Skocz do zawartości

Tarcze zegarów - MoMan


golec20

Rekomendowane odpowiedzi

> Bardziej w tym stylu:

Nie, nie... Pokazałem tylko inne podswietlenie, żeby nie było że chodzi mi konkretnie o to niebieskie podświetlenie (tamto z hayabusy było tylko dla przykładu o czym mowa, czyli że chodzi o tarcze indiglo, a nie zwykłe wycinane z jakiejś kliszy) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Nubirze i polecam.

Ale zabawy trochę jest żeby toto efekt dało. mi zeszło pół Niedzieli i potem parę poprawek przy wskazówkach. Efekt zajefajny, zwłaszcza jak się połączy z regulacją natężenia świecenia tego indiglo smile.gif

Ja wstawiłem przełącznik z rezystorem co by mieć możliwość ciemniejszych zegarów w nocy lub całkowitego wyłączenia podświetlania. Można też użyć potencjometra dla płynnej regulacji.

Fotek nie zapodam bo mam na innym kompie. Znajdziesz w archeo na kąciku Nubiry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w dwoch autach, a teraz zamierzam włożyć do mondeo smile.gif

Ogolnie polecam, wygląda dużo lepiej niz fabryczne w większości aut, podsietlenie bardzo równe i a cyfry czytelne. Do niebieskich zegarów vw bym tego nie porownywał bo wygląda to duzo lepiej. Często są dostępne różne wzory kolory wink.gif

Jedyna wada to cichutkie brzeczenie/piszczenie zasilacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem w dwoch autach, a teraz zamierzam włożyć do mondeo

> Ogolnie polecam, wygląda dużo lepiej niz fabryczne w większości aut, podsietlenie bardzo równe i a

> cyfry czytelne. Do niebieskich zegarów vw bym tego nie porownywał bo wygląda to duzo lepiej.

> Często są dostępne różne wzory kolory

> Jedyna wada to cichutkie brzeczenie/piszczenie zasilacza.

To ma być w motocyklu... więc piszczenie tu jest niestraszne. A wręcz pewnie nie będzie zauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś?

> Jak z trwałością?

> Jak z jakością wykonania?

> Ładnie to świeci?

> Wiocha czy ładny zegar?

> Przykład:

trzy lata jeździły, potem pojechały w ludzi i być może dalej jeżdżą wink.gif

przez ten cały czas świeciły ładnie i bez zastrzeżeń ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej w tym stylu:

I o co chodzi? Mi się folkswagenowskie podświetlenie i zegary bardzo podobają. I to co miałem w Golfie i obecne w pasku. Ba, fiatowskie zielone zegary też mi się widzą. Nie dlatego że mam, przeciwnie, kupiłem i dopiero później zwróciłem uwagę że fajnie to wygląda. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.