Skocz do zawartości

Mały power cruiser


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Czy wśród nowych sprzętów w cenie 3x tys zł, ze stylu power cruiser jest dostępne tylko M800, czy

> jeszcze coś jest o czym nie wiem?

a co to power cruiser? bo M800 to "power" nie można nazwać smile.gif

dla mnie power cruiser to zawsze był Warrior, Rocket czy poniekąd VMax. albo te >1.6l. poniżej litra to takie bulwarówki troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co to power cruiser? bo M800 to "power" nie można nazwać

> dla mnie power cruiser to zawsze był Warrior, Rocket czy poniekąd VMax. albo te >1.6l. poniżej

> litra to takie bulwarówki troche...

właśnie taki warrior lub m1800 tylko w mniejszym wydaniu, taki choper na którego możesz usiąść w integralu i sportowych butach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co niektórzy jeżdżą w kamizeli, ramonesce, kowbojkach kreując się na izirajdera a w rzeczywistości siedzą na worku ryżu i nikt się tym nie przejmuje, co najwyżej wesoło jest ok.gif

O zapomniałem o frędzlach przy fajerze, przy kufaji i fanie na zadupku...

Co się przejmujesz, najwyżej nie będziesz wyglądał jak lokalny Lorenzo Lamaz z Chudowa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, co niektórzy jeżdżą w kamizeli, ramonesce, kowbojkach kreując się na izirajdera a w

> rzeczywistości siedzą na worku ryżu i nikt się tym nie przejmuje, co najwyżej wesoło jest

> O zapomniałem o frędzlach przy fajerze, kufaji i fanie na zadupku...

No kapuje, ale dla mnie to trochę ma znaczenie, chociaż minimum żeby jedno do drugiego pasowało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a neoklasyki?

> cos z tych:

> http://www.motocykl-online.pl/testy/Kawa...otocykle,5193,3

> imho bardziej poręczne niz cruiserek. bardziej wszechstronne i przyjmą na klatę integrala oraz

> kamizelkę

charakter i dźwięk V mi bardziej odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fakt ale trochę inaczej to brzmi, chociaż v7 racer bardzo mi się podobał z wyglądu, sporo różnych

> fajnych detali ma sprzęcik

brzmi tak jak wydech. vka jest vka:) nie wybrzydzaj smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy wśród nowych sprzętów w cenie 3x tys zł, ze stylu power cruiser jest dostępne tylko M800,

moj pierwszy moto ok.gif

czy

> jeszcze coś jest o czym nie wiem?

kawasaki miało coś podobnego, teraz nie jestem pewny

nie słuchaj doradcuuuf

taka 800-ka potrafi pojechać ok.gif

M1800 to już krowa, która może na starcie litrowego sporta zadziwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nie, zobacz np jak harnasie brzmią a reszta japonii, dużo rzeczy wpływa na dźwięk

tak. dolot i wydech smile.gif

Vki brzmią bardzo podobnie. pytanie czy masz V2 czy V4, w 1,2 czy 4 rury (i co w nich siedzi). ot różnica.

do tego można dodać jeszcze odgłosy ssania i np. sprzęgło suche w Ducati. ale cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak. dolot i wydech

> Vki brzmią bardzo podobnie. pytanie czy masz V2 czy V4, w 1,2 czy 4 rury (i co w nich siedzi). ot

> różnica.

> do tego można dodać jeszcze odgłosy ssania i np. sprzęgło suche w Ducati. ale cudów nie ma.

Niby nie, ale japończyki przeważnie mają wysoko obroty ustawione, natomiast w HD na wolnych to możesz zapłony liczyć. Zresztą w amerykańskich samochodowych V8 podobnie.

Ducati pomijam - worek gwoździ w skrzyni korbowej. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie - nie chciałem się odzywać, bo doświadczenie mam małe, ale wcześniejszy maruder (którym

> pojeździłem ostatnio) wyyeb miał całkiem niekiepski.

maruder z tamtego okresu (nie wiem jak obecny) to byl najmocniejszy sprzęcik, chyba z 5s do 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> maruder z tamtego okresu (nie wiem jak obecny) to byl najmocniejszy sprzęcik, chyba z 5s do 100

6,4 s do 100

Przyszpiesza w mało kuluralny sposob, wiec stąd takie wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę tego sie sprzedaje... i jak do tej pory nikt na osiągi tego motocykla nie narzekał. było grono klintów którym bardziej pasowała poprzednia wersja. ale ta nawiazuje do vzr1800. fajny poręczny motocykl ze sztywniejszym niz w C800 zawieszeniem.

Ak to miejsce gdzie kazdy "jeździ" motocyklami i autami z górnej półki:0 ale taki jest ten świat przed monitorem... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trochę tego sie sprzedaje... i jak do tej pory nikt na osiągi tego motocykla nie narzekał. było

> grono klintów którym bardziej pasowała poprzednia wersja. ale ta nawiazuje do vzr1800. fajny

> poręczny motocykl ze sztywniejszym niz w C800 zawieszeniem.

> Ak to miejsce gdzie kazdy "jeździ" motocyklami i autami z górnej półki:0 ale taki jest ten świat

> przed monitorem...

nie nie. nikt nie twierdzi, że to moto z najwyższej półki. poprostu nazywanie najmniejszego cruisera w ofercie "power", nawet z przedrostkiem "mały"... tutaj jest troche nie ten teges smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nie. nikt nie twierdzi, że to moto z najwyższej półki. poprostu nazywanie najmniejszego

> cruisera w ofercie "power", nawet z przedrostkiem "mały"... tutaj jest troche nie ten teges

mam wrażenie że chodziło o wygląd a nie o moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.