Skocz do zawartości

droga dla rowerów po lewej


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> A jak można nazwać inaczej ludzie dla których buduje się specjalne ścieżki żeby sobie mogli

> spokojnie jechać bezpiecznie nie przeszkadzając nikomu a oni zamiast jechać tymi ścieżkami

> utrudniają wszystkim życie bo ścieżka jest po drugiej stronie ulicy i nie chce im się

> przejechać na drugą stronę. Jeżdżę na rowerze sporadycznie (dla przyjemności) i zawsze używam

> ścieżek rowerowych. Dla mnie nie jest problemem przejechać na drugą stronę ulicy. Ale dla

> rowerowych dżihady stów takich jak Ty widocznie to problem.

ooo już się stałem rowerzystą - dzihadystą biglaugh.gif

rownie dobrze mozna to napisac o kierowcach samochodow, dla ktorych problemem jest ominięcie rowerzysty i pozostawienia 1m luzu

przetłumacz kierowcom jezdzacym lewym pasem, ze jest to niezgodne z prawem i utrudnia poruszanie się innym, przetłumacz tym blokującym lewy pas, że jazda na zamek jest szybsza smirk.gif

> Z jednej strony rowerzyści zasłaniają się przepisami z jakiejś konwencji a z drugiej w poważaniu

> mają czerwone światła przejeżdżanie na pasach , że już nie wspomnę o tym ze nawet jak jest

> ścieżka rowerowa to jada po ulicy bo tak im wygodniej. Lub jeszcze lepiej trochę po ścieżce

> trochę po chodniku trochę po ulicy bo tak mi wygodniej.

> Jak jak bym tak autem zaczął jeździć jak niektórzy rowerzyści to był bym sławniejszy od tego

> cymbałaa w biały BMW.

rozsmieszasz mnie... gdybym miał po jednostkach jezdzacych jak debile w samochodach wyrażać sądy o wszystkich pozostałych to kim bym był? Sam sobie odpowiedz smile.gif

widzisz zdzbło w cudzym oku, a belki w swoim nie icon_rolleyes.gif moze zacznij naprawianie świata od siebie, naucz się tolerancji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź pod uwagę że rowerzysta to nie pieszy i nie porusza się 3-4 km na h tylko czasami zapieprzają

> tak że ciężko ich zauważyć. Chodź sam jestem na tym punkcie przeczulony i obserwuje drogę

> rowerową jeżeli mam zamiar ja przeciąć to nie raz zdarzyło mi się że wyskoczył jakiś narwaniec

> na pełnym gazie bo "on ma pierwszeństwo". Tylko należy pamiętać że "cmentarze są pełne tych co

> mieli pierwszeństwo".

tu sam sobie przeczysz, z jednej strony rowerzystom nie wolno jezdzic po drogach, teraz nie wolno jezdzic po ścieżkach rowerowych biglaugh.gif

dlatego pisalem, ze sa sytuacje przy których lepiej jest wybrac drogę, niż scieżkę rowerową - i to nie kwestia wygody a bezpieczeństwa icon_rolleyes.gif

ale jak to jest, że mi nigdy "jakiś narwaniec" nie wyskoczył przed maskę, że nigdy niemiałem sytuacji w której rowerzysta zachowałby się jakoś nieprzewidywalnie czy którego bym nie zauważył? hmm.gif

może dlatego, ze zachowuję szczególną ostrożność widząc rowerzystów, daje im minimum 1m luzu wyprzedzając, przekraczając sciezkę rowerową mam świadomość poruszających się na niej ludzi? smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ooo już się stałem rowerzystą - dzihadystą

> rownie dobrze mozna to napisac o kierowcach samochodow, dla ktorych problemem jest ominięcie

> rowerzysty i pozostawienia 1m luzu

> przetłumacz kierowcom jezdzacym lewym pasem, ze jest to niezgodne z prawem i utrudnia poruszanie

Zgadza się - RÓWNIE DOBRZE można to napisać o tych kierowcach. Zarówno tacy kierowcy, jak i rowerzyści nie korzystający z ddr (którymi można jechać w kierunku, w którym jadą) to ... [tu wstawić odpowiednio pejoratywne określenie].

> rozsmieszasz mnie... gdybym miał po jednostkach jezdzacych jak debile w samochodach wyrażać sądy o

> wszystkich pozostałych to kim bym był? Sam sobie odpowiedz

Ale ty tych jednostek bronisz.

> widzisz zdzbło w cudzym oku, a belki w swoim nie moze zacznij naprawianie świata od siebie, naucz

> się tolerancji

W ten sposób można usprawiedliwić każdą durnotę, bo przecież zawsze znajdzie się ktoś gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.