Skocz do zawartości

Wkretarka Skil brac?


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Zabieram sie za kompletowanie narzedzi. Czesc mam czesc musze dokupic.

> Zaczynamy od wkretarki elektrycznej. Cena max 200zl Czy taka Skil bedzie dobra? jakiś tekst Mam

> ich wiertarke udarowa z 15 lat i dziala. Uzywane to bedzie sporadycznie wiec akumulatorowa

> odpada.

Mam model z 10 metrowym przewodem, jest juz u mnie z rok czasu. Nie wiem czy był luz na wrzecionie czy sie zrobił ale jest drobny luz. Przewod zasilajacy jest dosyc sztywny i sie troche placze. Ogolnie sprzet do uzytku domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam model z 10 metrowym przewodem, jest juz u mnie z rok czasu. Nie wiem czy był luz na wrzecionie

> czy sie zrobił ale jest drobny luz. Przewod zasilajacy jest dosyc sztywny i sie troche placze.

> Ogolnie sprzet do uzytku domowego.

Bede uzywal intensywnie przez miesiac dwa przy wykanczaniu mieszkania a pozniej sporadycznie czyli do moich zastosowan powinna wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zabieram sie za kompletowanie narzedzi. Czesc mam czesc musze dokupic.

> Zaczynamy od wkretarki elektrycznej. Cena max 200zl Czy taka Skil bedzie dobra? jakiś tekst Mam

> ich wiertarke udarowa z 15 lat i dziala.

Mam wiertarkę (kupiona) i wkrętarkę (za punkty). W wiertarce tragicznie rozwiązany przełącznik obrotów (taki przesuwany), który pod wpływem drgań sam się przesuwał powodując wyłączanie się wiertarki w trakcie wiercenia, a w dodatku konstrukcja tego przełącznika powoduje przypalanie się styków. Wkrętarka pewnego dnia zaczęła sama się uruchamiać i za każdym razem trzeba było ustawiać przełącznik obrotów na środek, bo inaczej zawzięcie pracowała - powód nadpalone styki w przełączniku, a nie była jakoś ciężko eksploatowana (wiercenie w drewnie, skręcanie mebli itp.).

Podsumowując - mam, ale więcej nie kupię Skila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym kupić wkrętarkę sieciową, to wolałbym zakupić wiertarkę z regulacją obrotów. Dostaniesz taką za może troszkę większe pieniądze, ale będą 2 urządzenia w jednym. Jeśli chcesz kupić sprzęt do użytku domowego to od 21 marca w jednym z sklepów na L. będzie promocja majsterkowicza, a w niej będzie gama produktów parkside

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli miałbym kupić wkrętarkę sieciową, to wolałbym zakupić wiertarkę z regulacją obrotów.

> Dostaniesz taką za może troszkę większe pieniądze, ale będą 2 urządzenia w jednym. Jeśli

> chcesz kupić sprzęt do użytku domowego to od 21 marca w jednym z sklepów na L. będzie promocja

> majsterkowicza, a w niej będzie gama produktów parkside

Ale ja mam wiertarke udarowa z regulacja obrotow, mam mlot udarowy. Ale to sie nie nadaje do rekreacyjnego dokrecania srubek i wkretow. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.