Skocz do zawartości

Crome chce kupić... ktoś coś ?


Rekomendowane odpowiedzi

> W opisie jest system nawigacji , ze zdjęć wynika że go nie posiada. Szyby też nie są przyciemniane

> .

Podobno nawigacja jest obok zegarów.

Ogołnie Croma osoby z FFP - znalazłem już i kontaktuje się

http://fiatpunto.com.pl/topic31369.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to Croma No-nama z Cieszyna jak się nie mylę.

Tak właśnie już się znalazłem z nim na FFP. Wstawił do handlarza ją. Musze się z nim umówić na ten tydzień i do Marcina do Rudna skoczyć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekam aż mi na ffp odpisze na PW

podpytaj na pw, może coś więcej powie o aucie. Jak jeszcze byłem tam aktywny to na pw pisaliśmy i pisał, że jest zadowolony, ale to jakies 2 lata temu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podpytaj na pw, może coś więcej powie o aucie. Jak jeszcze byłem tam aktywny to na pw pisaliśmy i

> pisał, że jest zadowolony, ale to jakies 2 lata temu było.

Właśnie czekam na odpowiedź z PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie czekam na odpowiedź z PW

widziałem że Julke kupił, więc powód sprzedaży znamy, tylko teraz pytanie czy krowe w rozliczeniu zostawił czy nie umial sprzedać i "za darmo" handlarzynie oddał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widziałem że Julke kupił, więc powód sprzedaży znamy, tylko teraz pytanie czy krowe w rozliczeniu

> zostawił czy nie umial sprzedać i "za darmo" handlarzynie oddał

No już się właśnie dogadaliśmy smile.gif Jadę obejrzeć auto w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda cena lekka fikcja ale ja się chyba wybiorę obejrzeć ten egzemplarz --

> Niby osoba prywatna a przebieg o dwa razy za mały. Ktoś zna to auto?

daleko nie masz, czemu za mały przebieg? W mojej 2009 jest 120k km.

Cena fikcja? Może ktoś uważa , że tyle auto jest warte. Jak się nie mylę to przy ubezpieczeniu AC moją 2009 cenili na ca. 25 czy 26 k zł, a ja mam biedniejszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda cena lekka fikcja ale ja się chyba wybiorę obejrzeć ten egzemplarz --

> Niby osoba prywatna a przebieg o dwa razy za mały. Ktoś zna to auto?

cena normalna, ja przez 3 lata przejechalem 53 tkm

Sprawdzic tu i tam przebiegi i brac, bez malowania, klepania, drutowania

Zakladam, ze ona nie jest drutowana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda cena lekka fikcja ale ja się chyba wybiorę obejrzeć ten egzemplarz --

> Niby osoba prywatna a przebieg o dwa razy za mały. Ktoś zna to auto?

Automat ok.gif

Przebieg hmm.gif, jeżeli krajowa to może, jak sprowadzana to typowy jak od handlarza, czyli x 2 trzeba pomnożyć. Felgi nieoryginalne. Wgniotka na błotniku przednim, będzie powód do targowania zlosnik.gif

Zdjęcia słabe, nic nie widać. Przejechałbym się obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Automat

> Przebieg , jeżeli krajowa to może, jak sprowadzana to typowy jak od handlarza, czyli x 2 trzeba

> pomnożyć. Felgi nieoryginalne. Wgniotka na błotniku przednim, będzie powód do targowania

> Zdjęcia słabe, nic nie widać. Przejechałbym się obejrzeć.

Auto byłem dzisiaj oglądać. Taki przebieg to ono miało ze 150 tyś temu. Do tego prawa tylna strona robiona. Właściciel uczciwy o wszystkim powiedział, auto niecały rok temu kupione od handlarza.

Poszukiwania ciąg dalszy.

Może miałbyś czas i ochotę podjechać i zrobić profesjonalne oględziny ?? KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto byłem dzisiaj oglądać. Taki przebieg to ono miało ze 150 tyś temu. Do tego prawa tylna strona

> robiona. Właściciel uczciwy o wszystkim powiedział, auto niecały rok temu kupione od

> handlarza.

Standardowo cofnięte wink.gif

> Poszukiwania ciąg dalszy.

> Może miałbyś czas i ochotę podjechać i zrobić profesjonalne oględziny ?? KLIK

Jak znajdę chwilę to podjadę i obejrzę. Może dadzą się przejechać i laptopa podłączyć. Żeby zrobić "profesjonalne oględziny" to trzeba by się do ASO przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto byłem dzisiaj oglądać. Taki przebieg to ono miało ze 150 tyś temu. Do tego prawa tylna strona

> robiona. Właściciel uczciwy o wszystkim powiedział, auto niecały rok temu kupione od

> handlarza.

> Poszukiwania ciąg dalszy.

Nie chce kolega się wybrać do Krakowa do Autka.pl ,mają pare sztuk do sprzednia.

> Może miałbyś czas i ochotę podjechać i zrobić profesjonalne oględziny ?? KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.