Skocz do zawartości

C4 Grand Picasso wyposażenie


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś z użytkowników przybliżyć pewne fakty? czy w/w posiada:

- lusterko fotochromatyczne

- schowki w podłodze

- czujnik zmierzchu

- czujnik deszczu

- rolety w oknach drzwi tylnych?

patrzę po wyposażeniach, ale nie umiem się doszukać smile.gif

co miała wersja najbardziej wyposażona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może mi ktoś z użytkowników przybliżyć pewne fakty? czy w/w posiada:

> - lusterko fotochromatyczne

> - schowki w podłodze

> - czujnik zmierzchu

> - czujnik deszczu

> - rolety w oknach drzwi tylnych?

> patrzę po wyposażeniach, ale nie umiem się doszukać

> co miała wersja najbardziej wyposażona?

w wersjach z przyzwoitym wyposażeniem 5xTAK smile.gif

w tych gołych tylko - schowki w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sam se odpowiadam...

przymierzam się do odmłodzenia naszego pojazdu i przeglądam oferty głównie francowatych producentów.

biorę pod uwagę tylko krótki SCIII lub C4 PICASSO. SCIII Grand jest za długi.

niestety - znalezienie SCIII z w miarę pełnym wyposażeniem i w miarę niskim przebiegiem graniczy z cudem.

szukam dizla 1,5 dCi i nie oglądam aut starszych niż 5 lat i z przebiegiem większym niż 120 kkm.

w tym zakresie znalezienie SCIII który ma klimatronik, podłokietnik i 4 ES to naprawdę ciężko. praktycznie w żadnym z przeglądanych nie znalazłem lusterka fotochromatycznego i podświetlanych słoneczników (a to mam w swoim SCII). takich opcji nie było w SCIII?

1 na 15 miał składane lusterka lub szklany dach! mieszanka wyposażenia jest tak duża, że trzeba stos aut przeglądnąć, by coś znaleźć albo iść na kompromis, jak np. tutaj:

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-serwisowany-full-opcja-ID4pa4C8.html

wyposażenie całkiem dobre, ale nie ma navi (i sterowania w podłokietniku), która to navi w bida wersjach jest montowana.

póki co znalazłem jednego SCIII z 2011 roku, który by mi w miarę odpowiadał, ale nie ma podłokietnika sciana.gif

już się dowiedziałem, że fotochroma można założyć od SCII.

za to C4 jest sporo lepiej wyposażony, pakowniejszy i tańszy w zakupie. na "+" również są silniki HDI, które nie sypią się jak dCi. to może być naprawdę dobry wybór palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za to C4 jest sporo lepiej wyposażony, pakowniejszy i tańszy w zakupie. na "+" również są silniki

> HDI, które nie sypią się jak dCi. to może być naprawdę dobry wybór

claps.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem wersja Expression z 2011 roku w kolorze Bleu Opalin z navi, czujniki wstecznego, rolety, znowu 1,5 dCi (110 KM). brak mi tylko podłokietnika frown.gif

posprawdzany w ASO, miernikiem grubości, wewnątrz i zewnątrz, zgodny z wyposażeniem.

poza tym brakuje elektrycznie składanych lusterek (jakoś rzadko się trafiają) i lusterka fotochromatycznego (bardzo bardzo rzadko się trafiają).

jeszcze jutro jadę oglądać innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem wersja Expression z 2011 roku w kolorze Bleu Opalin z navi, czujniki wstecznego, rolety,

> znowu 1,5 dCi (110 KM). brak mi tylko podłokietnika

> posprawdzany w ASO, miernikiem grubości, wewnątrz i zewnątrz, zgodny z wyposażeniem.

> poza tym brakuje elektrycznie składanych lusterek (jakoś rzadko się trafiają) i lusterka

> fotochromatycznego (bardzo bardzo rzadko się trafiają).

> jeszcze jutro jadę oglądać innego

smile.gif

ale 1,5 dCi frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez podłokietnika to i bez sterowania navi pod ręką-a to podstawa.Podłokietnik można dokupić,widziałem gdzieś na Allegro,ale nie będzie tego sterowania.Lusterko z SII za 50 zł,pisałem ci o tym,zasilanie z lampki i gra.Składane lusterka też super-akurat mam a szukałem z takimi bo korzystam z garażu gdzie jest wąski wjazd (205 cm) i bardzo się przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak bez podłokietnika to i bez sterowania navi pod ręką-a to podstawa.Podłokietnik można

> dokupić,widziałem gdzieś na Allegro,ale nie będzie tego sterowania.Lusterko z SII za 50

> zł,pisałem ci o tym,zasilanie z lampki i gra.Składane lusterka też super-akurat mam a szukałem

> z takimi bo korzystam z garażu gdzie jest wąski wjazd (205 cm) i bardzo się przydają.

jadę zaraz oglądać jeszcze taki co ma dodatkowo podłokietnik ze sterowaniem navi. przebieg się zgadza, ale te składane lusterka... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po Ci te skladane lusterka?

> Ja u siebie nie uzylem ani razu

U mnie składają się po zamknięciu auta np. pilotem. Na poczatku mnie to irytowało, ale odkryłem zaletę tego - wiem, ze auto jest zamknięte, bo często mi się zdarza nie zamknąć hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale te składane lusterka...

Dziwne te lusterka. W megane III mam tak, że jak sobie ustawię to się składają same jak odejdę i się zamyka. Albo mogą się nie składać same. I jest przycisk do składania z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne te lusterka. W megane III mam tak, że jak sobie ustawię to się składają same jak odejdę i

> się zamyka. Albo mogą się nie składać same. I jest przycisk do składania z palca.

Twoje dziwne faktycznie...u mnie składa tak i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po Ci te skladane lusterka?

> Ja u siebie nie uzylem ani razu

organ nieużywany zanika smile.gif

używam codziennie parkując przed blokiem lub wjeżdżając do garażu.

dla mnie funkcja jest bardzo przydatna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.