Skocz do zawartości

Spodnie Buse - macie jakies opinie?


tjaszo

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletuje nowy ciuchy na kolejny sezon i w oko wpadly mi dzis portki buse - konkretnie model Bormio (ew. STX-PRO ale je widzialem tylko w katalogu).

Chwilami mysle jeszcze o jeansach (a w buse maja moj rozmiar) bo portki potrzebne do turlania sie nakedem wokolo komina i do roboty - w sumie rocznie moze z 5-7kkm w siodle i raczej krotkie dystanse wiec ani turystyczne ani torowe nie musza byc wink.gif . Fajnie jakby sie dalo w nich 'normalnie' chodzic (dlatego ciagle nie zrezygnowalem z jeansow motocyklowych) - bo czasami musze wyskoczyc na fuche i motocyklem jest idealnie pod warunkiem ze nie musze sie u klienta przebierac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kompletuje nowy ciuchy na kolejny sezon i w oko wpadly mi dzis portki buse - konkretnie model

> Bormio (ew. STX-PRO ale je widzialem tylko w katalogu).

> Chwilami mysle jeszcze o jeansach (a w buse maja moj rozmiar) bo portki potrzebne do turlania sie

> nakedem wokolo komina i do roboty - w sumie rocznie moze z 5-7kkm w siodle i raczej krotkie

> dystanse wiec ani turystyczne ani torowe nie musza byc . Fajnie jakby sie dalo w nich

> 'normalnie' chodzic (dlatego ciagle nie zrezygnowalem z jeansow motocyklowych) - bo czasami

> musze wyskoczyc na fuche i motocyklem jest idealnie pod warunkiem ze nie musze sie u klienta

> przebierac

Mam kpl Buse Open Road Evo - cioram je 1,5 sezonu. W kilku miejscach podszewka puscila na szwach - 10z u krawcowej i jak nowe. Nie kupuj bez wypinanej membrany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam kpl Buse Open Road Evo - cioram je 1,5 sezonu. W kilku miejscach podszewka puscila na szwach -

> 10z u krawcowej i jak nowe. Nie kupuj bez wypinanej membrany!!!

nie planuje smile.gif - pierwsze co robie w kazdych ciuchach motocyklowych to wypinam wszelkie podpinki i membrany wink.gif . Jak dla mnie mogliby sobie darowac i sprzedawac texy bez tego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił spodnie tej firmy przed wyjazdem - jak wsiadaliśmy na moto to poszły my w kroku do kolan hehe.gif wymienili mu na nowe i śmiga - nie skarżył się ostatnio. (OT dodam, że to było Boże Ciało i brak szans na zakup czegokolwiek na szybko, sytuacja była lekko krytyczna ale przez pół godziny nei mogliśmy opanować smiechu zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kumpel kupił spodnie tej firmy przed wyjazdem - jak wsiadaliśmy na moto to poszły my w kroku do

> kolan wymienili mu na nowe i śmiga - nie skarżył się ostatnio. (OT dodam, że to było Boże

> Ciało i brak szans na zakup czegokolwiek na szybko, sytuacja była lekko krytyczna ale przez

> pół godziny nei mogliśmy opanować smiechu )

nawet najlepszym sie wpadki zdarzaja grinser006.gif

PS. bylem w sklepie jeszcze raz i moge zamowic kilka rozmiarow na stronce buse z odbiorem u nich, co mi przypasuje to moge kupic a reszte odesla bez problemow smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie planuje - pierwsze co robie w kazdych ciuchach motocyklowych to wypinam wszelkie podpinki i

> membrany . Jak dla mnie mogliby sobie darowac i sprzedawac texy bez tego

Bormio = membrana na stałe, wypniesz tylko podpinke ocieplajacą - latem jajka ugotowane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.