ten nr. Z góry dzięks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji podłączenie do tematu . Od jakiego auta będą pasowały pasy statyczne do tyłu do fiata 125? Czy na przykład od malucha będą dobre , czy będą za krótkie ? Zaznaczam jeszcze raz , że chodzi mi o pasy statyczne , a nie bezwładnościowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystając z okazji podłączenie do tematu . Od jakiego auta będą pasowały pasy statyczne do tyłu

> do fiata 125? Czy na przykład od malucha będą dobre , czy będą za krótkie ? Zaznaczam jeszcze

> raz , że chodzi mi o pasy statyczne , a nie bezwładnościowe .

IMHO od malca będą za krótkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pasów już prawie ogarnięty. Został jeszcze temat zagłówków na tył.

Kiedyś montowałem zagłówki na tylną kanapę do golfa III. Manual montażowy w przypadku Golfa III. Zastanawiam się czy nie dałoby się zastosować takiego patentu w ładzie.

Oparcie kanapy w 2105 nie ma wprawdzie blaszanego profilu, ale za nim jest blacha oddzielająca od przestrzeni bagażnika. Co myślicie o takim rozwiązaniu - zagłówki byłyby przykręcone do nadwozia a nie oparcia? hmm.gif

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Temat pasów już prawie ogarnięty. Został jeszcze temat zagłówków na tył.

> Kiedyś montowałem zagłówki na tylną kanapę do golfa III. Manual montażowy w przypadku Golfa III.

> Zastanawiam się czy nie dałoby się zastosować takiego patentu w ładzie.

> Oparcie kanapy w 2105 nie ma wprawdzie blaszanego profilu, ale za nim jest blacha oddzielająca od

> przestrzeni bagażnika. Co myślicie o takim rozwiązaniu - zagłówki byłyby przykręcone do

> nadwozia a nie oparcia?

> PZDR

Odpuszczam zagłówki (przynajmniej na razie). Montaż wymagałby modyfikacji nadwozia pomiędzy oparciem kanapy i bagażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze to nie wiem. kupiłem komplet prawie nowych pasów z zapasów jakiegoś zbieracza. z środkowym

> biodrowym. jak poznasz po numerach to zdejmę kocyk z auta i spiszę te numery . ale dopiero w

> sobotę

Pasy zamontowane. Teraz jest zupełnie inna jakość.

Dzięks za pomoc. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.